1

Temat: Poczebna Muzika Do Gri

Joł! Wiem, że konkurs GrejSkale w toku i wszyscy muzycy zajęci są robieniem muzy na kompo, ale miałbym tu malutką prośbę. O co chodzi? Już wyjaśniam. Razem z Qcykiem jesteśmy w trakcie szarpania gierki na A8. Jest to konwersja znanego i lubianego hitu z grzybni czyli Pokemon Volejbal. Gfx już prawie w komplecie, została jeszcze strona tytułowa do narysowania no i kodzik powoli się posuwa do przodu. Brakuje w zasadzie tylko muzy. Dlatego chciałem zapytać czy może ktoś mógłby skomponować kilka malutkich utworków na potrzeby Pokemonów. Proszę o kontakt mejlowy: singhaya@o2.pl
P.S. Jak się wyrobimy to może na Kocerany Party będzie już gotowa wersja i się jakieś zawody zmontuje.

2

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Chcę powiedzieć tylko jedno ...już dawno dawno dawno żadna gierka nie przytrzymała mnie przy sobie co to maleństwo....chopy ..pomyślcie o jakichś bajerach przeszkadzajkach "broniach" i tak dalej ...

trzymam kciuki i czekam na efekt końcowy

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Chcę powiedzieć tylko jedno ...już dawno dawno dawno żadna gierka nie przytrzymała mnie przy sobie co to maleństwo....chopy ..pomyślcie o jakichś bajerach przeszkadzajkach "broniach" i tak dalej ...

trzymam kciuki i czekam na efekt końcowy

Joł, Samurai!
A może Ty chciałbyś sieknąć jakiegoś msx'a?  :D

Potrzebny jest w miarę szybki, troszkę cukierkowy kawałek (krótki, bo będzie zaloopowany)  na czas samej rozgrywki - coś w klimatach dramenbejsowych (jak da radę) oraz coś bardziej stonowanego do strony tytułowej, opcji itp.
Co do urozmaiceń, to narazie w planach są mistrzostwa do 8 graczy (chyba więcej nie ma sensu), może będzie aż 8 zawodników do wyboru. Bronie? - zobaczymy. Przeszkadzajki? - czemu nie!
Raczej na Kocerany się nie wyrobimy myślałem, że wszystko pujdzie troszkę szybciej.  :cry:

4

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Chcę powiedzieć tylko jedno ...już dawno dawno dawno żadna gierka nie przytrzymała mnie przy sobie co to maleństwo....chopy ..pomyślcie o jakichś bajerach przeszkadzajkach "broniach" i tak dalej ...

trzymam kciuki i czekam na efekt końcowy

Joł, Samurai!
A może Ty chciałbyś sieknąć jakiegoś msx'a?  :D

Potrzebny jest w miarę szybki, troszkę cukierkowy kawałek (krótki, bo będzie zaloopowany)  na czas samej rozgrywki - coś w klimatach dramenbejsowych (jak da radę) oraz coś bardziej stonowanego do strony tytułowej, opcji itp.
Co do urozmaiceń, to narazie w planach są mistrzostwa do 8 graczy (chyba więcej nie ma sensu), może będzie aż 8 zawodników do wyboru. Bronie? - zobaczymy. Przeszkadzajki? - czemu nie!
Raczej na Kocerany się nie wyrobimy myślałem, że wszystko pujdzie troszkę szybciej.  :cry:

jako przedstawiciel wymarłego już rodu lamerów informuję, iz kompletnie nie wiem co się kryje pod pojęciem Drum'N'Base .... sorry

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

A Samurai powiedział:
jako przedstawiciel wymarłego już rodu lamerów informuję, iz kompletnie nie wiem co się kryje pod pojęciem Drum'N'Base .... sorry

Hehe. Spoko, spoko. Jeśli zrobiłbyś jakąś miła muzyczkę (słodzik jakiś najlepiej) na stronę tytułową (setupy, credki i infosy) to bylibyśmy bardzo zobowiązani.  :D
Już Cię wciągamy hehe.
Ja tu w domciu specjalnie przygotowuję dodatkowych zawodników i jak dobrze pójdzie i będzie dobra wersja dla 1 gracza to się zrobi zakończenia jak w strit fajterze (historyjka) buchchcha <-- szaleńczy śmiech (nie ma takiej ikonki).
A co do drumenbasu to się nie przejmuj - podeślę Ci coś fajnego na skrzyneczkę.

