26

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

Sapemu wymaga rozszerzenia pamięci, którego jeszcze nie mam, więc póki co szukałem alternatywy w postaci XEX.

Pozdrawiam
MarX

27

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

mono ci zaraz napisze ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

28

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

mono napisał/a:

A player Foxa tego nie konwertuje do xexa?

Jeszcze nie.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

29

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

Hmm, kiedys to kazdy robil co potrafil i jak potrafil wazne co by dzialalo (chodzi o rozszerzenia).
Mi Stecu robil qmega i code3 freezera, tyle ze wszystko zalal klejem no i bylo to nienaprawialne :(

30

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

czyżby słynny w owych czasach distal ?

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

31

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

Dokladnie

32

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

Yyyy, toz zartowalem. Sam wole  dac gniazda,zlaczki,podstawki .zrobic plytke sterownika  ale to rzutuje na cene rozszerzenia, nie? Albo ladnie albo tanio. Poza tym mamy XXI wiek i gola atarke do zrobienia wiec w/g  nie ma sensu pchac tam 20 metrow kabli skoro sa gotowe rozwiazania ramu, Pajero, Candla, Lotharka i kilka innych.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

33

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

Odświeżam nieco temat założony tu przed ... wow... sześciu laty (ale ten czas leci ;)). W tzw. międzyczasie dorobiłem się 2xPOKEY, Ultimate 1MB, SIDE2 i jednego dziecka ;). Powiedzcie mi proszę co musiałbym zrobić, żeby na posiadanym przeze mnie Atari 65XE odpalić odtwarzacz muzyczek atarowych (niekoniecznie SAP)? W tej chwili konwertuję SAPy na XEXy, nagrywam na kartę CF i odpalam z Loadera SIDE. Strasznie to upierdliwe i tak zastanawiam się czy jest jakiś lepszy na to sposób? Jako że jestem niedzielnym Atarowcem to proszę o wyrozumiałość w odpowiedziach :)

Ostatnio edytowany przez marx (2016-12-04 13:59:44)

34

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

są playery do większości formatów pod Sparta dos X. Wystarczy to skonfigurować i albo z palca z command processora klepiesz po prostu nazwę pliku, albo wciskasz return na nazwie pliku posługujac sięSparta Commanderem.

Mogę pomóc w konfiguracji tego rozwiązania, mam też dość sporą bazę chiptune'ów w postaci źródłowej.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

@Pin. Wielkie dzięki za odpowiedź. Trochę niefortunnie zdublowałem temat na AtariOnline, gdzie voy rozwiał już moje wszelkie wątpliwości. W tej chwili pracuję nad skopiowaniem całego katalogu ASMA (w oryginalnych formatach) na Atarową partycję na karcie CF. Teraz "jadę" na dużym ATRze, którego mapuję na D1 z poziomu SIDE Loadera. W instrukcji do Sparta DOS X nie znalazłem polecenia które kopiowałoby zawartość katalogu z podkatalogami (choć pewnie jest takie). Zatem przymierzam się do zainstalowania Sparta Commandera. Jakbym gdzieś utknął na dobre to będę alarmował ;)

36

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

marx napisał/a:

W instrukcji do Sparta DOS X nie znalazłem polecenia które kopiowałoby zawartość katalogu z podkatalogami (choć pewnie jest takie).

Strona 50 i 51 instrukcji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

@dely. OK znalazłem, dzięki.

http://sdx.atari8.info/sdx_files/4.48/S … _Guide.pdf

Ostatnio edytowany przez marx (2016-12-09 21:47:46)

38

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

Dziwna rzecz, po odpaleniu MegaPlayera, program widzi pliki muzyczne tylko w głównym katalogu partycji. Pliki zagnieżdżone w podkatalogach są niewidoczne. Czy da się na to coś poradzić ?

39

Odp: odtwarzacz SAP na małym Atari

MegaPlayer to stary player dostosowany do możliwości sprzętu sprzed dekady jak nie dalej. Szukaj tu:

http://mono.atari.pl

;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info