26

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

No to gratulacje :) N64 to fajna konsolka ze świetnymi tytułami, szczególnie Super Mario 64, Perfect Dark, Goldeneye i przede wszystkim Conker!

Proponuję tylko zmniejszyć cenę za wystawiony zestaw Atari, bo za 150 zł to będzie cieżko go upłynnić. Może gdyby pudełko było w idealnym stanie i magnetofon z turbo to udałoby się ponad 100 zł wziąć. Polecam przejrzeć podobne, już zakończone, aukcje. Np. takim zapytaniem http://www.allegro.pl/search.php?string … p;st=gtext

Innym rozwiązaniem jest sprzedaż zestawu w częściach. Dla niektórych joye i sterta kaset to rzecz niepotrzebna, podnosząca koszty wysyłki, a inni z kolei chętnie wezmą joystick bo taki model lubią.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

N64 bardzo fajna i wybór świetny :) Grafika bardzo ładna. Dely, dodałabym, patrząc na wiek użytkownika, jeszcze Banjo to Kazooie, Bombermana, wszelakie Disney'e, Donkey Kong, Kirby, i wszelakie z Mario. Była taka fajna gra z Yoshim, ale tytułu nie pamiętam.


Wystrzegaj się gry Chameleon Twist! << To, gdyby ktoś chciał Ci ją sprzedać.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

28

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Generalnie cena ok, bo masz AŻ 3 konsole, 3 pady, kartę pamięci, kierownicę. Jedynym mankamentem jak dla mnie są gry - dość średnie, poza Extreme G, które zniszczyło mnie (ówcześnie) bardziej niż Wipeout na PS1 (choć Wipeout miażdżył ścieżką dźwiękową). Wszystko jednak rzecz gustu i osobistych preferencji. Dla synka nabyłbym obowiązkowo Donkey Kong 64, Mario 64 i Mario Carts - to są pozycje obowiązkowe żeby dzieciak miał radochę. Zresztą to są tak kultowe tytuły i tak dobrze zrobione, że nawet ja (a preferuję tylko w krwawych orgiach przed monitorem) "wkręciłem" się na wiele, wiele godzin grania. Dla dorosłych polecam obowiązkowo Golden Eye (jak dla mnie do dziś jedna z najlepszych wirtualnych adaptacji Bonda), Turok (pierwsza gra z wygładzonymi teksturami - cholernie trudna i ciągle daje radę) oraz Perfect Dark.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

29

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

hororus napisał/a:

Golden Eye (jak dla mnie do dziś jedna z najlepszych wirtualnych adaptacji Bonda)

Golden Eye jest świetne, ale najlepszym Bondem na konsole jest Everything or Nothing. Koniec offtopiku ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

dziękuję za wskazówki. tytuły, które poleciliście już sobie spisałam.

Ceny za mój zestaw nie mogę obniżyć, bo jest tego dośc sporo, najbardziej cenie sobie moje 3 orginalne kasety do atari( dużo osob o nie pyta i chce je kupić poza allegro). Najbardziej w moim zestawie cenie programy atari basic, ciężko to kupić i jakbym zestaw wystawiała osobno ta kaseta nie była by u mnie tania. (50 zł w licytacji bym wystawiła - tyle jest dla mnie warta). Widziałam że ktoś miał wystawioną książkę właśnie atari basic i chciał na nią 49 zł, kaseta jest dla mnie więcej warta od książki. Żobaczymy jak się to wszystko potoczy.
Ogólnie mam dużo rzeczy do sprzeadania te gry do Natana są drogie a ja nie pracuje tylko studiuje :(
Mam duzo książek, konia na biegunach telefony, muszę sprzedać dużo rzeczy żeby pokryć te gry :(
Licytuje teraz gry do pegazusa :)

31

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Dominika27 napisał/a:

Najbardziej w moim zestawie cenie programy atari basic, ciężko to kupić i jakbym zestaw wystawiała osobno ta kaseta nie była by u mnie tania. (50 zł w licytacji bym wystawiła - tyle jest dla mnie warta).

Ups. Bardzo życzę powodzenia. To faktycznie fajny zabytek z serii KAW, ale nie za 50 zł. Nawet taki fan magnetofonów jak ja tyle by nie zapłacił. Niemniej - proszę próbować, być może ktoś się znajdzie, kto będzie gotów tyle zapłacić.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Gier na pegasusa warto szukać na bazarach i w innych tego typu miejscach. Na stadionie były do kupienia już od 3 złotych, także warto poszukać :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

33

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Dominika, a moze lepiej kupic cos z nowej generacji, nintendo wii chociazby, nie dosc ze masz zabawe z nowymi grami to jeszcze ta konsolka spokojnie mi emuluje i nintendo 64 i Atari i c64 i jeszcze pare innych.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

34

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Wii polecaliśmy, ale odpadła ze względu na cenę. Choć jest to konsola wyjątkowa :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

35

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Tak jest drogie nie miałabym z ką wziąść tyle kasy :(
Nie mam niczego co bym mogła już sprzedać żeby tyle uzbierać, co mogę to sprzedaje. Może kiedyś, jak bedę miała dobrą pracę :)
Chociaż z drugiej strony wolę mieć cały telewizor ;)         http://www.youtube.com/watch?v=U6hhvvWltWc

36

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

zaxon napisał/a:

ta konsolka spokojnie mi emuluje i nintendo 64 i Atari i c64 i jeszcze pare innych.

