1

Temat: To ja też się pochwalę :)

Witam,

Niedawno przeszliśmy mastera i niedługo w sklepach:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7 … _domu.html

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

2

Odp: To ja też się pochwalę :)

Wow, mówiłeś na foreverze że w SCE robisz - ale nie że przy ajpecie. Kongraty bo pomysł i wykonanie naprawdę w pyteczkie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: To ja też się pochwalę :)

a ja wiedziałem, że przy ajpecie :) i przyłączam się do kongratów - świetna i wielka robota ...i myślę że za gości to w moim czytniku ;)
btw.. a jutro oficjalna premiera Uncharted 2

4

Odp: To ja też się pochwalę :)

dely napisał/a:

Kongraty bo pomysł i wykonanie naprawdę w pyteczkie :)

Czy to faktycznie taka zabawka dla alergikow, co to zywego zwierza w domu trzymac  nie moga ? :o

5

Odp: To ja też się pochwalę :)

Heh, wyglada ladnie :)

6

Odp: To ja też się pochwalę :)

Słodkie! :)

Dobra robota, chłopaki.

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: To ja też się pochwalę :)

świetne te filmiki

8

Odp: To ja też się pochwalę :)

A  ja sie zastanawialem co ty taki przemeczony ostatnio byles, teraz wsio jasne, gratulacje.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

9

Odp: To ja też się pochwalę :)

http://www.amazon.co.uk/gp/bestsellers/ … 2P7WJVQC7E

wiem, bezwstydnie :D

Ostatnio edytowany przez sqward (2009-10-27 13:08:06)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: To ja też się pochwalę :)

niezły chicior zatem będzie, własnie gadałem z lamersowym ziomem At0mem i juz jakiś czas temu zamówił ten tytuł dla córki...cała rodzinka zagrywa się w gry na Wii, PS3 i inne konsole...też bym tak chciał :) moja żonka w nocy weszła do pokoju i na widok mnie grającego w Star Wars: Jedi Outcast 2 na piecyku pozwoliła sobie na komentarz w stylu: "...mój Boże...". Choć przyznam się, że liczę na to, iż nastapiło to w rezultacie rzutu okiem na niezbyt powalającą jak na dzisiejsze czasy grafikę w tym tytule ;)

gep/lamers^dial

11

Odp: To ja też się pochwalę :)

Moja Pani też nie lubi gier :(

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

12

Odp: To ja też się pochwalę :)

No właśnie po gwiazdce i cała rodzina siedzi i głaszcze EyePeta Stefana. Jedyna uwaga to Playstation Eye - wymaga oświetlenia jak w fabryce albo na Old Trafford :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: To ja też się pochwalę :)

albo Estadio da Luz w Lizbonie :) niemniej dzieciaki mają zabawę a tymczasem starzy mogą... :)

gep/lamers^dial