1

Temat: TOS 2.06 UK + kabel DB19

W związku z tym, że stałem się szczęśliwym posiadaczem cegły dwuręcznej o nazwie Atari SH204 chętnie wejdę w posiadanie kabla DB19-DB19 o długości nie mniejszej niż 150 cm. Gdyby ktoś miał takie wtyczki i potrafił zlutować i wysłać (to akurat proste) do mnie podając numer konta w celu wpłaty to będę niezwykle uradowany. Niestety razem z dyskiem dostałem kabelek (w dodatku nierozbieralny) o długości jedynie 20 cm :(

Poza tym miałbym prośbę o wypalenie EPROM z TOS 2.06 UK dla Atari 1040 STE gdyż język niemiecki nie jest najprzyjemniejszym w odbiorze.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: TOS 2.06 UK + kabel DB19

Mogę oba przygotować. Nie wiem czy nie ma jakichś ograniczeń, co do długości kabla ACSI, nigdy nie widziałem dłuższego niż 0,5 m :)

Było miło :) Do widzenia.

3

Odp: TOS 2.06 UK + kabel DB19

W takim razie poproszę o szczegóły na maila / PW. Dziękuję.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: TOS 2.06 UK + kabel DB19

Czy można się podłączyć pod "wypalenie romu" TOS'a 2.06 UK do STe?? - korzystam na razie z SELTOS'a, choć nie ukrywam, iż jest to po części uciążliwe i dodatkowo nie zawsze zgodne z "prawdziwym" romem :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: TOS 2.06 UK + kabel DB19

Nie ma problemu. Może być nawet TOS 2.06 PL :)

Było miło :) Do widzenia.

6

Odp: TOS 2.06 UK + kabel DB19

Muszę przyznać, że kabel został zrobiony bardzo profesjonalnie i działa bez zarzutu. ST przestało również rozmawiać ze mną w języku germańskich oprawców przyjaciół zza Odry. Jestem bardzo zadowolony. Idę teraz uprzedzić sąsiadów, że będę włączał SH204.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: TOS 2.06 UK + kabel DB19

Hmm, sąsiadów, jak sąsiadów... Elektrownię zawiadom :P

Sikor umarł...