Temat: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Hejka

Ogłaszam ankietę o (jak na razie) nie ograniczonym terminie (tj. jak będę chciał ją zakończyć dam kilka dni wcześniej znać).

Pytanie brzmi - w jakim terminie pasuje Wam kolejna edycja Grzybsoniady? Moje dwie propozycje to: 6-8.05.2011 i 27-29.05.2011. Wszelakie komentarze mile widziane.

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

ja tam nie wiem co bedzie w piatek, a ty sie pytasz rok na przod ;)
zamiast bawic sie w ankiete po prostu jakis wybierz - i tak wszystkim nie dogodzisz

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Oj Candle, chciałem zachować pozory demokracji :)
A ankietę robię już teraz, bo wbrew pozorom ta mała salka ma niezłe obłożenie, a biorąc pod uwagę że maj to sezon komunijny, stąd tak wcześnie taka sonda.

grzybson/SSG^NG

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

grzybson napisał/a:

Hejka
Ogłaszam ankietę o (jak na razie) nie ograniczonym terminie (tj. jak będę chciał ją zakończyć dam kilka dni wcześniej znać).
Pytanie brzmi - w jakim terminie pasuje Wam kolejna edycja Grzybsoniady? Moje dwie propozycje to: 6-8.05.2011 i 27-29.05.2011. Wszelakie komentarze mile widziane.

Matko, jak Ty pędzisz.
Ja jeszcze po ostatnim nie wytrzeźwiałem.

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2010-08-11 10:31:48)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

5

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Ja dałem inny. Mi najlepiej pasuje 13-15.05 lub dłuuuuugi weeekend... (od piątku do środy w przyszłym roku). Ale się dostosuję - właściwie na dzień dzisiejszy jkażdy termin majowy jest o.k., aby było tylko szybko wiadomo...
=====
Aha, przypominam o szybkiej zmianie regulaminu ;D

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-08-11 11:58:48)

Sikor umarł...

6

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

13-15 mi niestety nie pasuje kompletnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

dlugi weekend jest pomyslem z dupy, bo pozostala czesc rodziny (jesli dotyczy) moze miec inne zapatrywania na jego spedzenie

przechodze na tumiwisizm

8

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Dlatego też długiego weekend'u nie zasugerowałem, żeby (znowu) wszyscy nie wieszali na mnie psów :)

grzybson/SSG^NG

9

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Hmm, myślę, że przydało by się też skrobnąć coś o tym na stronie party...
====================================================
P.S.==>Czas leci, a regulamin nie ruszony.. ;P

Sikor umarł...

10

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Nie długi weekend - to czas dla rodziny. Każdy inny lepszy.....

11

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Nie długi weekend. Pomyśl o żonach (lub równoważnych) oraz dzieciach.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

12

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Dla mnie 1-3 czyli niedziela-wtorek :)

13

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Pajero, krzyc - zauważyli terminy w ankiecie +post #8? nie zamierzam robić w weekend majowy, 29.04-3.05 zostawiam waszym żonom, dzieciom, etc. , zasugerowałem pierwszy weekend po (chyba, że na 4-6 też bierzecie urlop).

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

I ty myślisz, że po długim weekendzie 30.04 - 03.05  dostanę urlop na następny piątek?

Termin 6-8.05 jest tak samo zły jak 29.04-1.05

15

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Może inaczej - chciałem wysondować czy ktoś bierze tu urlop także od 4 do 6 aby miećcały tydzień wolny (i jechać gdzieś z zoną, dziećmi, etc.)

grzybson/SSG^NG

16

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Grzybson, ja w tygodniu odpadam bo mam uczelnie. Osobiscie jestem za jakims weekendem, ale moze nie za dlugim bo kiepsko z zaopatrzeniem, no i to czas, jak wiele osob zauwazylo, do spokojnych chwil z rodzina, czy ukochana osoba.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

17

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Grzybson, ja w tygodniu odpadam bo mam uczelnie. Osobiscie jestem za jakims weekendem, ale moze nie za dlugim bo kiepsko z zaopatrzeniem, no i to czas, jak wiele osob zauwazylo, do spokojnych chwil z rodzina, czy ukochana osoba.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

18

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Spokojnie, nie chcę robić w tygodniu :) Chciałem wydondować ile osób tutaj planuje bardzo długi weekend :) Ja też mam uczelnię

Jutro przejdę się do Biuro Ogrodów i sprawdzę czy w ogóle świetlica jest wolna w i jakby co pewnie za tydzień już podpisze umowę...

grzybson/SSG^NG

19

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Przyszły rok... w temacie zlotów... może wakacje będą wchodzić w rachubę... ale to też pod duuuużym znakiem zapytania.
Maj z pewnych względów nie pasi totalnie - co roku jakieś "przełomowe sprawy" mam w maju :/

20

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Ja tam się dostosuję.
Tylko nie rozumiem, co ma długi weekend przeszkadzać. Żony/dzieci etc. też mają prawo do odpoczynku od mężów/facetów/tatusiów itd.
Poza tym, jak komu nie pasuje i tu, i tu i tu też, to znaczy raczej, że i tak się nie pojawi, więc w czym problem? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

80% ze przyjade kiedy by nie bylo...
singlowi zawsze latwiej :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

... a .. ja tu służbowo - na statek jestem :) -

ogólnie - termin obojętny, byle nie długi weekend, bo we wspomniany raczej mogę się nie zjawić ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

UWAGA, WAŻNE

Właśnie dokonałem wstępnej rezerwacji na 27-29.05 (ostatni weekend maja, może cieplej będzie :) )
Za tydzień lecę podpisać umowę.

(Dla ciekawych terminy tydzień i dwa tygodnie przed wyżej wymienionym były już zarezerwowane i to od maja tego roku!)

grzybson/SSG^NG

24

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

Ty tu gadu-gadu, a regulamin nieruszony. Przypominam o konieczności zmiany 2 punktów ;P

Sikor umarł...

25

Odp: Grzybsoniada 2011 - wybieramy termin

jakiego regulaminu?