Temat: pw

Tak jak Seban zauwazyl... od jakiegos juz czasu jest taka funkcja...
Wydaje mi sie ze nie wszyscy o tym wiedza :-)
Pisze np. do Zenona i Jer'a .... to przy nich w wyslanych pokazuje mi sie taka ikonka: http://atariarea.krap.pl/forum/extensio … ivered.png
Moze jakies masowe info na meila o takiej funkcji ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: pw

Fakt, mała ta iconka.

Dely - ja ją też przegapiam.

A może potrzeba trochę SPAMu dosyłać na e-maile, że "masz nową PW a AA" :)

3

Odp: pw

Sie przypominam
Czy dostając PW  darade zrobic powiadomienie na meila wraz zawartoscia tego priv mesedza.... ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: pw

Sprawdzę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: pw

heh, tez mi sie zdazylo kilkukrotnie "przeoczyc" ze dluzszy czas czeka privmsg na przeczytanie - mail bylby milym dodatkiem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: pw

Zrobione, piwo przyjmuję na Głuchołazach. Z mikerem, bo pomagał testować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: pw

Czy mozna nazwe Wiadomosci zapisać jako "Prywatne Wiadomości"
Drugie czy licznik wiadomości sie pojawi ?
Trzecie czy limit 100 wiadomości mozna zwiekszyc do 200 ?
Czwarte - czy w wiadomosci mailowej moze być podany nick od kogo jest wiadomosc priv ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: pw

ja przeoczylem spotkanie z Lotharkiem w Paryzu

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2011-06-08 05:38:04)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: pw

A jak teraz obejrzeć wiadomości wysłane ?

Gdy wejdziemy przez zakładkę "wiadomości", to otwierają się "odebrane".
Gdy wybiorę "Wiadomości" z listy "atari.area forum » Wiadomości » Odebrane",to wraca do odebranych i buła ....

10

Odp: pw

Klikasz na Wiadomosci i masz czarne tlo i tam "Odebrane Wysłane Napisz wiadomość" - klikasz na Wyslane...

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: pw

Boszesztymój....idę do okulisty....

12

Odp: pw

stryker napisał/a:

Czy mozna nazwe Wiadomosci zapisać jako "Prywatne Wiadomości"

Na górze, w menu? Nie.

stryker napisał/a:

Drugie czy licznik wiadomości sie pojawi ?

Nie.

stryker napisał/a:

Trzecie czy limit 100 wiadomości mozna zwiekszyc do 200 ?

Może 1000? Bez przesady.

stryker napisał/a:

Czwarte - czy w wiadomosci mailowej moze być podany nick od kogo jest wiadomosc priv ?

Tak.

bitman napisał/a:

ja przeoczylem spotkanie w Paryzu z Lotharkiem przez to " G "

Nikt nie zmusza Ciebie do korzystania z tego G, ani innych funkcji forum. Przeoczyłeś spotkanie z Lotharkiem przez to, że nie zajrzałeś w odpowiednie miejsce i nie czytałeś wiadomości, nie potrafiłeś się dogadać, ergo - przez swoją nieuwagę, a nie przez to, że forum nie działa nie tak jakbyś chciał.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: pw

No dzis dodtalem potwierdzenie na mail ze mam MP na AA
Dla mnie to juz duzy krok do przodu
Thx Dely

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

14

Odp: pw

dely napisał/a:

...nie potrafiłeś się dogadać, ergo - przez swoją nieuwagę, a nie przez to, że forum nie działa nie tak jakbyś chciał.

Nie zamydlaj nam oczu, i tak doskonale wiemy że wszystko jest przez Ciebie. Wybuch wulkanu w Chile TEŻ :D

15

Odp: pw

dely napisał/a:
stryker napisał/a:

Czy mozna nazwe Wiadomosci zapisać jako "Prywatne Wiadomości"

Na górze, w menu? Nie.

stryker napisał/a:

Drugie czy licznik wiadomości sie pojawi ?

Nie.

To jak mozna zrób tak ze gdy mamy nowe wiadomosci lub nie przeczytane Tekst "wiadomosci" miga czy cos podobnego ? Darade ?




dely napisał/a:
stryker napisał/a:

Trzecie czy limit 100 wiadomości mozna zwiekszyc do 200 ?

Może 1000? Bez przesady.

Duzy to jest kłopot ? ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: pw

Fakt że teraz to za hu** nie widac że mam nową wiadomość, podoba mi się natomiast przypominajka w mailu "Całusy, obsługa serwisu."

Limit do 1000 też by mi się przydał bo non stop mam przepiełnione skrzynę nadawczą i odbiorczą.
Kierowniku damy radę?

17

Odp: pw

stryker napisał/a:

To jak mozna zrób tak ze gdy mamy nowe wiadomosci lub nie przeczytane Tekst "wiadomosci" miga czy cos podobnego ? Darade ?