Zaxxon. A mogę wiedzieć w jaki sposób???

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

37

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Normalnie. Modchip i homebrew otwiera się na Cię :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

38

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

http://www.allegro.pl/item962004730_sup … kazja.html

To mój zakup chodziło mi głównie o te 52 cadrigde

oraz:

http://www.allegro.pl/item961270468_4_h … do_64.html

licytuje jeszcze na nintento 64 mario cars

39

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Jak na moje oko to właśnie seria GLK jest. Wśród cartridg'y widzę złotą 4 a także Toma i Jerry'ego. Bardzo dobre gry :) Z gier na N64, które kupiłaś, na uwagę zasługuje Nascar. Mario Kart obowiązkowo!

Ostatnio edytowany przez innuendo (2010-03-23 17:42:11)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

40

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

mój czteroletni synek śmiga w giery na Pocket PC i na Sony PSP, w zależności który sprzęt jest w stanie sięgnąć z półki :)

gep/lamers^dial

41

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Kupuj Patapony i Locoroco na PSP. Dzieci i małżonka będą wniebowzięte.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

42

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

To jakiś mit jest, że kobiety grające na konsolach wybierają właśnie takie gry :) (patrzy na swoje gry) Ale dla dzieci jak najbardziej.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

43

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

To nie mit, u mnie w domu to rzeczywistość. Z kolei mikey był średnio zadowolony, kiedy jechaliśmy na Forevera i mu soundtrack z Patapona pobrzmiewał ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

44

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

No właśnie męczymy Patapony, Luminesy i EchoChrome....rzeźnia, nie myślałem że doczekam chwili, że sam będe grał w gry "rytmiczne" LOL...."koniec świata" powiedziałby dozorca Popiołek

gep/lamers^dial

45

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Wybijam się z tego mitu, coś widzę :P Nie wyobrażam sobie grania bez np. mordobić, których mam najwięcej. Co tam Patapony, którakolwiek część, dostępna na którąś z konsol, które mam, Mortal Kombat, czy Tekkena i gra muzyka :) Ale dzieciom zdecydowanie bijatyk nie dam.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

46

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

innuendo kupiłam na nintendo super mario i mario kart :)

http://www.allegro.pl/item972258611_sup … do_64.html

http://www.allegro.pl/item965912979_mar … rawdz.html

Brakuje mi jeszcze kabla do TV AV, we Wrocku mogę kupić za 20 zł (moje miasto :)) drogi ten kabel ?

Nawiasem mąż przytargał do domu konsole atari 2600 oryginalną w pudełku z dwoma dzojstikami, zasilaczem kablem, grą(32 w 1). Ale muszę przyznać że te gry to nie bardzo, biedne, na pegasusie są ładniejsze i bedę to sprzedawać dalej.

A co do złotej czwórki to mam też złotą piątkę> kupiona na targu za 1.70 oraz z królikiem bugsem, myszką miki i pare innch. Łączne na pegasusa teraz będę miała ponad 70 cadrigi dużo chyba starczy :)

Na nintendo mam już 10 i pare jeszcze planuje dokupić. Mojego Natana już rzadne zabawki nie interesują, te gry mu się podobają, ale ma chowane jak za długo gra :) Także nie siedzi przy tym całymi dniami. Gier  jak to nazwał innuendo z mordobiciami nie kupuję, nie lubię takich gier i są nieodpowiednie dla mojego synka. Wolę gry przygodowe, wyścigi itp.

47

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

o bijatykach nie wspominałem bo jestem maniakalnym maniakiem bijatyk...gram we wszystkie na wszystkie dostepne mi platformy. Obecnie męcze Darkstalkers na MAME i Tekken Ressurection na PSP, ale to wiadomo jak wszyscy pójdą spać... :P

gep/lamers^dial

48

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Kabel drogi nie jest :) A co do tych dwóch gier na N64 to świetny wybór. Bardzo ładne graficznie, dużo frajdy no i, co najważniejsze, Mario to maskotka Nintendo.
Złota 5 cudowna. Natan ma tam dwie gry z Big Nose oraz Dizzy'ego. Troszkę Ultimate Stuntman się nie nadaje. A Micro Machines to gra dla całej rodziny. Nie ma nic fajniejszego niż kierować np. malutką motorowką, która pływa w wannie i omija gumowe kaczki i kurki :)
Btw, jestem kobietą :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

49

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Komputer atari 130 XE oraz atari 2600 sprzedane ;)

50

Odp: zamienię komputer atari na pegasusa z kadridżami i resztą wuposażenia

Czy może ktoś z forum kupił? Niech się przyzna, dam dobrą cenę za kasety KAW :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.