Temat: Bomb Jack

Witam

przepraszam za zaśmiecanie forum, ale mam kilka pytań dot ww gry :


- mam dziwne przekonanie ze grałem w ta grę z logiem BOMB JAKE....istnieje cus takiego ???

- czy ktos mi wytlumaczy dlaczego ww gierka nie laduje sie pod z IDEa z partycji zainicjowanej PICODOSEM ??

wczesniej uzywalem loadera Drac030 dla partycji SDX, ale ten z kolei nie radzil sobie z kilkoma moimi ulubionymi grami (ghost chaser, Bruce Lee....etc)..

Jakiego loadera uzywacie dla KMK ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Bomb Jack

Bomb Jake? Owszem - niedługo Nosty to będzie wydawać na cartach typu Corina (bądź zbliżonych - o ile coś się zmieni).

Gierka ładuje się chyba tylko z QMEGowskiego loadera. Pomagało tutaj spakowanie jej Exomizerem lub czymś innym, co w miarę normalnie lokowało dane przed rozpakowaniem - cóż, jest ich tam "troszkę". :)

Może się uda namówić kogoś na spakowanie wersji BJ 1.5 (ostatniej z tych darmowych).

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Bomb Jack

BOMB JAKE - to raczej widziales/slyszales ten tytul... bo grac nie mogles.
Premiera carta mam nadzieje juz niedlugo.

Ostatnio edytowany przez nosty (2009-06-09 19:29:02)

4

Odp: Bomb Jack

Lodzio: use MSDOS Bewesofta z poprawkami Pecusia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Bomb Jack

Bomb Jack na max-a wykorzystuje dostępną pamięć podejrzewam więc że jest konflikt polegający na zamazaniu podczas wczytywania BJ procki ładującej tego PICODOS-a:(

Bomb Jake to poprawiona wersja Bomb Jack'a na cartridge "CORINA" działająca tylko na nieoficjalnej wersji emulatora ATARI++. (szczegóły na razie pozostawmy tajemnicą:P)

6

Odp: Bomb Jack

Ludzie...nie robcie ze mnie wariata...czuje sie jak w MATRIXIE

na Grzysboniadzie mowilem NOSTEMU ze widzialem i gralem w BOMB JAKE`a...nawet z Glowasem i Larkiem sie o to poklocilem...

skoro nikt nie ma tej gry to skad bym wzial sobie jej tytul ??



...

Kiero: skad mam wytrzasnac plik o ktorym piszesz ?? zalezy mi na posiadaniu jednej partycji ( w moim przypadku nr 8 - 65535 sec) zainicjowanej jakims game-dosem gdzie uzywaejac qmega moge odpalic z idea cos filewego...

eeehhh...namieszalem

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: Bomb Jack

Wysłałem. Tylko spod QMEGA to działać nie będzie albowiem to dla Spart jest chyba tylko (Pecuś popraw mnie), ale jak zbootujesz się z takiej partycji to masz to co QMEG tylko fajniej :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Bomb Jack

Kieras. Dzieki wielkie



1. plik skopiowany na d1:
2. polecenie boot msdos.com (po zmianie rozszerzenia)
3. przy boocie z d1: wywala green screen z info : ERROR - $94


cos nie teges ze moim Lothari...



ps. hmm..cos dziala..bootuje z d1: pod ATARI OSEM, ale zadnej roznicy miedzy inidosem.sys nie widze.

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-06-09 21:22:09)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

9

Odp: Bomb Jack

lodzio: ftp://ftp.pigwa.net/stuff/mirror/www.um … os22.blurb i to samo .arc
ztcp byla tez jakas tego nowsza wersja... jak znajde - podlinkuje

ups. nie zauwazlem ze juz se poodpisywaliscie ;)
dely, nie skąp - pokalinka...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2009-06-09 21:25:55)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Bomb Jack

Pokazałem już przecież. Ta, którą Wam dałem jest najnowsza na świecie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Bomb Jack

A jaki rozmiar sektora? 256 czy 512? Czy ta wersja msdos.com działa z 512 bajtowymi sektorami?

grzybson/SSG^NG

12

Odp: Bomb Jack

dostaje GREEN SCREENA z ERROR - $94

help???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

13

Odp: Bomb Jack

lotharek napisał/a:

nawet z Glowasem i Larkiem sie o to poklocilem...

eee... żeby tak od razu "pokłóciłem"... ja tam żadnej kłótni nie pamietam.
A Bomb Jake'a widziałeś pewnie tu: film do pobrania ze strony GR8.

14

Odp: Bomb Jack

lotharek napisał/a:

dostaje GREEN SCREENA z ERROR - $94

help???

Hm. Przytrzymaj Shift w czasie bootowania.... albo przejdz jeszcze raz na wybrana partycje wciskajac jej numer (moze takze z Shift...).

P.-S. Sektorow 512b toto nieobsluguje, musze sie zmusic chyba do kolejnych modyfikacji ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

15

Odp: Bomb Jack

SHIFT wylacza IDEa...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: Bomb Jack

Ale nie musisz ladowac z Shift. Po prostu przytrzymaj w czasie wyboru napedu (w samym MSDOS) bo w czasie bootowania nie utrafisz chyba :) to powinno zablokowac sprawdzanie przyspieszaczy i przelaczyc na standardowe SIO.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

17

Odp: Bomb Jack

Pecus.. wciaz GREEN SCREEN - i cisza. nie mozna absolutnie nic zrobic

config :

SDX 4.42 + IDEa (partycja d1: 256*65535)

ustawiony boot na msdos.com

ATARI OS



EFEKT --> zielony screen z error -94

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

18

Odp: Bomb Jack

sprobuj bez sparty

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

19

Odp: Bomb Jack

Jell...to samo - greeen - zielono !!

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

20

Odp: Bomb Jack

A spróbuj zrobić nową partycję w formacie sparty, powgrywać na nią jakieś gry, dema i odpalić msdos z wiersza - x msdos.com.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Bomb Jack

A spróbuj spakować tak aby nie był zamazywany obszar z loaderem, to powinno pomóc na 100%

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

22

Odp: Bomb Jack

lotharek napisał/a:

na Grzysboniadzie mowilem NOSTEMU ze widzialem i gralem w BOMB JAKE`a...nawet z Glowasem i Larkiem sie o to poklocilem...
skoro nikt nie ma tej gry to skad bym wzial sobie jej tytul ??

Zacznijmu od tego ze na Grzybsoniadzie wypilem w sumie 19 browcow. Byly momenty, kiedy mogles mi powiedziec, ze grales na Atari w Quake i bym sie nie zdziwil ;)
Taki Vasco np wylozyl braciom Czechom historię Polski (kreslac mapki!) poczynając od rozbiorów a koncząc na 1968 i tez nikt sie nie zdziwil :D
Pamietam za to, ze ze 3 razy umawialem sie, zeby z Tobą pogadac chwile o lutowaniu SMD i jakos sie w koncu nie udalo :/ Zaluje.

A tak powaznie: jesli nie dysponujesz spaczowaną wersją Atari++ obslugującą Corinę, oraz samą grą (ktora raczej nie wyciekla), to nie mogles grać w Bomb Jake. No chyba ze pechowo trafilismy z tytulem i gra o identycznej nazwie istnieje juz na Atari. Nic nie jest niemozliwe.

23

Odp: Bomb Jack

nosty napisał/a:

Zacznijmu od tego ze na Grzybsoniadzie wypilem w sumie 19 browcow. Byly momenty, kiedy mogles mi powiedziec, ze grales na Atari w Quake i bym sie nie zdziwil ;)

hahhahhahaha

nosty napisał/a:

Taki Vasco np wylozyl braciom Czechom historię Polski (kreslac mapki!) poczynając od rozbiorów a koncząc na 1968 i tez nikt sie nie zdziwil :D

OMFG LOL :D :D :D :D


... i po raz kolejny zaluje ze nie bylem :D

24

Odp: Bomb Jack

wyklady dziadka Vasca nawet uwiecznilem, ale nie wiedziec czemu wykladal ta klamliwa wersje przemilczajaca ciemna strone mocy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

25

Odp: Bomb Jack

Szanowny kolego Lotharek tak jak napisał Larek i ja kłótni nie pamiętam (tak samo jak grzechów :)) ) A tak serio ja cały czas uważam że widocznie utkwiła ci w głowie wzmianka o tym tytule którą gdzieś mimochodem przeczytałeś i przełożyło się to na dzień zlotu kiedy to odpaliliśmy Bomb Jacka dodać do tego trzeba oczywiście małą mgłę w mózgu spowodowaną napojem (tu cenzura) który informacje tą zakodował błędnie w twojej głowie, i stąd przekonanie że grałeś właśnie w Bomb Jake :))))
A tak serio to Nosty ma rację przecież nie ma rzeczy niemożliwych kto wie może faktycznie stałeś się posiadaczem nie publikowanej nigdzie wersji gry, jeśli tak jest to proszę cie kolego przypomnij sobie link skąd ją pobrałeś i wal na prv do mnie bo może się okazać że będzie to ciekawe miejsce i jako nieliczni będziemy mogli cieszyć się nowościami przed premierą :)))))))))))))))

Pozdrowienia zasyła for ALL glowas ..........

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)