1

Temat: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

W związku z planowaną awarią uprzejmie informuję, że w ciągu kilku następnych dni mogą występować przerwy w dostępie do forum, atari.area oraz zależnych od nich serwisów. Zanim zdecydujecie się wysłać mi listy wypełnione pogróżkami, niewybrednymi, wulgarnymi oraz nieprzyzwoitymi słowami proszę się dobrze zastanowić i po prostu "wziońść i przeczekać".

Dziękuję się za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

To może lepiej żeby nie działało - bo na chwilę obecną wygląda* tragicznie  (no może że to tylko taki tymczasowy "tryb awaryjny").



*wygląda - bo działa całkiem w porządku

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2010-03-07 19:08:19)

wszystkie trzy strony świata

3

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Poleciały komentarze na głównej póki co... I avatarki :(

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-03-07 19:19:43)

Sikor umarł...

4

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Aha, proszę również dla pewności wyczyścić ciastka poprzednio przyznane przez atari.area.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Avatarki już są, komentarzy na głównej nadal brak. Póki co poprawki powoli się poprawiają, jak widzę ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Aha, jedna ważna sprawa. Ludzie różnie korzystają z proxy i lokalnego keszowania plików. Dla uzyskania niezbitej pewności, że korzystacie z najnowszej wersji plików proszę o kompletne przeładowanie strony głównej atari.area (Ctrl+F5).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Mały drobiazg - zmień domyślny język dla niezalogowanych na polski, bo teraz PunBB wita soczystą angielszczyzną.

grzybson/SSG^NG

8

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

To co zauważyłem, to wyświetlanie nicka przeglądającego forum za godziną njusa na głównej i zdublowany "Regulamin" na górnej belce foruma. Kiedy support dla skórek? Może jeszcze na tej belce dać "Index" zamiast "Główna", bo się może mieszać.

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Przed apgrejdem był link "Moje subskrybowane wątki"  a teraz nie ma... tęsknie za nim bardzo.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Jest w PROFILU

11

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Rzeczywiście, dzieki. O jeden klik mniej wygodnie. Czy nie da się "wyciągnąć" obok "Nowe posty, Aktywne tematy..." ?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

12

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Jest problem z wylogowaniem się na stronie głównej.

13

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Mam taką małą sugestię (o ile to się da zrobić), czy w wątkach, gdzie jest aktywna ankieta - nie dałoby się jej jakoś wyróżnić przy temacie?

Sikor umarł...

14

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Uwagi zgłoszone przez mikera, grzybsona i Henryka zostały uwzględnione. Przypominam, że nie uwzględniam próśb dotyczących zmian w kodzie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Niniejszym chciałbym donieść, że nie działa dodawanie newsów, no, chyba, że po awarii utraciłem uprawnienia do powyższych.

Sikor umarł...

16

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Po planowanej awarii stracili wszyscy. Włącznie ze mną :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Site działa coraz lepiej. Obym nie przechwalił.

Jeno "Nowe posty" i "Aktywne tematy" ?
Które z nich odpowiada staremu "Zobacz nowe posty od poprzedniej wizyty" ?

18

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

No ale coś się tu psuje:

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 14&p=5

19

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Ale numer. Posty Caspera (i tylko jego) są niekompatybilne z forum :) Już zdebugowałem i poprawiłem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Forum chyba nie uwzględnia zmiany czasu .... na pewno nie uwzględnia bo była prawie 10.00 ..

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2010-04-02 09:04:34)

21

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Uwzględnia. Wystarczy ustawić SAMODZIELNIE i poprawnie profil.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Mały się robię...naprawdę mały....już poprawiam...

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Strona wyszukiwania (http://atariarea.krap.pl/forum/search.php) wygląda w jednym miejscu cokolwiek dziwnie (jakaś lista rozwijana, pusta, częściowo przykryta) (sprawdzone pod Chrome i Firefoxem)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

24

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

Panie kierowniku, jest błąd w tłumaczeniu na polski - przy edycji posta z ankietą jest:

============================================================
Resetuj wyniki głosowania  Sprawdź to, jeżeli chcesz usunąć wyniki głosowania
Usuń głosowanie Sprawdź to, jeżeli chcesz usunąć ankiete
============================================================

A powinno być "Zaznacz to" raczej? Pewnie w oryginale było "check this option" ?
No i ta literówka z "e" zamiast "ę".

Pozdrawiam, Adam.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

25

Odp: Zapowiedź niezapowiedzianych awarii

mowny: to zglos do punbb

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep