Temat: Hey WODZU!!

WODZU otwórz strone zlotu, bardzo Cię proszę .AMEN.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2010-02-08 20:27:19)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Hey WODZU!!

Rysiu, będzie otwarta. Cierpliwi będą nagrodzeni. Oto Słowo Kiera.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Hey WODZU!!

Hmm, nasza cierpliwość na długą jest wystawioną próbę, ale nagroda nas nie ominie, tylko niech Kiero nnie zaśpi, bo termin się zbliża wielkimi krok(wi)ami...

Sikor umarł...

4

Odp: Hey WODZU!!

Z tego co widzę - strony zlotu w tym roku nie ma i nie będzie... Szkoda :(

Sikor umarł...

5

Odp: Hey WODZU!!

Będzie. Zrobienie czegoś fajnego niestety nie zajmuje chwili. Proszę o wyrozumiałość.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Hey WODZU!!

Dely, wyrozumiałość jest, ale w tym samym czasie jest fujijama (http://www.abbuc.de/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=4942) - może mają to biednie zrobione, ale info jest widoczne. Jak myślisz, gdzie się zagramanica wybierze (w tym pepiki)? Tam, gdzie mają info o zlocie - a nie na taki, o którym się dowiedzą w ostatniej chwili (nawet, jak będą mieli bliżej). No, chyba, że o to chodzi. W takim razie przepraszam, nie znam się - ale Rysiu ma trochę racji.
W każdym razie (sz)czekamy ;)

Sikor umarł...

7

Odp: Hey WODZU!!

Dely w nowince o stronie napisał napisał/a:

dely, 7.3.2010 @ 19:53
I to znacznie szybciej niż dotąd.

Heh, mam nadzieję, że na Głuchołazy 2011 się ze stroną zlotu wyrobimy... :/

Sikor umarł...

8

Odp: Hey WODZU!!

pepiki juz sie zapowiedzialy na glucholazach, wiec coz ;)
spokojnie
a na szybko to mozna postawic CMS'a, wziasc jakis layout z polki i wrzucic troche tekstu
lepsze nic nic, a i dziecko da rade

przechodze na tumiwisizm

9

Odp: Hey WODZU!!

Jeśli o chodzi ścianę do graffiti = mogę oddać swoją albo lepiej sąsiada (ścianę) którego nie bardzo lubię.

DELY = nawet nie wiadomo kto nie przyjedzie :lol:   (Vasc0 - tylko mi tu nie bryncz mi, ja jak zwykle).

10

Odp: Hey WODZU!!

Sikor napisał/a:
Dely w nowince o stronie napisał napisał/a:

dely, 7.3.2010 @ 19:53
I to znacznie szybciej niż dotąd.

Heh, mam nadzieję, że na Głuchołazy 2011 się ze stroną zlotu wyrobimy... :/

Ekhm, ekhm... Czyżby strona przeleciała ponad nami i nic nie zobaczyłem(zobaczyliśmy), o info umknęło w odmętach internetu...

Sikor umarł...