1

Temat: wznowienie produkcji KMK/Idea

Mam nadzieje  ze nie wtykam kija w mrowisko ale mam plan wznowic produkcje tego interfejsu . Vbxe  niedlugo przybedzie, bez szybkiego twardego dysku ani  rusz. Drac030  wstepnie zgodzil sie bios udostepnic, do kogo mam udezac o reszte czyli wsad do gali, wzor plytek zebym mogl je  do produkcji skierowac? Z kim rozmawiac o licencjach i rozliczeniach ? CZy wogole autorzy chca to udostepnic?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: wznowienie produkcji KMK/Idea

Pytaj: Draco, Simus'a - czyli autorow ukladu. Tak mi sie wydaje :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: wznowienie produkcji KMK/Idea

Pamiętaj również o problemach z IDEa / KMK JŻ z kompatybilnością między poszczególnymi egzemplarzami Atari.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: wznowienie produkcji KMK/Idea

Tylko błagam, SMD, a nie tę kobyłę większą od dysku 3,5".

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: wznowienie produkcji KMK/Idea

Idea - podobno dokumentacje od Pasia.... posiadł Candle... moze niedlugo doczekamy sie wersji mini smd ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: wznowienie produkcji KMK/Idea

posiadam
nawet jakis czas temu popelnilem troche mniejsza wersje na szybko, ale jeszcze sporo jej brakuje do szczescia

przechodze na tumiwisizm