1

Temat: forever 2010

Ello, jako ze dzieki sekcji londynskiej Atari   lece na Forever 2010 chcialem sie zapytac, ktos bierze jakis sprzet? Glownie monitory bo chcialem zabrac atarke z vbxe i troche zlomu ale monitora wagowo nie  dam rady.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: forever 2010

no co Ty, teraz tylko laptopy wozimy

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: forever 2010

czyli na next part Tebe przywieziesz stbook-a:)?!

4

Odp: forever 2010

... to ja, korzystajac z okazji, niesmialo zakomunikuje ze najprawdopodobniej sie wybieram i bede mial dwa wolne miejsca na trasie wa-wa -> trencin. jakby ktos byl chetny, to dawac znaki prosze ;) dzieki

5

Odp: forever 2010

no to klasa. kto jeszcze się deklaruje ?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: forever 2010

Ja jadę z Rzeszowa. Prawdopodobnie obciągiem.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

7

Odp: forever 2010

Będe jechał z Krakowa autem. Wolne pewnie 3 miejsca.

8

Odp: forever 2010

W tym roku pass :(

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: forever 2010

W tym roku też odpadam :|

10

Odp: forever 2010

Jak zima do marca lekko odpuści lece z Wrocławia - 2 miejsca wolne

Takich dwóch jak nas trzech to niema ani jednego.

Odp: forever 2010

zaxon napisał/a:

Ello, jako ze dzieki sekcji londynskiej Atari   lece na Forever 2010 chcialem sie zapytac, ktos bierze jakis sprzet? Glownie monitory bo chcialem zabrac atarke z vbxe i troche zlomu ale monitora wagowo nie  dam rady.

No dla Ciebie wszystko - _jeśli_ będę jechał (i to autem), to mogę Ci pożyczyć monitor.
Ale niech ktoś się jeszcze zaoferuje, bo moja wizyta w strefie Euro nie jest pewna.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

12

Odp: forever 2010

oo, fajnie by bylo jakbys jednak dojechal. Biore tez troche zabawek do st ,zx i c64.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

13

Odp: forever 2010

Z Krakowa wciąż wolne dwa miejsca + miejsce na sprzęt :)

14

Odp: forever 2010

Zaxon, nie dorobiłbyś mi na miejscu wlotu sygnału audio do magnetofonu na minijack? DZIENKUWA.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: forever 2010

Coby mp3 podlaczyc? ok, wezme lutownice i gniazdko.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

16

Odp: forever 2010

Czy znalazłby się ktoś kto mógłby zabrać mi małą paczkę przejeżdżając przez  Katowice?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

Odp: forever 2010

ilmenit napisał/a:

Z Krakowa wciąż wolne dwa miejsca + miejsce na sprzęt :)

Fękju werymacz, ale wygląda na to, że jedziemy własnym autem.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

18

Odp: forever 2010

zaxon napisał/a:

Coby mp3 podlaczyc? ok, wezme lutownice i gniazdko.

Dzięki bardzo.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: forever 2010

Zaxon, mógłbyś wziąć dla mnie zaprogramowanego Atmelka dla SDrive? A jak byś znalazł luzem, to i złączkę do kart SD tez bym od Ciebie odkupił (tak, jeszcze go nie złożyłem :P ).

grzybson/SSG^NG

20

Odp: forever 2010

Grzybek, to ci przywloke cale moje sdrive i tak tego nie uzywam. Skombinuj tylko kabelek sio i karte pamieci.


Tak ogolnie biore troche mojej zabawek na forevera w promocyjnych cenach, pare AY-magic do zx spectrum bez ay ukladu po 10 euro , divide plus do ZX  po 40 euro , sio2sd do c64 15 euro, plytki pcb do satandisk, 2 lothharkowe wewnetrzne sparty plus epromy z 4 systemami (atari os, atari os pathowany na high speed 127000, qmeg 4.04 i myide 4.3i)  15 euro, z Karin i ultrasatanami sie nie wyrobilem niestety. Ktos na cos chetny?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

21

Odp: forever 2010

.

Edit: Nie doczytałem, że sio2sd na c64 :) W takim razie nic nie wezmę :(

Ostatnio edytowany przez mono (2010-03-17 16:38:51)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

22

Odp: forever 2010

upss ,piszac sio2sd mialem na mysli sd2iec do c64

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

23

Odp: forever 2010

Ja bym przytulił sd2iec (patrz niżej) oraz divide plus (z przelotą na CF) i AY-magic ale z AY. Z tym, że płatność mógłbym zaproponować po 28.03.

Co do sd2iec to mam pytanie co się dzieje w takiej sytuacji: dane jest demo z własnym fastloaderem - będzie działać ze standardową prędkością, czy nie będzie wcale? No i czemu tak tanio za divide plus (duddie sprzedaje po 2x tyle?).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: forever 2010

na temat sd2iec , hmm nie mam pojecia, ja to tylko montuje,programuje,testuje i sprzedaje, nie uzywam ze tak powiem na codzien,

sd2iec mam kompletne, do wewnetrznego montazu ,
aygreki , niestety ale sam ay uklad u mnie kosztuje ponad 10 funtow, w dodatku nie zdaze zamowic,

Za divide plus tak tanio bo to akcja promocyjna 5 szt na Forever ale niestety platne gotowka,

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

25

Odp: forever 2010

A skoro gotówką to niestety marne szanse z powodu innych, pilniejszych wydatków do końca miesiąca.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.