1

Temat: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

Korzystając ze znajomości w drukarni robię sobie kilka fajnych plakatów, w związku z tym mam pytanie czy ktoś również by nie reflektował.

Wzór plakatów:

http://img62.imageshack.us/img62/5965/rysunek1e.png

Plakaty będą w formacie A2 (420x594 mm) papier bilboardowy 125g, druk z plotera. Przybliżony koszt jednej sztuki to ok. 11-12 zł. Powiedzmy od razu, że 12 zł (11,97 chyba, tak mi skalkulowali) - jak wyjdzie taniej to będzie przynajmniej miła niespodzianka.

Edit z ostatniej chwili: Przed chwilą dzwoniłem jeszcze i jeśli zbiorę chętnych na ok. 30 szt. to cena zejdzie do około 8 zł i druk będzie z cyfry na nieco grubszym papierze - 140g.

Wiem, że można na Allegro taniej i w ogóle (nie licząc przesyłki) cena z żopy - tak tylko proponuję, jeśli ktoś może załatwić jeszcze taniej to proszę dać znać. Ewentualne zgłoszenia proszę wpisywać w tym wątku według wzoru:

Numer plakatu - liczba sztuk (np. nr 1 - 2 sztuki, nr 8 - 1 sztuka).

Odbiór i płatność tylko i wyłącznie na Grzybsoniadzie (mogę przekazać komuś) - absolutnie nie wysyłam bo wiążę się to z pakowaniem ochronnym, tubami, łażeniem na pocztę, na co nie mam aktualnie czasu.

Oprócz tego będę jeszcze drukować plakaty A3 ze screenami z klasycznych gierek do powieszenia na ścianie (spodobał mi się pomysł z PGA, tylko troszkę zmodyfikuję wzory), założę w tym celu odpowiedni wątek z projektami.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

nr 8 - 1 szt.

3

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

Proszę przeczytać Edit w razie czego.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

nr 1, nr 8

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

Hm, fajne. Dało by się taki łączony - wszystkie na jednym tak jak jest na obrazku? (ale bez numerków?) Jak tak to biorę :) Będzie ktoś z trójmiasta na grzybsoniadzie?

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2010-04-19 18:01:44)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

Rozumiem, że nie będziesz Dely w Głuchołazach.

Jeśli da odebrać plakat u Ryśka to proszę nr 1 szt.1


PS. Kurczę, temat mi uciekł i nie pokazał się w Aktywnych czy Nowych....

7

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

podłącze sie do zapytania Adama, tez wziąłbym np. nr 1 i 6 po sztuce :)

gep/lamers^dial

8

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

nr 8 - 1 sztuka

9

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

Uwaga, niestety ze względu na wybory i zajętość drukarni przez drukowanie portretów Jarka, Bronka wraz z ferajną nie będzie możliwe wydrukowanie plakatów na formacie A2 :/ Zaproponowano mi niewiele mniejszy format A3 MAX (330 x 487 mm), za to na lepszym papierze - 150 g, w cenie ok. 7,00 PLN za sztukę. Proszę o potwierdzenie czy interesuje Was taka oferta. Najlepiej do dziś, żebym zdążył odebrać przed piątkiem. Przepraszam za utrudnienia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

nr 1 i 8 - po jednej sztuce.

Ok na zmianę formatu.

Atari Falcon + CT63; Atari 1040 STE 4 MB RAM; Atari Jaguar

11

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

ok, potwierdzam

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Plakaciki - odbiór na Grzybsoniadzie

Pass :(