1

Temat: Czym się sponiewierać?

No właśnie, jakieś super mocne drinki własnej receptury z Waszych utajnionych receptur? (od razu mówię: czysty spiryt mi nie smakuje, a denaturat i pochodne odpadają)? Potrzebuję czegoś nie nazbyt drogiego, ale  takiego, aby mnie od razu sponiewierało...

Sikor umarł...

2

Odp: Czym się sponiewierać?

a trawy próbowałeś?

http://www.5oft.pl/

3

Odp: Czym się sponiewierać?

Sikor - dobrze sie czujesz ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Czym się sponiewierać?

@pirx: narkotyki mnie nie interesują
@stryker: tak, na tyle dobrze, żeby sie czymś ciekawym schlać. A skonczyły mi się pomysły czym, więc czekam na Wasze propozycje...

Sikor umarł...

5

Odp: Czym się sponiewierać?

Sikor napisał/a:

@pirx: narkotyki mnie nie interesują

a alkohol to co?

zacytuję z wikipedii:
"Polska należy do kręgu kulturowego, w którym narkotykami nie są nazywane następujące substancje (pomimo udowodnionej szkodliwości i potencjału uzależniającego znacznie przewyższających wiele nielegalnych substancji ? dotyczy to zwłaszcza nikotyny i alkoholu)"

pirx napisał/a:

a trawy próbowałeś?

tym się nie da sponiewierać, a przynajmniej milion razy mniej niż alkoholem.  widziłeś kogoś po przedawkowaniu zioła aby tak jak po alkoholu bełkotał, nie mógł utrzymać równowagi, był agresywny ... a na drugi dzień był zatruty ... ?

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-06 18:12:44)

6

Odp: Czym się sponiewierać?

no właśnie o to mi chodziło - żeby się lepiej poczuć, bez niszczenia wątroby i mózgu...

http://www.5oft.pl/

7

Odp: Czym się sponiewierać?

@jury: alkohol wchodzi w krew, narkotyki dodatkowo w płuco. A przy sarkoidozie to się moze baaaardzo źle skończyć. Po alkoholu najwyżej  padnę na pysk, po innych "używkach" mogę paść i już ie wstać ;P Ale co to kogo obchodzi? ;D

Sikor umarł...

8

Odp: Czym się sponiewierać?

Sikor, ale ziółka nie musisz palić, możesz sobie upiec babeczki :D
Tak naprawdę to nie ma znaczenia z jakąkolwiek substancją jak ją się przyjmuje. Każda używka musi się po prostu znaleźć we krwi i tyle :D Z alkoholem jest tak samo, ostatnio w stanach studenci piją przez ... oczy!!!!

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-06 18:15:15)

9

Odp: Czym się sponiewierać?

Jury: w krwi tak, w płucach niekoniecznie ;P A trawka działa tylko przez płuco na przykład ;P

Sikor umarł...

10

Odp: Czym się sponiewierać?

Ptaszyno a może podrzucić Ci z kilogram cukierków, tylko nie tych ze sztabów. Mam na myśli takie o smaku anyżowo-miętowym, przewietrzają (poniewierają) bez otwierania okien.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

11

Odp: Czym się sponiewierać?

Te anyzowo-miętowe są zajebiste na wentylację płuc ;P Pamiętam, jak znajomy robił imprezkę ;) Skończyło się na tym, że z 3/4L ouzo wypiłem 90%, bo innym anyż nie podchodził, a ja lubię ;) A swoją drogą - kiedyś piłem zajebiste wino anyżowe, ale teraz chyba nie do zdobycia... :/

Sikor umarł...

12

Odp: Czym się sponiewierać?

Sikor napisał/a:

Jury: w krwi tak, w płucach niekoniecznie ;P A trawka działa tylko przez płuco na przykład ;P

Sikor, nieprawda. To że ogólnie przyjęło się ze ziolo się pali, alkohol pije, heroinę wstrzykuje, amfetaminę wącha, to nie ma zupełnie znaczenia. Zioło możesz zjeść, zrobić wyciąg i "napić się", alkohol możesz wstrzyknąć, wetrzeć w skórę, wypić przez oko itd, amfetaminę zjeść, wypalić, wstrzyknąć itd, itd. Więc spokojnie możesz z zioła upiec babeczki i gwarantuję że po ich zjedzeniu będzie tak samo jak po wypaleniu :D

Ostatnio edytowany przez jury (2013-03-21 22:50:26)

13

Odp: Czym się sponiewierać?

