Temat: Forum: usunąć Ostatnie newsy

Nie wiem jakie był powody ich wstawienia, ale od samego początku wydawały mi się średnio potrzebne. Ostatnio zaś, kiedy przeglądałem forum przez komórkę, mocno przeszkadzały i irytowały. Dlatego postuluję usunięcie ich z forum.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

Z drugiej strony: na głównej mało się dzieje i rzadko tam zaglądam i łatwo coś przegapić (ile razy na forum było postowane coś, co było już na głównej). Wg mnie ten ficzer jest przydatny, więc ew. najwyżej można go uopcjonalnić jeśli to możliwe.

3

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

przesuniecie ich na dol sporo da komorkowcom (choc nie zmniejszy wagi strony, ulatwi przegladanie).

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

Irytowały bo są, czy może że są na górze? Jeśli w miarę bezinwazyjnie uda mi się dodać zamykanie (i pamiętanie tej akcji np. w ciastku) to nie ma sprawy. Całkowitej możliwości usunięcia nie widzę ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

chyba, że opcja włączana w profilu. I kłopot z głowy - o ile jest to takie proste, bo ja się na tym nie znam :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

nie usuwac! bardzo pozyteczna rzecz.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

7

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

Dobre to jest - zostawić.

8

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

Adam: "bo kiepsko wyglądają w komórce"... na tej samej zasadzie można eliminować avatary i grafikę "bo tylko odnośnik zapełnia ekran lynxa"... ktoś może się przyczepić, że A-A kiepsko wygląda przy 640*480...

Obecność tych linków przynosi dodatkową funkcjonalność zarówno użytkownikom forum, jak i przynosi określone korzyści samemu forum... a chyba dobro i rozwój forum jest naszym celem nadrzędnym, nie ? ;)

Odp: Forum: usunąć Ostatnie newsy

Ja już swoje powiedziałem i zasadniczo, nadal się z sobą zgadzam. A jak będziemy się ciągle rozwijać to skończymy jak papier toaletowy :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio