351

Odp: Quo Vadis scena?

oj bo sie zaraz sekta tu zrobi...lepiej będzie jak ten wątek zostanie zamknięty, bo się zaraz dwie partie utworzą i ktoś zacznie fantazjować, iz jego oponent stoi tam gdzie kiedys stało ZOMO..., nie zmienia to faktu, że zaraz w modzie będzie flame na Iksa, bo raczył swoje zdanie wypowiedzieć i niesamowicie naobrażał Tedeca...

ogólnie w tym wątku napisałem, to co sam myślę na temat tej całej szopki i generalnie mówiąc bez ogródek: "mam w piździe to co sobie ktoś pomyśli"

a tytułem podsumowania: ZROBIE KUWA NA WAS WSZYSTKICH DEMOU!!! TAK TO SIĘ SKOŃCZY!!! :D

gep/lamers^dial

352

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

Wcześniej pisałem o tym że na tym forum kiedyś komuś program napisałem to jakoś nie znalazł się taki który by to odszukał... (...) jeszcze by się okazało, że jak forumowicz prosił to jakoś nikt z aktywnych tutaj nie chciał tego programu napisać (w ogóle lub np. lepiej ode mnie itp.).

Kiedyś komuś. Czy "forumowicz" mógłby się ujawnić? W końcu to ważna sprawa, może w końcu jakimś cudem znajdzie się jeden z owych "kilkunastu programów", których nie ma ani autor, ani nikt inny, nie słyszał o nich google ani pigwa, vaporware normalnie. Może znajdzie się chociaż jakiś zafoliowany egzemplarz na ebayu?

Tdc napisał/a:

(choć linki do innej awantury ze mną się jakoś znalazł

Tomek, to nie jest awantura, bo przy awanturze wszyscy uczestnicy się denerwują. To jest tylko wiwisekcja. Takie badanie, rozumiesz, na żywca, ile prawdy jest w różnych twoich deklaracjach.

@hororus: dlaczego niby Tdc nie powinien udzielać wywiadów? Przecież widać, że świetnie mu idzie, a i widzowie mają sporo zabawy, wróżę filmikom karierę.

KMK
? HEX$(6670358)

353

Odp: Quo Vadis scena?

lotharek napisał/a:

jakos na atariage nie widzialem zadnej nagonki na nikogo.

Była kiedyś nagonka na Carmela Andrewsa :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

354

Odp: Quo Vadis scena?

ze tu niby jakas nagonka? ze niby xray obraza TDC umieszczajac tu linki do wywiadu z nim?
xray jest po prostu tylko chory z nienawisci spowodowanej zazdroscia sukcesu w postaci wywiadu, jaki spotkal "wieloletniego wykladowce".

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

355

Odp: Quo Vadis scena?

Na A.Age była też mała nagonka na Jose Perreira, który jak karabin maszynowy dawał gotowe recepty (i grafiki) mówiąc, że zrobić konwersję to już wtedy banał ;) Próbował rozdawać issues do roboty :)

356

Odp: Quo Vadis scena?

lotharek napisał/a:

jakos na atariage nie widzialem zadnej nagonki na nikogo.

Bo rzadko tam zaglądamy http://i.frazpc.pl/graf/icons_board/banana3.gif

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

357

Odp: Quo Vadis scena?

Ok, no to postaram się nieco ukrócić tę chorą dyskusję o niczym, ze względu na to że obiecałem termin i niestety ten się nie ziścił.

Dlaczego się nie ziścił: nie wiem, wszystkie materiały wysłałem ?redaktorowi naczelnemu? wiele tygodni temu (1,5 tygodnia temu jeszcze jedno archeologiczne znalezisko ? nasi forumowi magowie skupią się przez chwilkę i już będą ?wiedzieli? co to jest :D), ale ten na razie się tym nie zajął. Myślę, że publikacja nastąpi niebawem i na tym kończę temat.
Dlatego jeśli kogoś z jakiś względów baaardzo interesuje ten program to ze względu na obiecany termin, prześlę ten program na priva. Oczywiście osobą wyłączoną z tego jest Draco, bo nie przywykłem do korespondencji z osobami niespełna rozumu...


Ze względu na jad i idiotyzm zawarty w wypowiedziach naszego forumowego oszołoma podjąłem pewien środek zapobiegawczy. Ze względu na to, że tak jak mówiłem moje programy będą z czasem kolejno publikowane, to jest on gotów rozpowiadać jakieś równie absurdalne idiotyzmy jak do tej pory, np. że programy napisałem w ostatnich miesiącach itp.
Dlatego dokładnie 23 listopada na pewnym serwerze zamieściłem ~50 screenów z moich programów. Screeny te z jednej strony są reprezentatywne z innej nie są, jednak trudno byłoby komukolwiek napisać te programy w kilka miesięcy (a nawet lat).

Nigdy nie było moim zamiarem zamieszczać te programy czy screeny w necie, dlatego teraz też nie podam linku ? zawartość na tym serwerze ma być jedynie zapobiegnięciem rozlewowi jeszcze większej głupoty i nienawiści.
Choć jak ktoś będzie bardzo chciał to sobie znajdzie, który serwer jest mój itp.

Dlatego Jellonek jako reprezentant tego forum może (jeśli chce) otrzymać ode mnie ten link ale nie w celu publikacji ale jedynie do potwierdzenia prawdziwości faktu itp. (a do takiej roli chętnie się wcześniej zgłosił).
Mam istotne powody do tego aby tych screenów nie publikować teraz w necie i Jellonkowi dokładnie wyjaśnię dlaczego (oraz każdemu kto się do mnie w tej sprawie zgłosi via priv).

Przedstawię meritum dlaczego do tej pory nie było i obecnie dalej nie jest moim celem upublicznianie moich programów/screenów:
1. zachowanie pewnego oszołoma nie może mieć wpływu na podejmowanie jakichkolwiek kroków (np. publikacji w necie czegokolwiek) przez pozostałych zdrowych przedstawicieli populacji.
2. zamieszczenie screenów nie ma na celu ich upublicznienia, a jedynie gwarancji, że Draco nie będzie np. za rok dalej rozpowiadał swoich nowych jadowitych oszczerstw
3. Upublicznienie części z moich programów jest zaplanowane od ponad roku, czego efektem będzie niebawem publikacja pierwszego programu.

Podkreślę jeszcze, że przez ostatnie lata jestem dostępny na sztabach i partach, zawsze można było i można będzie porozmawiać o wszystkim (również o moich programach ? jeśli kogoś to akurat tak bardzo interesuje). Dlatego wszystkim wciągniętym przez Draco w tę idiotyczną awanturę ? przypominam: byłem i jestem dostępny, zawsze można ze mną porozmawiać.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-11-28 08:01:36)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

358

Odp: Quo Vadis scena?

Z całym szacunkiem TDC ale pisanie:

"...Nigdy nie było moim zamiarem zamieszczać te programy czy screeny w necie, dlatego teraz też nie podam linku ? zawartość na tym serwerze ma być jedynie zapobiegnięciem rozlewowi jeszcze większej głupoty i nienawiści...."

to robienie idiotów z innych niezależnie od tła całej dysputy. Skoro są to pokaż gdzie.

"...zamieszczenie screenów nie ma na celu ich upublicznienia, a jedynie gwarancji, że Draco nie będzie np. za rok dalej rozpowiadał swoich nowych jadowitych oszczerstw..."

Jaką ktokolwiek ma pewność co tam jest, co było a co będzie ? No jaką ?

Proponuję: PODAJ LINK I BĘDZIE PO SPRAWIE.
Teraz działasz jak IPN, który mówi, że coś ma ale nie pokaże bo nie ma ochoty/bo planuje/bo nie może/nie bo nie/itp. ale oskarża innych
i nie daje możliwości obrony. W skrócie IPN jest śmieszny gdyby nie to, że robi fatalna robotę.
UJAWNIJ PROGRAMY.....(tu powinny być emotikony skandującego tłumu)

takie moje 0.02$ od osoby, której nie zależy na tym czy coś napisałeś czy nie a tylko obserwującej dyskusję "z boku".

359

Odp: Quo Vadis scena?

Nie ogarniam nieco czemu miał służyć poprzedni post TDC. Mam, ale nie pokażę, pokażę tak naprawdę, ale później. Z tym, że nie jestem tego do końca pewien. :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

360

Odp: Quo Vadis scena?

tdc: i znowu mialbym potwierdzac ze jest cos czego nie ma (no to demo niemal napisales ponoc, tj. to z ktorego peceiksy mi podeslales).
zaluje ze sie w to wmieszalem, miala byc fajna zabawa, a ty sobie mna dupe probujesz wycierac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

361

Odp: Quo Vadis scena?

Jellonek: zaluje ze sie w to wmieszalem

Zwracam się tu do Ciebie jako do reprezentanta osób zainteresowanych tematem.

> a ty sobie mna dupe probujesz wycierac...

Ja z tym nie mam nic wspólnego, to po pierwsze Draco ciebie i innych wplątał w tę awanturę a następnie sam się wyrwałeś do tej roli. W końcu sprawa wynikła pomiędzy mną a nim na party i jest coś nie tak z tą konkretną osobą która uważa że forum to interesuje... a wielu to mnie nawet na oczy nie widziało, a co dopiero mówić o moich programach...

Jednak wiesz rola jaką tutaj pełnisz to nic szczególnego, ja nie mam obowiązku Tobie cokolwiek słać i skoro inni również uważają, że dla nich sprawa jest wyjaśniona to jest to koniec twojej roli.

> miala byc fajna zabawa

Przynajmniej wydało się że nie chodziło o określenie faktów a o coś zupełnie innego...

Tym bardziej zrozumiałe jest twoje rozczarowanie...

> i znowu mialbym potwierdzac ze jest cos czego nie ma

Czy ja muszę informatykowi wyjaśniać co ma zrobić z linkiem który podeślę ? Masz jedynie potwierdzić, że jest kilkadziesiąt plików (oraz że są one dostępne od daty którą podałem) ? nic więcej.


Dely: bo ty patrzysz na to z perspektywy udostępniania moich programów, a chyba jasno wynika z mojego wcześniejszego postu, że jakoś zbytnio mi to po głowie nie chodzi (i nie chodziło).


BartoszP: to robienie idiotów z innych niezależnie od tła całej dysputy. Skoro są to pokaż gdzie.

1. Jeżeli ktoś tu robi idiotów z nas to Draco rozpoczynając temat z kosmosu (wcześniej pobieżnie wyjaśniałem na czym polegają takie manipulacje ludźmi)

2. napisałem wcześniej, że ?1. zachowanie pewnego oszołoma nie może mieć wpływu na podejmowanie jakichkolwiek kroków (np. publikacji w necie czegokolwiek) przez pozostałych zdrowych przedstawicieli populacji.?

Jeśli się z tym nie zgadzasz to chcesz aby lekarze zaczęli ciągnąć szczoteczki na sznurku...

3. Nie muszę tu obiecywać że coś pokażę, skoro od ponad roku jest to zaplanowane, pierwszy program będzie niebawem (przy dobrych wiatrach może jutro ? ale ja na razie nie znam konkretnej daty), a następne 4 już czekają w kolejce (od tego samego okresu czasu), a na 4 pewnie się nie skończy.

4. napisałem ostatnio wyraźnie: ?Dlatego jeśli kogoś z jakiś względów baaardzo interesuje ten program to ze względu na obiecany termin, prześlę ten program na priva.?

> Jaką ktokolwiek ma pewność co tam jest, co było a co będzie ? No jaką ?

Mamy tutaj jellonka, który chciał pełnić tę rolę i jakoś nie widzę aby go ktoś z tego forum chciał z tej roli zwolnić.
Jellonek jest informatykiem (zdaje się z zawodu) dlatego możesz mu zaufać będzie wiedział co z tym linkiem zrobić. Jak nie będzie wiedział to zapyta się na forum ;)

Możesz jeszcze się zawziąć i poszukać tego serwera wtedy sam będziesz mógł sprawdzić co tam jest.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-11-28 13:04:55)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

362

Odp: Quo Vadis scena?

No to powiem wprost ....NIE RÓB Z SIEBIE GŁUPA WIĘKSZEGO NIŻ TRZEBA... z całym szacunkiem dla Ciebie bo Cie nie znam osobiście a tylko z wypowiedzi.

Ja odbieram to tak:
Jest spór o to czy napisałeś jakieś programy czy nie ?
A. Od roku planujesz ich upublicznienie - dla mnie to ich nie ma i je piszesz; mogę się mylić ale nie ma dowodów ich istnienia.
B. Obrażasz innych oszołomstwem a twoich wypowiedzi też do końca nie da się zrozumieć.
C. To czy Jellonek jest informatykiem czy nie nie ma znaczenia do zaufania mu. Poza tym tez go obrażasz pisząc, że nie wie co
     robić z "linkiem".
D. Skoro  są jakieś "screeny", to albo są z rzeczywistych programów albo są to "fejki" i tych programów nie ma.
E. Nie wiem co oznacza ciąganie szczoteczek na sznurku przez lekarzy.

Tak czy inaczej ani mnie ziębi ani parzy czy jesteś autorem programów, do których się przyznajesz i czy one istnieją.
Nie znam osobiście ani Draco030 ani Jellonka ani Ciebie i tez jestem informatykiem więc przyślij mi namiary na te programy
jak do "męża zaufania". Obie strony mogą mi potem zadać pytania o konkrety i ja na nie publicznie odpowiem.
I deklaruje, że wiem jak obsługiwać FTP, HTTP i Internet.

Aha...i zaplanuj to w miarę możliwości na najbliższy czas co szybko zamknie temat.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2009-11-28 13:06:09)

363

Odp: Quo Vadis scena?

Drogi Bartoszu mylisz się:

> A. Od roku planujesz ich upublicznienie - dla mnie to ich nie ma i je piszesz; mogę się mylić ale nie ma dowodów ich istnienia.

Są, nawet na tym forum wypowiadały się osoby które widziały, dodatkowo jest osoba która poprosiła i nawet otrzymała ode mnie program (i jakoś nikt inny się nie wyrywał do pisania mu programu).
Inne osoby które widziały to już nawet nie chcą wchodzić na to forum po tym co tu przeczytali...

> B. Obrażasz innych oszołomstwem

To nie jest obrażanie, ale stwierdzanie faktów. Odsyłam np. do posta w którym krok po kroku wskazałem jak oszołom najpierw nie doczytał, potem miał jakieś domysły a ja np. pokazałem że od lat pewne fakty były opisane na Atariki itp.

Ciekawie się jednak ten osobnik przejedzie gdy się okaże za jakiś czas, że już tylko on na całym świecie jest przekonany, że nie ma żadnego mojego programu...

>a twoich wypowiedzi też do końca nie da się zrozumieć.

Bo widocznie przeoczyłeś fragmenty rozmów które tu miały miejsce wcześniej (i wcale się Tobie nie dziwię...)

> C. To czy Jellonek jest informatykiem czy nie nie ma znaczenia do zaufania mu.

Został w pewien sposób ?demokratyczny? wybrany ? więc skoro wtedy nie było sprzeciwów to teraz wszyscy muszą to zaakceptować.

> Poza tym tez go obrażasz pisząc, że nie wie co robić z "linkiem".

A wiesz ? bo my się z jellonkiem tak właśnie lubimy ;):) od samego początku ;)

> D. Skoro są jakieś "screeny", to albo są z rzeczywistych programów albo są to "fejki" i tych programów nie ma.

Jeden już zarzucał mi fejki i teraz z czystym sumieniem możemy go nazywać oszołomem. Czas zacząć wierzyć mi a nie jemu.

> czy jesteś autorem programów, do których sie przyznajesz

Właściwie nie mogę się przyznawać do swoich programów, skoro Draco ostatnio ani jednego nie pokazałem (a te z czasów redakcji ? nie pamięta). Aby się przyznawać to najpierw musi być jakaś pula, którą wszyscy znają.
Ogólnie temat ten jest chory...

> więc przyślij mi namiary na te programy jak do "męża zaufania"

Na to sobie trzeba zasłużyć na forum, a na moim przykładzie widać z jaką otwartością są tu traktowani wszyscy nowi...

> Obie strony mogą mi potem zadać pytania o konkrety i ja na nie publicznie odpowiem.

Nie no fajnie, ale w tej roli jest już jellonek.

> Mam zatem prośbę: przyślij mi na "priv"

Ja tam mogę, ale niech najpierw ?demokratycznie? zostanie Tobie ta rola nadana, bo potem pojawią się głosy, że właściwie to ciebie nikt nie zna itp.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

364

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

Ja tam mogę, ale niech najpierw ?demokratycznie? zostanie Tobie ta rola nadana, bo potem pojawią się głosy, że właściwie to ciebie nikt nie zna itp.

Tak działa instytucja ławnika...nieznany i obiektywny. Gdy będę znany prywatnie którejś ze stron to będą glosy o stronniczość.

365

Odp: Quo Vadis scena?

Tak tylko na razie zarobiłeś na bana...

Co do tematu to niech to inni ocenią.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

366

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

> więc przyślij mi namiary na te programy jak do "męża zaufania"
Na to sobie trzeba zasłużyć na forum, a na moim przykładzie widać z jaką otwartością są tu traktowani wszyscy nowi...

TDC: Zarejestrowany: 2003-03-25. No nowy jesteś jak cholera, nie_ma_co.

Chłopcy, proponuję jedno. Nie piszemy tu nic dopóki programy się nie ukażą. Skoro ich nie widzieliśmy, nie używaliśmy, nasze środowisko jest dosyć małe tak więc  możemy śmiało uznać, że ich nie ma. Dopóki nie zobaczymy. Równie dobrze mogę napisać, że zrobiłem intro lepsze, dynamiczniejsze oraz z lepszą muzyką od Drunk Chessboard. Analogicznie również mogę napisać iż Numen ssie albowiem da się zrobić lepsze demo ponieważ takie zrobiłem. Ale nie pokażę.

