Temat: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Witam, właśnie wystawiłem atari falcon w dobrym stanie technicznym wraz z myszką i pokrywą klawiatury, jak interesuje też wystawiłem inne 8 bitowe komputerki z mojej kolekcji...

2

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

A  nie lepiej było najpierw tu zaproponować ? Zamiast do obcych pchać ...

3

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

ja tam zbierałem same komputerki bez oprogramowania, ale mnie przycisło i sprzedaje...wcześniej już sprzedawałem komputerki z mojej kolekcji...zazwyczaj to były amigi i perełki commodorki...a  atari już też wystawiałem 800 czy jakoś tak to szło...a po za tym tak to jest pewna tranzakcja na allegro tzn. nie będzie oszustwa...pozdrawiam wielki zbieracz komputerków 8bitowych i 16bitowych a teraz pełno pc ;)...

4

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

ciekawe jaka będzie cena na końcu aukcji???
2k pln?

5

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

wiesz, co do commodore to na tej stronce jestem już od dawna zarejestrowany, a atari jakoś mnie nie pociągało ale podałem dla informacji żeby coniektórzy co zapominają przejrzeć alledrogo to przeczytali na forum atari...tylko nie rozumiem jednego coś chyba mało psuły się te atarynki albo mało ludzi je posiadało, ja kilka amig naprawiłem w tym cdtv naprawiałem z 10szt. zazwyczaj z winy urzytkownika lub też przerabianie i dokładanie portów dżojsticka, commodorki to było tego mase nawet  naprawiać się tego nie opłaca teraz...oczywiście atari było rozkręcane wcześniej i pewnie dokładana była pamięć bo jest zerwana plomba gwarancyjna, mam pytanie? czy muszę rozkręcić żeby zobaczyć czy jest coś do niej inego dołożonego?i gdzie patrzeć bo z tego co widze to może być jeszcze procek wymieniany na szybszy? czy też koprocesor może być?...pozdro a bo jeszcze nie wiem czy 030 na obudowie to pokazuje że tam jest procesor 030 czy jest 68060?

Ostatnio edytowany przez Dragonsky (2010-04-03 22:03:01)

6

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Oj, po pierwsze zamiast Grzybka gonić że źle  czyta sam potrenuj i napisz uŻytkownik przez Ż
Po drugie, mnie nie wkurza, cieżko się ze wszystkimi aukcjami obgonić i dla mnie to milo ze ktos informuje,
po trzecie, sciagamy  budę, robimy zdjecie w srodku w przyzwoitej rozdzielczośsci i dajemy gdzies gdzie mozna ogladac.

Ufff, do tego posta nawet polskie fonty załadowałem.

Poza tym Dragonsky, odbior osobisty w CZwie wchodzi w gre?

Ostatnio edytowany przez zaxon (2010-04-03 22:32:00)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

E panowie, coscie tak napadli na czlowieka ? ,Ludzie , chcial sprzedac dal info , zebral po glowie jakby niewiadomo jaki mezalians popelnil, litosci , sprzetu ubywa i ceny sa jakie sa, sam 2 lata temu 2 atari 1040 kupilem za 2 funty ,teraz ponizej 40 nie mam co licytowac. Spekulantem nie jestem.To sa realia.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

8

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

zaxon napisał/a:

sam 2 lata temu 2 atari 1040 kupilem za 2 funty

Sprzedaj mi jednego ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

9

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Horrus glupio mi bylo bo koles byl muzykiem, wlazlem do niego ,jak zobaczylem sprzet  to mnie zatkalo, wstyd mi bylo te 2 funty placic, dalem gosciowi 20 i ucieklem do Lewisa samochodu, do tego byl jeszcze monitor sm124, wstyd mi bylo .ale zaluje ze zdjec nie zrobilem, mial jeszcze 4 st,pare monitorow, ogolnie to raj. No i aukcja na zasadzie sam se odbierz.