Może grać jeszcze ma? I melodia do wyboru. NIE.

stryker napisał/a:

Duzy to jest kłopot ? ;/

100 wiadomości wystarczy. W moim przekonaniu 50 to jest już duża ilość.

Ludzie, maile są, komunikatory, a wy chcecie limit 1000 prywatnych wiadomości na forum? W jakim celu - nie chce się kasować, czy co? Zaczynam sobie pluć w brodę, że w ogóle zgodziłem się na ten mod. To jest forum. Daj palec...

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: pw

Dely, trochę nie tak...
-ludzie chcą komunikować się przez Twoje forum, to źle?
Ja mam non stop przepełnioną skrzynkę i non stop nie wiem co z niej skasować bo mam unikalne wiadomości, jak coś tam odpalić, jak coś tam skonfigurować itd. itp. Ostatnio Pin mi przysłał doktorat na temat kmk .. itd. itp.
Dla mnie są to unikalne wiadomości których nie skasuje, a mi ich przybywa i mi się przydają...

Wiem że jestem dziwny ale nie używam gg, skypa i innych takich nie siedzę na ircach/czatach, więc forum AA to dobre miejsce do komunikowania się np. dla mnie i nie tylko.

Zrobisz jak uwarzasz, Twoje forum, Twoje zasady.

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-06-08 11:43:40)

19

Odp: pw

Limit 100 wiadomości jest nieprzekraczalny, gratuluję również dużej liczby wiadomości w skrzynce PW, ale w moim przekonaniu PW mają służyć do przekazywania krótkich wiadomości, a nie elaboratów względnie doktoratów. Do tego niech zostanie e-mail. Co zrobisz, gdy okaże się, że nowa wersja forum (do której aktualizacja ze względów bezpieczeństwa będzie niezbędna) nie będzie wspierać akurat tego nieoficjalnego plugina pozwalającego na PW? Nie będę się wahać przed aktualizacją, której skutkiem będzie skasowanie wszystkich PW.

W związku z powyższym proponuję zamiast trzymania wszystkiego, jak leci oraz ciągłego zwiększania limitów - archiwizować wartościowe informacje.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: pw

pw jest bardzo dobra metoda do nawiazania pierwszego kontaktu z osoba, z ktora sie wczesniej nie mailowalo.
nie widze sensu pozniej uzywac tej metody komunikacji, bo mail zwyczajnie jest:
a) wygodniejszy
b) czesciej sprawdzany
c) synchronizuje sie z fonem -> dziala wlasciwie prawie jak instant messenger...

oczywiscie to ze ja nie widze - moze oznaczac rowniez ze mam zbyt mocno zacisniete klapki na oczach i gmail swoja wygoda zawezil mi pole widzenia...

AS: jak masz jakies wazne dane (np. wspomniana pw od pina) to
a) otworzyc dana wiadomosc
b) zaznaczyc tresc
c) wrzucic np. do docs.google.com
d) zastanowic sie czy z kims jeszcze sie tym dokumentem nie podzielic...
na prawde sa wygodniejsze miejsca do przechowywania "wiedzy" niz pw na forum...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2011-06-08 12:36:55)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: pw

Panowie,
dziękuję za rady, poradzę sobie, nie jestem aż tak ograniczinym imbecylem :P
*przewalę co cenniejsze wiadomości na maila i będe miał spokój :)

22

Odp: pw

Pomimo odebrania wiadomości ciągle mam "nowa wiadomość (!)".

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

23

Odp: pw

Przychodzą mi priv mesedze ale z błedami w temacie np. "XLent wysa Ci wiadomo PM na atari.area!"
Drugie czy możesz dodać opcje dodawania wiekszej ilości plików w załączniku ? "atr, xex"

"wszystko się kiedyś kończy......."

24

Odp: pw

stryker napisał/a:

Przychodzą mi priv mesedze ale z błedami w temacie np. "XLent wysa Ci wiadomo PM na atari.area!"

Skonfiguruj poprawnie klienta e-mail.

stryker napisał/a:

Drugie czy możesz dodać opcje dodawania wiekszej ilości plików w załączniku ? "atr, xex"

Nie. Użyj e-maila.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: pw

Ty se dely chyba jaja robisz...
Od kilku lat wchodze na poczte o2/tlen przez www .... wiec co ja mam tam skonfigurowac ? U nich w opcjach nei widze tam zadnej odpowiedniej konfiguracji.... I co teraz ? Ma ktos poczte na o2/tlen i ten sam problem ?

Co do drugiego .... chce sie w watku podzielic z ludzmi paroma plikami to mam se to wje...c  w jeden plik bo kierownik ma ciezkie dni  ? Lub mam prosic kazdego o meila ?
Krap ma jakies limity na serwerze ? Taki ruch jest na forum ze sie boisz cokolwiek zwiekszac ? Nie czaje...
Dzieki juz wiecej o nic prosic sie nie bede....

"wszystko się kiedyś kończy......."