1

Temat: Marek Biliński na Atari

Szkoda, że muzykiem nie jestem. A Bilińskiego chętnie bym też posłuchał na atarce, choć osobiście wolałbym "Fontannę radości" lub "Dom w dolinie mgieł" ;P Powodzonka, mam nadzieję, że ktoś coś napisze...

Sikor umarł...

2

Odp: Marek Biliński na Atari

No to specjalnie dla Ciebie, poza konkursem, krótka wersja "Domu w dolinie mgieł" (chyba na podstawie jakiejś opcji koncertowej), którą wieki temu wstukałem do Softsyntha. Dyskietkę
należy zbootować z włączonym basic-em, z menu wybrać Composera, jak pojawi się prompt wpisać:
P#D:BILINSKI.MUS
Chyba ciut lepiej brzmi na prawdziwym sprzęcie niż pod emulatorem.
Niestety nie starczyło zapału, żeby to dopracować :/.

Post's attachments

softsynth_bilinski.atr 90.02 kb, liczba pobrań: 104 (od 2010-05-11) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

3

Odp: Marek Biliński na Atari

ZOMG. FUJI - to jest rewelacyjna wersja!!!111. Za karę wrzuciłem do Fabryki i masz za zadanie dopracować, bo jak nie to ban ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Marek Biliński na Atari

no wlasnie! szkoda ze nie pusciles na konkurs! swietna wersja!

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

5

Odp: Marek Biliński na Atari

wow ! wypas !

6

Odp: Marek Biliński na Atari

No, rewelka. Wiecej Bilinskiego poprosze.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: Marek Biliński na Atari

Fuji: dziękować, superancka ;)

Sikor umarł...

8

Odp: Marek Biliński na Atari

Cieszę się, że się podobało :). Nigdy bym nie przypuszczał, że zajrzę do tego po tylu latach (20 z hakiem). W takim razie spróbuję jeszcze podłubać, ale bez obiecywania żadnych konkretnych terminów...

9

Odp: Marek Biliński na Atari

Ładne. :) Słucham sobie na PC_Softsynthu... PS: Z wiadomych przyczyn, zbieram wszystko, co ktokolwiek kiedykolwiek wypuścił w tym standardzie..

10

Odp: Marek Biliński na Atari

.. ale na Atari brzmi to znacznie lepiej :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Marek Biliński na Atari

Masz przestarzałego pc-softsyntha :) Jak w poniedziałek nie zarzucą mnie nagłą, a nową robotą, wstawię nowszego. Ale rzeczywiście... do tego kawałka trzeba część brzmień zastosować w formacie .s, nie .s2 - "sinran" i "hat" po konwersji "nie brzmią"