Temat: Pierwszy Maja ;)

No misiaczki, jeżeli mogę tak powiedzieć, powolutku zbliża się ważne święto (czyt. 1 Maja) także proszę powoli prać i prasować koszulki firmowe, odkurzyć stare transparenty sieciowe i szturmem na ulice  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Pierwszy Maja ;)

Transparenty sieciowe? "Wolność dla Ethernetu"? "Precz z Carnivore"?

Scena ST: http://demonstracja.scene.pl

3

Odp: Pierwszy Maja ;)

"Precz z Wielkim Bratem!", "Wolność to niewola", "Ignorancja to siła".... Wybaczcie. Jestem świeżo po lekturze "Roku 1984"...  ;)

4

Odp: Pierwszy Maja ;)

Transparenty sieciowe? "Wolność dla Ethernetu"? "Precz z Carnivore"?

miało być scenowe ale widać na starość nie trafiam juz tak celnie w klawisze :cry::cry: bueeeeeeeeeee

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Pierwszy Maja ;)

No misiaczki, jeżeli mogę tak powiedzieć, powolutku zbliża się ważne święto (czyt. 1 Maja) także proszę powoli prać i prasować koszulki firmowe, odkurzyć stare transparenty sieciowe i szturmem na ulice  :twisted:  :twisted:  :twisted:


Chyba pan pomylil forum panie szanowny :P Polecam jakies forum SLD lub Ligi Republikanskiej ;>

6

Odp: Pierwszy Maja ;)

No misiaczki, jeżeli mogę tak powiedzieć, powolutku zbliża się ważne święto (czyt. 1 Maja) także proszę powoli prać i prasować koszulki firmowe, odkurzyć stare transparenty sieciowe i szturmem na ulice  :twisted:  :twisted:  :twisted:


Chyba pan pomylil forum panie szanowny :P Polecam jakies forum SLD lub Ligi Republikanskiej ;>

moze lepiej pps-u ? ;)
btw. wiecie ze niedawno zostala zdelegalizowana polska partia komunistyczna ? ;) powod: zbyt mala ilosc czlonkow :)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

7

Odp: Pierwszy Maja ;)

Panowie moze tak ograniczajcie liczbe cytatow, ew zregnujcie z nich, przeciez widac co pisze przedmowca :) Zapychacie sobie i innym lacze !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Pierwszy Maja ;)

demokracji się cholera odezwali ........... jak by cholera nie można było połaczyć obu systemów i z każdego wyciągnąć tylko pozytywne cechy ... ale nie Polak teraz na wschód mówi beeeee i się od niego odcina , a kocha zachód i znowu daje wykorzystywać się innym złodziejom paranoja ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Pierwszy Maja ;)

takie życie, co tu można poradzić  :(  raz jedno jest do d... a raz coś innego. Nie ważne gdzie się kierujemy, ważne aby w końcu było lepiej niż jest :!:  :!:

10

Odp: Pierwszy Maja ;)

takie życie, co tu można poradzić  :(  raz jedno jest do d... a raz coś innego. Nie ważne gdzie się kierujemy, ważne aby w końcu było lepiej niż jest :!:  :!:

poczekam jak będą śpiewać gdy bezrobocie przekroczy 30% hehe
a wszystko wskazuje że to już niebawem .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Pierwszy Maja ;)

ejj.. czy to forum polityczne czy atarowskie ? moze jeszcze wprowadzimy dyskusje na temat: aborcja tak czy nie :P
wszyscy politycy to zlodzieje i darmozjady!
I tyle tytulem polityki - mam nadzieje, ze nikt nie bedzie kontynuowal tych watkow.

EOT
Amen.

12

Odp: Pierwszy Maja ;)

Aborcja tak! Polutycy złodzieje! Lepper na prezydenta.... ;)

13

Odp: Pierwszy Maja ;)

A chomiki syryjskie szpieguja dla Fiedela :P

14

Odp: Pierwszy Maja ;)

Skąd Macgyver wiedziałeś o chomikach??? Przecież to ściśle tajna informacja!  :D

15

Odp: Pierwszy Maja ;)

Skąd Macgyver wiedziałeś o chomikach??? Przecież to ściśle tajna informacja!  :D

bo to jest rosyjski szpieg ale o tym szaaaaaaaaaaaaaaa

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Pierwszy Maja ;)

myślałem że tutaj, tylko ja jestem super tajnym szpiegiem   :twisted:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

17

Odp: Pierwszy Maja ;)

pragne zaznaczyc, ze szpiegiem nie jestem - jestem tylko abuserem i terrorysta, ale w zadnym wypadku szpiegiem ;>

18

Odp: Pierwszy Maja ;)

Tak, tak Panie Macgyver, wszyscy szpiedzy tak mówią   :)

19

Odp: Pierwszy Maja ;)

Proponuje zmianę tematu bo się motacie. :D Czyż nie powinno być zamiast pierwszy maja PIERWSZA MAJA???? Rozważcie moją propozycję hihihihi To by był o wiele ciekawszy temat :DDDD
Całuski :P

20

Odp: Pierwszy Maja ;)

pytanie tylko w jakim kontekscie? pierwsza maja w kosmosie, world first maja, a moze moja pierwsza maja?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

21

Odp: Pierwszy Maja ;)

Najlepiej w każdym kontekście :)  Maje trzeba obadać z każdej strony :P Choć chyba nie sposób tego dokonać :PPPPP Ale rzyczę powodzenia :)

22

Odp: Pierwszy Maja ;)

Proponuję jako załącznik umieścić tu kawałek z QP jak XI śpiewa pszczółkę Maję po słowacku...

23

Odp: Pierwszy Maja ;)

Po czesku raczej, bo chyba sobie na dwa jezyki Gott nie nucil...

24

Odp: Pierwszy Maja ;)

hehe już się tego dość nasłuchałam :D Ale czemu nie a może coś ładniejszego mi zaśpiewacie o Agnieszkach np :D