Temat: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

...dałoby się zrobić?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

nie, dely nie umie :P

a na powaznie - ztcp to akurat modul punbb, a delira jest mocno anty nastawiony by cokolwiek dodawac "z poza core" bo to cholernie utrudnia ewentualne pozniejsze apdejty...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Zakładając, że ludzie mają dobrze powpisywane dane, można sobie zrobić skrypcik co skoczy po liście użytkowników i wyciągnie to co trzeba ;)

4

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

np. :) :

"Ze wśi!Jestem "
"3miasto Lamers Team"
"trzecia planeta od"
"że?"

5

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

A może na liście użyszkodników da się dodać kolumnę "Lokalizacja" z Profilu i możliwość sortowania lub filtrowania po niej ? Ew. mogłaby być widoczna tylko dla zalogowanych.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Mowny - napisz plugin do punbb i zadbaj później o jego zgodność z przyszłymi wersjami punbb to po sprawdzeniu kodu dodam.

W innym wypadku - nie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

ha, mowilem ze sam nie umi? :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Ja też nie, i nie znam się na punbb więc zadając pytanie nie wiedziałem czy to kwestia paru kliknięć w jakimś wizardzie czy pisanie kodu. Trudno.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Wpisz o jaki region/miasto Ci chodzi, to chętnie doniesiemy kto tam mieszka ;)

10

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Ciekawy jestem czy ktoś z lubuskiego, konkretnie z Zielonej Góry jest tu zarejestrowany i przynajmniej czyta, bo z udzielających się w piśmie to nie zauważyłem.
Ale wyszukiwarka o możliwość której pytałem pewnie przydałoby się też innym.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

11

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Króger i Morgoth są z Gorzowa, Qcyk z Witnicy (ale już chyba nieaktywny niestety). Piguła chyba miał kontakt z kimś z Nowej Soli (ja nie znam).

A, , twh pochodzi z Frankfurtu nad Odrą ;) - ale chyba nie jest tu zarejestrowany.

12

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

A skąd ja jestem?
Co od razu wskazuje jak wiarygodne byłoby takie wyszukiwanie ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Pecuś, nie martw się, Kierownik dopisze punkt w regulaminie delegalizując takie wpisy jak twój, mój i nie przymierzając Geparda ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

14

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

E tam delegalizujący. Wprowadzę opłaty za celowe i złośliwe wprowadzanie w błąd użytkowników :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Adam Klobukowski napisał/a:

Pecuś, nie martw się, Kierownik dopisze punkt w regulaminie delegalizując takie wpisy jak twój, mój i nie przymierzając Geparda ;)

Nie tylko Twój :)
-ja mam od zawsze wpisane :Ze wśi! Jestem wieśniakiem ...

16

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

jellonek napisał/a:

ha, mowilem ze sam nie umi? :P

To nie kwestia umienia, kwestia sensowności, na dzień dzisiejszy mamy około 2500 użyszkowników (z czego aktywnych - tych co mają więcej niż 10 postów jest około 700-800) tylko kwestia wrzucenia n.p. w Bałagan hasła "szukam kontaktu w ..............."; np. Pcimiu lub Ustrzykach Dolnych, bez skojarzeń i posądzeń o dyskryminację lokalizacji, bo ja bym bardzo chętnie swoją zmienił, ale muszę poczekać co najmniej do emerytury.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

17

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Ja mam pomysł na cwaniaków wpisujących dowcipną lokalizację ale większości się nie spodoba pewnie :) Nie wiem czy podpowiadać ... Otóż doskonalne wiadomo z jakich IP łączy się delikwent... Są na sieci odpowiednie bazy które podpowiedzą gdzie się znajduje - w 99.9% przypadków. I koniec z dowcipami ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

18

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

A łącza via sieci komórkowe ... tu chyba nie ma reguły terytorialnej

19

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

wieczor napisał/a:

Ja mam pomysł na cwaniaków wpisujących dowcipną lokalizację

A dlaczego cwaniaków? Nie każdy musi chcieć wypisywać skąd pochodzi, może jeszcze długość nosa, imię babci, rozmiar cycków itp trzeba podawać :P

20

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Jest podobna do internetu stacjonarnego. Tzn. dostajesz IP odpowiadający miejscu w którym byłeś, gdy się łączyłeś. One też są mniej więcej strefowo podzielone :) Oczywiście zostaje pewna część przypadków - numer można przenieść gdzieś, no ale to ta 0.1%

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

21

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

jury napisał/a:

A dlaczego cwaniaków? Nie każdy musi chcieć wypisywać skąd pochodzi, może jeszcze długość nosa, imię babci, rozmiar cycków itp trzeba podawać :P

Nie rozmiar , zdjęcie cycków jako avatar obowiązkowo - w przypadku płci nie zapewniającej posiadanie takowych, mogą być cycki małżonki. Jak inwigilacja, to inwigilacja :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

wieczor: no to mnie szukaj w Warszawie ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

23

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

A może lokalizację podać przy rejestracji - uzupełnianiu danych, ale dostępne tylko dla adminów i w wyszukiwarce i odpowiednio według ustaleń adminów np. możesz znaleźć ludzi ze swojego województwa, albo np. tam gdzie jest jakiś zlot itp. ale to za dużo kombinacji i większość nie będzie się na to godzić, dlatego tak ważną inicjatywą są "sztaby", gdzie lokalnie się spotykamy i wiemy o ludziach z naszej okolicy i nie tylko, bo bywają też osoby z innych terenów (ZA CO DZIĘKUJEMY), zawsze możecie poczytać o sztabach w Wawce, Trójmieście, zamierzeniach Wrocławia itp.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

24

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

Panowie... A jakby, zamiast grzebać w kodzie forum, założyć googlową mapkę, na której każdy będzie mógł dodać swoją lokalizację? W ten sposób w jednym miejscu byłaby baza wszystkich atarowców - pożyteczna np. jak ktoś będzie chciał się zabrać na zlot.

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

25

Odp: Wyszykiwanie użytkowników wg miejscowości...

bardzo fajny pomysl Cosi. oprocz pozycji na google maps fajnie by bylo, gdyby mozna bylo dodac jakim sprzetem atari sie dysponuje...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.