Są, nawet na tym forum wypowiadały się osoby które widziały, dodatkowo jest osoba która poprosiła i nawet otrzymała ode mnie program

O MATKO. To jak z Yeti. Też parę osób się wypowiadało, że widziało.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

367

Odp: Quo Vadis scena?

no to moze inaczej: ban dla tdc zdjety w momencie publikacji tych rzekomych programow :) z tym, ze skoro na dzien dzisiejszy ich publikacja jest zaplanowana na od "ponad roku", to za rok bedzie ona zaplanowana "od ponad dwoch lat"

przechodze na tumiwisizm

368

Odp: Quo Vadis scena?

Panowie, koniec offtopu. Założyłem topik o IPN i innych dla chętnych.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

369

Odp: Quo Vadis scena?

dely napisał/a:

TDC: Zarejestrowany: 2003-03-25. No nowy jesteś jak cholera, nie_ma_co.

Jestem atarowcem z krwi i kości, dlatego zarejestrowałem się dość wcześnie (staram się jako tako trzymać rękę na pulsie), jednak przez wiele lat nie miałem czasu czytać, ani pisać i do chyba 2005/2006 roku miałem jedynie kilka postów na koncie (nawet po kilku latach od rejestracji zgłosił się do mnie ktoś od was i pytał czy usunąć to konto ? jako nieużywane). Potem sytuacja się zmieniła i zacząłem powoli czytać i pisać, ta kilkuletnia różnica polega na tym, że obecnie mam ~600 w momencie gdy osoby piszące podobnie jak ja już 2005 roku miały około 1000.
Dlatego w tym sensie jestem tu nowy, ja Was poznaję od kilku lat, a wy mnie też (choć to idzie jakoś po grudach...)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

370

Odp: Quo Vadis scena?

BartoszP napisał/a:

B. Obrażasz innych oszołomstwem

Typowa technika znana jako "łapaj złodzieja". Zwrócę tylko uwagę, że TDC od początku wątku nie podał NICZEGO konkretnego, natomiast coraz bardziej się zapienia: byli już "frustraci", i "oszołomy", i "chorzy z nienawiści", i "terroryzowanie całego forum", i "wciągnięcie jego i innych", i "awantura" itd. Wedle najlepszych wzorów ciotki Czerskiej, jak nie możesz odeprzeć zarzutu (bo jest słuszny), to spróbuj przynajmniej obrzucić adwersarza błotem: a nuż coś przylgnie.

Tomek, mam radę: przestań się pienić, bo mnie twoje (dość żałosne) wymysły i tak nic nie robią, a tobie żyłka pęknie i zostaniesz kaleką.

KMK
? HEX$(6670358)

371

Odp: Quo Vadis scena?

Informuję, że wczoraj jellonek napisał do mnie w sprawie owych kilkudziesięciu screenów i otrzymał adres oraz spis plików. Zgodnie z tym co tu pisałem wcześniej wyjaśniłem mu dlaczego obecnie nie zostaną te grafiki upublicznione, myślę że zgodzi się ze mną że mam w tej chwili istotne powody ku temu.
Jednak zarówno programy jak i inne ciekawostki będą kolejno publikowane w takiej czy innej formie, więc wystarczy się uzbroić w nieco cierpliwości a ujrzycie je (przynajmniej pewną część - a reszta jest do zobaczenia na party itp.).

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

372

Odp: Quo Vadis scena?

Informuje ze nadal zadnych programow nie widzialem, ale kilka screenszotow - rzeczywiscie.
Czekamy na dalszy ciag mitomanii ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

373

Odp: Quo Vadis scena?

jellonek: jesteś chory z nienawiści.

KMK
? HEX$(6670358)

374

Odp: Quo Vadis scena?

W nowym roku zycze wszystkiego najlepszego 'zyczliwym scenowcom' z kanalu #atari8

375

Odp: Quo Vadis scena?

Po przerwie powracam na chwilkę do tematu, bo kiedyś obiecałem (i mam nadzieję że się to nie przerodzi w odrestaurowanie tematu, a jedynie go zakończy).

Zapamiętajcie sobie dobrze, że za rozpowszechnianie tych bzdur (przez tyle stron) oraz wciąganie Was wszystkich w tą idiotyczną paplaninę jest odpowiedzialna TYLKO jedna osoba.


Tak jak kiedyś obiecywałem podaję link do pierwszego opublikowanego artykułu z programem (ze sporym opóźnieniem ale zawsze).

Co się zaś tyczy przyszłości to już przygotowywane są następne artykuły oraz publikacja następnych programów (w harmonogramie znajdują się obecnie 4 i na tym się nie skończy), mam tylko nadzieję, że nie będzie trzeba na nie aż tak długo czekać ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P