6

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

... niech się zastanowie... THC??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

... niech się zastanowie... THC??

Joł, Piner!
THC powiadasz... wiesz, szczerze powiedziawszy ta stylistyka nie pasuje za bardzo do idei gry, ale powiem Ci, że mam dla Ciebie lepszą propozycję. Będziemy musieli ustawić się na sesję Mołszyn Kapczer.

8

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Czemu nie ..., poza tym nie jest powiedziane, że cała moja twórczość jest z pod znaku THC???, Drum'n'bass ... czemu nie, lecz ten kierunek muzyki i tak opiera się głównie na wysokim stężeniu THC w potencjalnym słuchaczu ,... hehe;- coś w tym jest.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Czemu nie ..., poza tym nie jest powiedziane, że cała moja twórczość jest z pod znaku THC???

Oczywiście, niczego takiego nie zarzucam. Osobiście moim faworytem jest "Pies Drapie Sie Po Jajach" - pamiętam niezła była polewka jak wymyśliłeś ten tytuł  :lol:. Zwłaszcza na wyobraźnię działa ten instrument, który tak intensywnie występuje gdzieś między 35 a 6o minutą utworu [coś jakby "miotełka" po werblu].  :lol: Słyszałeś może taką kapelkę Cock And Balls Torture :?:  :lol: 
GrindCore Roxxx

Drum'n'bass ... czemu nie, lecz ten kierunek muzyki i tak opiera się głównie na wysokim stężeniu THC w potencjalnym słuchaczu ,... hehe;- coś w tym jest.

Co do szczegółów [jeśli wyraziłbyś chęć] możemy dogadać się mejlowo. Czekam i pozdrawiam.

10

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Zaznaczam, iż powstał nowy remix utworu "Pies Drapie Się Po Jajach".

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Dzięki za odpowiedź na mesa i...
czekam na przesyłkę w związku z remixem. Będziemy w kontakcie mejlowym. Dzięki raz jeszcze.  Widzimy się w Koceranach.

12

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

no i?

ani Anj-a ani gry

skądś to znam... :(

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Miker: nudzi Ci sie?

14

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Nie no, bynajmniej, po prostu przejrzałem wcześniejsze posty i mi się rzuciło.

No to se klozetnijcie temata... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

ech. słomiane zapały...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

<anj:>Taki byl koniec projektu... ftp://ftp.atari.art.pl/upload/Pikachu.atr

17

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

o shit..... wielka szkoda bo gra to byłby normalnie wypas !!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Ej, to może chociaż źródła tego puścić...

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

czapki z głów, grafika na wypasie!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

miker napisał/a:

Ej, to może chociaż źródła tego puścić...

żródła ma Qcyk. Pewnie prościej by było napisać to od nowa niż je teraz zdobyć. Grafika i animacja jest zrobiona, Anj ma jeszcze jedną grafę na tło. Może znajdzie się ktoś kto będzie chciał to zakodować. Myśle że warto

Ostatnio edytowany przez prymas (2005-11-30 14:23:32)

21

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Czy ktoś życzliwy podesłałby aktualny link do tej gry? Chętnie obejrzę wszystko, co Anj robił na Atari (i nie tylko).

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

22

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Link do gry:
http://ftp.pigwa.net/stuff/other/Random … ikachu.atr

23

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Oj, spóźniłem się :)

Poziom prac nad grą wydaje się być dość zaawansowany. Animacja praktycznie dopieszczona i skończona, dorzucić tylko piłkę i zliczanie punktów. Ech, a taki wspaniały port się zapowiadał...

Ostatnio edytowany przez grzybson (2009-10-16 11:56:41)

grzybson/SSG^NG

24

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

Bardzo dziękuję :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

25

Odp: Poczebna Muzika Do Gri

A może byś Mono to (gierkę) właśnie dokończył?
Koder Waść jesteś. :)