Temat: Nowe XC12

Zanabyłem na allegro 5 sztuk nowych XC12. Ponieważ aż tyle nie potrzebuję (ale deal się opłacał) to chętnie się pozbędę paru. Sobie chcę zostawić 2 sztuki tak więc 3 będą na zbycie. Tak se myślę że, no niech Wam będzie, po 35pln + sziping. Jeżeli ktoś za to proszę o info, a jeżeli nie to proszę bez głupich uwag ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Nowe XC12

Hej!

Jestem zainteresowany 2 szt.

pozdrawiam
Seban

3

Odp: Nowe XC12

A to są BOXy ?

4

Odp: Nowe XC12

Łyknę ostatnią sztukę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Nowe XC12

Pajero - kompletne, ale w aktualnej sytuacji, jak widzę, nie pozostało mi już nic. Chyba, że dogadasz się z Sebanem i odstąpi Ci jedną z dwóch zarezerwowanych. Do nabywających - podeślę Wam namiary na wpłatę jak te magnetofony do mnie dotrą. No i najpierw je sprawdzę,  przynajmniej optycznie, czy rzeczywiście są nowe. Nie chcę żeby ktoś mi potem na forum złorzeczył.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

6

Odp: Nowe XC12

Nie ma ciśnienia. Pytałem z ciekawości i....

hororus napisał/a:

proszę bez głupich uwag

....by było w temacie ;)