Temat: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

PunBB bbcode test

Drogie Siostry & Drodzy Bracia ! Od pierwszej edycji Silly Venture minęło już prawie 10 lat (!)... a od drugiej - prawie 6... Nadszedł więc czas, aby wykorzystać zdobyte doświadczenie i spróbować po raz trzeci !

Proponowany termin imprezy: 10-12 Grudzień 2010 (od Piątku do Niedzieli)
Miejsce: Państwowe Szkoły Budownictwa w Gdańsku
Impreza dedykowana platformom: od Atari 2600, poprzez Atari XL/XE, ST/STe, Falcon'a 030/CT60, na Jaguarze i klonach Atari kończąc.
Charakter imprezy: invite-only

W programie Silly Venture 2k10 oprócz tradycyjnych konkursów przewidziano wiele nieszablonowych niespodzianek. Aby jednak wszystko stało się ciałem musi nas być minimum 40 osób. Czy to realne ? Patrząc na ostatni sztab polska-północ, gdzie zjawiło się nas 15-stu - jak najbardziej.

Na party-place dostępny będzie bufet z jedzeniem i piciem, a także sleeping room'y z materacami.

Patronat medialny nad imprezą obejmie Radio ESKA. Prowadzę także rozmowy z innymi mediami na wyłączność (TV i prasa lokalna).

Korzystając z okazji chciałbym zwrócić się do redaktorów dwóch największych serwisów o Atari w Polsce - AOL i AA. Drogi Krzyśku i Drogi Danielu ! Liczę na naszą współpracę ! Jest ona dla mnie bezcenna. Pamiętajcie - zgoda buduje, a Atari jest najważniejsze. Zróbmy więc imprezę jakiej nie widział nikt, niech produkcje walą, walą do drzwi :) 

Ze swojej strony obiecuję, że jeśli SV2k10 wypali - za rok zrobimy poprawiny :)

No to jak, "pomożecie"? :)

Greets ! Atari über alles !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-02 11:04:33)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Łoooszesz Ty!
Sztab był killerski to i party będzie jeszce bardziej killerskie.

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-09-02 07:11:57)

3

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

kurde no....

Grey'u: wal w czym Ci pomoc - moja agencja (reklamowa - nie inna ;) sluzy pomoca - plakaty, ulotki , naklejki, zreszta wiesz...

As: moze sie w koncu napijemy co ? ?? :)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

4

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Spox.
W końcu damy radę:)

5

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

As: "No jak nie jak tak!" ;) (c) by Waldek / Świat wg. Kiepskich

Piter: od dzisiaj ostro ruszam ze szczegółami :) zainteresowani mogą potwierdzić :) dziękuję za zaoferowaną pomoc. pamiętajcie - ATARI POWA !!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

No tak jak nie:)

Atari Powa!! ????

7

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Więcej szczegółów: ile, dojazd, przewidziane konkursy Atari, itp...

Sikor umarł...

8

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

As, "powa" od "power" :) nie spotkałeś się z tym? :)

Sikor: szczegóły będą wkrótce na stronie :) dojazd i konkursy takie jak na SV2k4.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Do Grey;a - a jakżeby inaczej;) Serwery na stronkę i domena przygotowane. Teraz czekam tylko na nowe logo. Ekipa z Elbląga się pisze na przyjazd. Ja, Dzidek, Koza plus Andrzej. czyli całkiem sporo jak na naszą wioskę olimpijska;)
Mam nadzieję, że znów się będzie pozytywnie działo;D

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

10

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Raczej na Trójmiasto się nie wypuszczę, ale jak chcecie jakiegoś lachona z logo ATARI na biuście na jakieś plakaty czy coś, to mogę się szarpnąć ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Ciekawe czy panowie ze Szwecji ponownie zapragną kąpieli w morzu ;)

12

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

mac: no zawsza to jakaś "mała" atrakcja :) grudniowa temperatura może jednak skutecznie ich do tego zniechęcić :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Ja sie pisze. BTW: Hospes, masz jeszcze moj magiczny statyw, ktory zgubilem podczas powrotu z przedostatniego sztabu?

Hot news: na 95% na impreze pisze sie takze Kapsel, moj i Maskotki ziom z Elblaga.

Ostatnio edytowany przez Azbest (2010-09-06 17:35:03)

14

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

No więc sytuacja na dziś wygląda tak - chęć przyjazdu na party deklarują:

UPDATE: 27.09.2010

Klocek / Syntax (ST)
Hospes / Mystic Bytes (ST)
Nosty / Gr8 Software
Azbest / Pigwa Rekords
Andrzej / Ind. (?)
Kapsel / Ind. (?)
Maskotka / Ind. (?)
Piter / Ind.
As / Sword Soft
Dzidek / Ind.
Koza / Ind.
pr0be / LaResistance
Stryker / LaResistance
Żbiku / Firebird
Darth / Pandemonium
Jer / Ind.
mono / Ind. (?)
stRing / Ind. (?)
Insert  / ex-Shadows
Yerzmyey / Hooy-PRG
Pinokio / Tristesse 
SeaBrush / Mystic Bytes
McMaster / Ind. (?!)
Gepard / Lamers

