Temat: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

Atari 7800 Prosystem z '86
+ 2 Pady
+ 3 gry:
   -Defender
   -Quebert
   -Pole Position 2
- Brak zasilacza.

CENA (WYCENIONE WEDŁUG CEN EBAY.COM) : 115$ / 360 PLN
Priv/GG : 9767491

Ostatnio edytowany przez Radioactiv (2010-08-28 12:47:01)

2

Odp: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

Cena, albo wątek poleci.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

360 zł to spoooooro za drogo za taki zestaw, ja bym go wycenił na 100 zł. Za 360 można przy odrobinie szczęścia nabyć konsolkę w stanie praktycznie kolekcjonerskim, z pudełkiem, zasilaczem i fajnym komplecikiem gier - te co oferujesz to jak się domyślam 2 gry od 2600 i jedna tylko do 7800.

Ostatnio edytowany przez Urborg (2010-08-28 13:46:42)

4

Odp: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

Ceny z eBay'a :

Qbert - 35$
PP2 - 5$
Defender - 5$

2 Pady - 30$
Konsola - 40$

zasilacz mam lecz zepsuty może uda się naprawić.

5

Odp: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

Jak tak, to mogę kilka padów sprzedać po 15 $ sztuka :P Nie ma problemu.

6

Odp: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

Jasne, jak się chce to można i takie ceny znaleźć. Tylko to są ceny z aukcji "kup teraz", przedmiotów które leża na aukcjach już od miesięcy bo nikt ich za tą cenę nie chce zakupić. Ceny przedmiotów osiągane na licytacjach w rzeczywiście zawieranych transakcjach są zupełnie inne. W mojej ocenie jest to sporo za drogo, ale nie chce cię bynajmniej na siłę przekonywać - próbuj może sprzedasz w tej cenie.

Co do padów to kupiłem niedawno na Ebayu 2 pady NOWE NIGDY NIE UŻYWANE  w cenie po 3,5 Euro sztuka, za przesyłkę zapłaciłem 30 zł. Konsolkę zaś niedawno kupiłem na Allegro (sama konsola) za 24 złote. Można i tak.

Ostatnio edytowany przez Urborg (2010-08-28 15:04:08)

7

Odp: [SPRZEDAM] Atari 7800 PROSYSTEM

Cena, jak to koledzy wyżej trafnie zauważyli mocno zawyżona. 100 zeta to wszystkie pieniądze, a już bez zasilacza to dramat ponieważ jeśli ktoś nie lubi lutownicy to zamiennika nie znajdzie. Ja np. samą konsolę zamieniłem na AY u Mono :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.