1

Temat: Domena i Hosting

Czesc! :)

staram sie wykupic domene i hosting z Polskim .pl   nazwe juz mam i stronke mala tez.   chcialem sie dowiedziec czy moze ma ktos renomowana, tania firme jaka moga polecic na wykupienie domeny, hostingu (zeby mialo niezliczona ilosc kont email, sredni przeplyw traffic-u itp) nic "super duper" ale zeby bylo do uzytku (zeby byl dobry service i customer assistance jak by cos sie zepsulo)  :)


mozecie polecic jakies firmy?  home.pl, domeny.pl itp sa OK ?

Odp: Domena i Hosting

Ja mogę polecić rootnode.net. Brak limitów transferu i chyba najlepsze możliwości ze wszystkich hostingów.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Domena i Hosting

miałem w nazwa.pl (netart) i nie było problemów _żadnych_ (chociaż trochę mało możliwości konto dawało i było dość drogo),
miałem w cal.pl i masakra.. BOK tragiczny, ciągłe pady. Jedyny plus to cena.
mam w masternet.pl: obecnie działa kiepsko ale "podobno" robią jakieś zmiany infrastruktury. Zobaczymy później.

aha, służbowo korzystałem też z dedyka na hetzner.de. Nie było większych problemów.

4

Odp: Domena i Hosting

Dziekuje bardzo :)

5

Odp: Domena i Hosting

rootnode, polecam, ale do zabawy i 'lansu'.  za czesto maja "zawsze cos zawsze cos".... pamietasz adam co sie dzialo jak chlopcy pojechali do amestardamu? niezmienia to faktu, ze rootnode jest czyms wyjatkowym, szczegolnie za tak niska cene.

ja sie ( i klientow) hostuje od dluzszego czasy na linuxpl.com (stosunek ceny do jakosci/mozliwosci niezwykle zadowalajacy. BOK za taka cene bardzo ok) a tych wiekszych albo nazwa, albo home zaleznie od promocji....
do tego 3 RPSy na OVH bez wiekszych problemow.

6

Odp: Domena i Hosting

domenomania.pl - domeny PL po 10 groszy i do tego najtańszy hosting w webhostingbuzz.com - wszystkie bajery i kilkudziesięciokrotnie większe limity niż w polskich minifiremkach za te same pieniądze :)

7

Odp: Domena i Hosting

Ja polecam ovh, mam tam kilka rzeczy i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Domena i Hosting

Ja też mam ovh, ale nie generuję tam prawie żadnego ruchu, więc to, że wszystko działa nie musi być regułą.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

9

Odp: Domena i Hosting

Witam,

ja odsprzedaję domeny i hosting w kei.pl - cena i warunki do negocjacji :) - stabilność bardzo dobra, interweniują 24h, serwery w Polsce, dobre łącza.

Pozdrawiam.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

10

Odp: Domena i Hosting

W przypadku OVH duży ruch też nie jest problemem, posiadają infrastrukturę adekwatną do tego co sprzedają i zdecydowanie najlepiej wypadają w stosunku ceny do oferowanych parametrów technicznych.  Na BOK też nie można narzekać - siedziba i serwery są we Francji, ale posiadają polskie BOK. Znam firmy i osoby prywatne, korzystające z ich usług i nigdy nie słyszałem złego słowa i bez wątpienia są jednymi z najlepszych: od najprostszych rozwiązań hostingowych po rozwiązania opierające się na dziesiątkach serwerów za bardzo umiarkowane pieniądze.

11

Odp: Domena i Hosting

Również korzystam z ovh i polecam. Nigdy nie miałem żadnych problemów.

12

Odp: Domena i Hosting

ja korzystam z: http://www.netmark.pl/
i póki co nie narzekam. Tanio, szybko i bezproblemowo.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Domena i Hosting

Ja od niedawna korzystam z home.pl: www, email i domeny. BOK w porządku. Lekki webmail.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

14

Odp: Domena i Hosting

To jak już tak wszyscy polecają, to ja polecę Sola: http://twojemiejsce.pl/

15

Odp: Domena i Hosting

w polsce jezeli chodzi o hosting sa 2-3 firmy - home.pl, netart.pl ... reszta kuca i wzoruje sie na tych dwoch firmach, ktore wypracowaly sobie pozycje. obydwaj ISP polecaja tani i masowy hosting, ktory ladnie wyglada na ich WWW, a po zakupie dolacza sie do grona masowych klientow, ktorym daje sie produkt z serii "u mnie dziala". wystarczy zapytac google, aby poczytac o wielu uwagach co do jakosci i podejscia w/w firm do np. "nowosci", albo "unowoczesnien" swoich produktow.

ja takim firmom mowie NIE i osobiscie wole opcje serwera dedykowanego w jakims duzym DC, ale oczywiscie koszta takiego biznesu beda duzo wieksze...

oczywiscie jezeli ktos chce sobie postawic WWW i miec podpiete konta e-mail to home.pl, czy netart.pl w zupelnosci wystarcza, ale jezeli cos ma byc modyfikowane idac z postepem, czasem, nowinkami, etc... to lepiej dac sobie spokoj :)

solo: popraw sobie ten tekst: "Nasz serwer do jednej z najlepszych serwerowni w Europie z łączem 100Mbit." - zapomniales chyba o czyms ;)

s.

16

Odp: Domena i Hosting

active24.pl

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...