Na dzień dzisiejszy razem ze mną - 25 osób ;)

Myślę, że z dużym prawdopodobieństwem pojawią się też: Czajnik, Born, Gunnar i Yerzmyey, co daje 29 osób. Do 40 jeszcze daleko, ale biorąc pod uwagę fakt, iż cały materiał jest jeszcze w powijakach (szczegóły w tym tygodniu) to dramatu nie ma :)

Acha, nawiązując do zapytania kolegi Drac030 chciałbym dodać, iż "invite-only" nie należy traktować dosłownie. Obowiązuje dokładnie taka sama zasada jak na drugim Silly Venture - na party-place będzie na ten czas wynajęta ochrona. Na podstawie stworzonej listy będą weryfikowane osoby na wejściu. Zapraszam więc serdecznie wszystkich atarowców !!!. Jedyne o co proszę to Wasze deklaracje przybycia na imprezę z podaniem imienia, nazwiska oraz nazwy miejscowości :)

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-27 19:57:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Grey: w sprawie wiadomej napisalem do Ciebie maila z forum.

Ale napisz do mnie na maila:
yerzmyey AT interia.pl

bo silnik forum ma blad i nie da sie odpowiadac na maile wyslane z forum - leca do Dely'ego, hahah.

Pozdrrr,
Yerz

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

16

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

W temacie potwierdzenia przyjazdu: mnie raczej (na 98%) niestety nie będzie :/

17

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Będę. Najprawdopodobniej. We dwoje.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

18

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

imho nadal nie mamy konkretów: sugerowana cena wejściówki, od kiedy (min) można przybyć, do kiedy (max) zostać na party place, czy jest jakiś parking na samochody, dojazd z dworców/lotnisk/portów ;P itp. A dla mnie (przypuszczam, że i dla wielu) są to ważne informacje, tym bardziej, że to ma być środek zimy i będzie 35 stopni mrozu w cieniu. Dlatego napiszę: pożyjemy-zobaczymy, nie mówię tak, ale i nie wykluczam.

Sikor umarł...

19

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Sikor, cały materiał jest w przygotowaniu, dajcie mi proszę jeszcze 4 dni :) Nie porzucę projektu SV2k10, bo za bardzo się już zaangażowałem - pewne sprawy idą już swoim torem.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Chyżo sprawdziłech, bynajmniej nie pobieżnie -- byłem nierad zauważyć fakt, któren skonstatował moją osobę. Coś - a jużci! - się mnie nie zgadza natenczas. Grey - wielkoatarowy kumie - proszę pokornie zmienić dane odnośnie mej przynależności grupowej. Jam nie żadne independent. Należę wszak do szacownej, z wielowiekowymi tradycjami, jednoosobowej grupy Pigwa Rekords.

BTW: Mac, czemuż to? Czyżby były jakieś zawżdy ważniejsze sprawy? Sromotnie zdziwionym nie ujrzeć olsztynskiego zioma. Ach jakże to tak? Czym żeś zawinił?

Ostatnio edytowany przez Azbest (2010-09-07 20:49:34)

21

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Siała baba Mac... A może - Mac zasiał babie... ?

Czy jakoś tak.

Znając Mac'a, te 2% które zostawił mogą zamienić się w jego obecność na party. Czego bardzo bym sobie życzył, bo nie widziałem Ziomka już dobrych parę lat...

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-07 21:59:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Z checia sie pojawie, moze Grubshy tez da sie namowic.

23

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

azbest: kwestia priorytetów na najbliższe kilka/kilkanaście miesięcy

grey: też chętnie po tych kilku latach zobaczyłbym się z Tobą przy piwie i powspominał stare dobre czasy ;) i na pewno prędzej czy później do tego dojdzie, zioom ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2010-09-08 15:53:01)

24

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

mcmaster: byłoby super widzieć Ciebie ponownie w Gdańsku! mile wspominam nasze spotkanie na SV2k4.

macgyver: nadzieja umiera ostatnia, nadal liczę na Ciebie ;) pamiętam jak mi pomogłeś dzień przed SV2k4 z rozwieszaniem plakatów i przygotowaniem sal. Jeszcze raz dziękuję :)

Jeśli już narzuciłem tak sielankowy ton to chciałbym przypomnieć, iż w 2004 Stryker / LaResistance odkupił mi Joypada do Jaguara, który w nieznanych okolicznościach ktoś sobie "przygarnął" na party-place. Był to dla mnie na tyle zaskakujący gest, że postanowiłem jakoś mu się zrewanżować - m.in. kolejną edycją SV :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-08 18:05:45)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

No skoro Mnie Grey wywołał do tablicy to jestem :) Będę na 99 %, wszak blisko a i chętnie pogadam i popiję z ziomkami ze stajni Atari :)

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)