Wyprzedaz magazynu u Zaxona bedzie na wiosne hyhyhy.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

10

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Zaxon: rozumiem ze mojego F030 ine bierzesz ? sa i byli inni chetni ale trzymam dla Ciebie - jak obiecalem :)

pozdr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

11

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

piter napisał/a:

Zaxon: rozumiem ze mojego F030 ine bierzesz ? sa i byli inni chetni ale trzymam dla Ciebie - jak obiecalem :)

Piter, jakby Zaxon zrezygnował, to wiesz :) Może się dogadamy :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Temat wymoderowano. Z okazji wolnych dni i ogólnego obżarstwa proszę o spokój.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Piter, zrzeklem sie praw na rzecz Squarda,  on z toboa negocjuje. Sorry glupio wyszlo.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

14

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

zaxon: ok, spoko, nie ma problemu

nie mam cisnienia na sprzedaz - nie o brak kasy chodzi tylko stwierdzilem ze szkoda aby trzy falcony byly w moich rekach - niech rozejda sie po gociach ktorzy rowniez cos na nich robic beda :)

pozdr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

15

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Piter, to może masz na sprzedaż jeszcze jakiegoś :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

16

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

ej ... piter, a tak z ciekawosci sie zapytam ... ile bys chcial za takiego jednego f030 ?

17

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Ja! Ja! Wybierz mnie :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

18

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

hehe, wieczor, widać jesteś zdesperowany na Falcona :) to dobrze :)

Ostatnio edytowany przez jury (2010-04-06 19:35:37)

19

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Ale tylko w granicach rozsądku i moich możliwości :) Jakbym był zdesperowany za wszelką cenę to bym kupił gołego (fakt że w idelnym stanie i z pudłem) za 2000 swojego czasu od Hemata :) Parę miechów go wystawiał :)

A co , masz jakiegoś nadmiarowego? Urodziny mam za 2 i pół tygodnia , jakby co :D

Ostatnio edytowany przez wieczor (2010-04-06 19:51:10)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

20

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

no cóż, 2 tyś za gołego, to słaba oferta przy takiej promocji :)

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 61#p106061

szkoda że mi to umknęło :) sam bym coś takiego kupił bez zastanawiania!!!

Ostatnio edytowany przez jury (2010-04-06 19:52:42)

21

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

Startowałem, ale któś mnie ubiegł... Inna rzecz że to by był wtedy rzut na taśmę, ale gotów byłem się rzucać :) Ale to tak jest - kasa jest - nie ma Falcona... Jest Falcon - to kasy nie ma... Podły los :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

22

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

cedyn napisał/a:

ile bys chcial za takiego jednego f030 ?

nie mów że to dla Ciebie? na przed ostatnim sztabie przekonywałeś że to drogi, bezużyteczny sprzęt :]

Ostatnio edytowany przez jury (2010-04-06 20:09:11)

23

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

wieczor - popatrz na niemieckiego eBaya. Falcony trafiaja sie czesto i ceny sa ok.
Ja pare dni temu licytowalem takiego:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi … K:MEWAX:IT

300Euro + tania wysylka do Polski to niezla cena.
Nie wygralem bo poskapilem, ale ten zakup to dla mnie daleki priorytet wiec poluje na okazje.

24

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

o kurcze, dzięki nosty za cynk :)
300 Euro za Falcona to jak promocja :)
a do tego to jest MK 1 ! co prawda to nie MK X ale  :)

a, wieczor, tylko sie nie stresuj, że będę z Tobą zacięcie walczył :) , ja spokojnie poczekam że
zostaniesz szczęśliwym posiadaczem, bo ja to chcę tylko jako zapasowy :]

Ostatnio edytowany przez jury (2010-04-06 20:57:04)

25

Odp: Alledrogo- atari falcon 030 14mb ram

jury napisał/a:

nie mów że to dla Ciebie? na przed ostatnim sztabie przekonywałeś że to drogi, bezużyteczny sprzęt :]

... i nadal tak twierdze, ale jak cena bedzie rozsadna to czemu nie kupic sobie "drogiego i bezuzytecznego sprzetu" ;)