1

Temat: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Szykuję partię na Grzybsoniadę, jeśli będą chętni.
1. Koszulki granatowe (opcja: czerwone, do wyboru), z przodu logo Atari (małe), z tyłu duże, metoda termotransferu (jak na Głuchołazach), cena za sztukę: 25 złociszy. Muszę mieć zamówienie na minimum 10 sztuk (Epi - ty jedną czeroną masz u mnie, pamiętam - leży sobie i czeka), jak są chętni - proszę się wpisywać. Wskazana przedpłata, chyba, że kogoś znam i na 100% rozliczy się na grzybsoniadzie (osobiście lub przez wskazaną osobę). Należy podać rozmiar (X, XXL, XXXL).
2. Czapeczki z logiem atari po 15 złociszy sztuka, granatowe i czerwone (do wyboru), proszę o zadeklarowanie się (choć przedpłatę chętnie przyjmę ;) ). Takie jak na Głuchołazach.
Ewentualnych chętnych proszę o wpisywanie się poniżej. Oczywiście - dla nieobecnych - możliwość wysyłki pocztą (paczka zwykła ekonomiczna do 1KG, PP, cena - o ile pamiętam - 9,50zł). Ale wtedy - tylko przedpłata przed Grzybsoniadą, a wysyłka zaraz po. Aha, wszystko wskazuje a to, że dotrę dopiero w sobotę...

Sikor umarł...

2

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Sikor, poproszę jedną granatową, jak najmniejszy rozmiar z dostępnych. Rozliczę się osobiście lub przez kogoś (zależy, czy będę jechać) Mogę też po 24 kwietnia przelać na konto, jeśli sobie życzysz.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

koszulki - jedna granatowa, druga czerwona. XL
czy osobiscie odbiore czy na grzybsoniadzie - bede wiedzial tydzien przed grzybsoniada.
w razie czego nr konta znam, adres moj tez znasz...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Sikoru - a czarnych koszulek L z małym logo Atari z przodu i czystych z tyłu byś nie miał?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

5

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Na jakich koszulkach robisz? Fruit, PromoStars czy chińskie jednorazówki?

Jak coś porządnego poprosze dwie (granatowa i czerwona) w rozmiarze XXXL

Takich dwóch jak nas trzech to niema ani jednego.

6

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

@teddyboar: ostatnio to był Stedman, co do jakości - niech się wypowiedzą Ci, co kupili, bo wiadomo, że każdy sprzedawca swój towar chwali.
@mono: czarnych raczej nie przewidywałem, ale zobaczymy. Przypuszczam, że rozmiar L jest do załatwienia (innuendo - jak Tobie odpowiada też rozmiar L - to napisz).
Aha, zapisy wstępnie do 16.IV - bo nie podałem terminu. Znająz życie kilka więcej będę miał, ale już bez zamówionej rozmiarówki i kolorówki ;)

Sikor umarł...

7

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Jeżeli po dwóch praniach nie robią się przeźroczyste to są cacy :P

Takich dwóch jak nas trzech to niema ani jednego.

8

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Sikor, L mi jak najbardziej odpowiada. Gdyby jakaś M się gdzieś zapodziała, to nawet lepiej by było.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

9

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

O.K. Jeśli zbierze się conajmniej 10 sztuk - to 16 przedstawię listę poniżej postów (w celu ewentualnych weryfikacji).

tEDDYbOAR napisał/a:

Jeżeli po dwóch praniach nie robią się przeźroczyste to są cacy :P

Znaczy się, że chyba będą Ci odpowiadać - swoją prałem już więcej razy ;P Dopisuję Cię do listy ;)

Sikor umarł...

10

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Sikor - a jest opcja po prostu CZARNEJ koszulki z białym logiem??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Pin - teoretycznie nie. Jak da radę czarną, to będzie, ale na dzień dzisiejszy - są granatowe póki co. Opcję mogę rozważyć (dostępność w danej chwili).

Sikor umarł...

12

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Moja Głuchołazowa koszulka 3ma się świetnie ,chodzę w niej jak we wszystkich innych i daje rade

13

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Dwie czarne z białym logiem z przodu wzialbym równiez. Rozmiar XXL (chyba ze stwierdzisz ze będzie za duza to wtedy XL, moje gabaryty znasz wiec daj znac :) ) Odebralbym osobiście u Ciebie.

14

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Ja poproszę dwie granatowe, rozmiar XXL (chyba?). Mam nadzieję, że to będzie logo Atari, a nie INFOGRAMES? ;)

PS. Chętnie odbiorę przed Grzybsoniadą.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2010-04-07 18:25:32)

KMK
? HEX$(6670358)

15

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Co do czarnego koloru - może być problem z dużymi rozmiarami, ale da się załatwić, więc dopisujemy opcję "czarna", z zastrzeżeniem, że jak nie będzie rozmiarówki - może być granat (chętni się wypowiedzą, czy awaryjnie się godzą).. Co do wersji z logiem z przodu tylko, jest taka możliwość, ale cena pozostaje ta sama - w razie czego proszę o dopisanie wersja standard/wersja logo only ;)
Hmm, drac030, i tu mam problem, bo o ile w objętości XXL na pewno wystarczy, to w długości nie wiem, czy nie XXXL... Twoja decyzja.
Mazi, jak lubisz długie - może być XXL... U ciebie objętością to te, długością XL ;)

Sikor umarł...

16

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Jakby były czarne, to ja chcę czarne. Co do rozmiaru, muszę się zastanowić. Chyba że umawiasz na przymiarki ;)

KMK
? HEX$(6670358)

17

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

piszę się na czarną z logiem z przodu, XXL, odebrałbym najchętniej w Wawie.

Ostatnio edytowany przez gorgh (2010-04-07 21:24:19)

18

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Jezeli sie zmieszcze w XXXL to poprosze 2 granatowe (lub czarne jesli beda). No chyba, ze jest opcja na jeszcze wieksze.  Rowniez z zastrzezeniem, ze logo ma byc Atari, a nie Infogrames.

19

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

A ten, pokażta zdjęcie kogoś w tej koszulce, bo mnie na ostatnich Głuchołazach nie było. Jakby co to czarną XXL bym poprosił.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Ważne pytanie. Sikor - podaj orientacyjne wymiary logo - tego z przodu, jak i z tyłu.

wstępnie - jedna czarna, sprawdzę tylko rozmiar - bo nie pamiętam :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Czy w rachubę wchodzi tylko odbiór na Grzybsoniadzie (nie będzie mnie), czy przesyłka pocztowa także?

22

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

W pierwszym poscie masz napisane.

23

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

Ja proszę dwie czarne koszulki L wersja logo only.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

24

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

1 szt. granatowa, rozm. XL, logo only, płatność na Grzybsoniadzie, chyba że prześlesz mi na priv numer konta, odbiór osobisty na Grzybsoniadzie.

25

Odp: Koszulki, czapeczki - preorder ;)

To ja  jedna czerwona i jedna czarna, granatowa jak sie nie da czarnych, rozmiar xl, platne na Grzybsoniadzie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993