Dzięki, narkotyków nie używałem i póki co nie zamierzam

Sikor umarł...

14

Odp: Czym się sponiewierać?

Używałeś :P

jeszcze raz podam cytat:
"Polska należy do kręgu kulturowego, w którym narkotykami nie są nazywane następujące substancje (pomimo udowodnionej szkodliwości i potencjału uzależniającego znacznie przewyższających wiele nielegalnych substancji ? dotyczy to zwłaszcza nikotyny i alkoholu)"

Alkohol jest jednym z najgorszych narkotyków które poniewierają człowieka masakrycznie i wprowadzają potężne ilości patologii do rodzin i społeczeństwa. Oprócz alkoholu i heroiny nie znam innego który uzależnia fizycznie. Wszystkich przeciwników zioła zachęcam do obejrzenia filmu  "Super zioło" bo ogólnie wszyscy krzyczą ale nie mają zielonego :) pojęcia o czym:

http://www.youtube.com/watch?v=OjXYidPf4vs

A, i tak z ciekawości:

http://tvp.info/informacje/nauka/alkoho … ny/3190382

Alkohol to gów... tyle że legalne, zioło to naturalnie rosnąca roślina która jest lecznicza. Ale przeciwnicy zawsze wiedzą lepiej :P ciekawe tylko na czym opierają swoje wiadomości :P :P

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-08 23:31:50)

15

Odp: Czym się sponiewierać?

Kolega w potrzebie, a tu znikąd ratunku. Klasyk to piwo pod wódkę albo szampan+wódka+tonik. Szybkie i skuteczne.

16

Odp: Czym się sponiewierać?

Zależy jakie zioło masz na myśli. Jak przetworzone - to już ma mało wspólnego z roślinką, z której powstaje. A alkohol jest środkiem uzależniającym, ale do narkotyków bym go nie zaliczył. Ale może dlatego, że jeszcze po nim nie miałem "wizji" - choć fonię nieraz włączałem, nie zawsze z korzyścią dla obecnych ;)

Sikor umarł...

17

Odp: Czym się sponiewierać?

Polecam kawę i zimny prysznic na orzeźwienie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Czym się sponiewierać?

To że Ty nie zaliczasz alkoholu do narkotyków to się nie liczy :P Psychologia, psychiatria i medycyna go zalicza, ale zawsze z nimi możesz powalczyć, a nóż wygrasz, hehe :) A co do zioła to oczywiście że mam na myśli takie "z pola" i jedynie wysuszone :D

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-06 18:48:00)

19

Odp: Czym się sponiewierać?

Nie zapomnę jak pomogłem dziewczynie upić się (na jej wyraźną proźbę) szybko i tanio (kieliszkiem alkoholu, fakt że spirytusu).
Polegało to na tym że najpierw przygotowałem: wlałem na spodeczek kieliszek spirytu, następnie wstrzymała oddech na około 20- 30 sekund, a po tym wzięla 4 głebokie wdechy nosem z nad spodeczka, i była gotowa.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

20

Odp: Czym się sponiewierać?

Dely: kawa niestety nie podnosi mi ciśnienia ;)
jury: chodzi o efekt, nie definicje
bouli: spirytus dobra rzecz, ale ja chcę mieć też z tego odrobinę radości ;P
=======================================================
btw: piłem ostatnio bimberek z kawą, smakowo niezły nawet ;P

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-02-06 18:54:16)

Sikor umarł...

21

Odp: Czym się sponiewierać?

Jeśli chodzi o Radość to jest tam taka fajna uliczka Bajkowa, wiem że masz na Ochocie Baśniową, ale chyba to nie ta radość.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

22

Odp: Czym się sponiewierać?

Sikor: a może tak coś klasycznego, np. "wściekły pies"? Podają go na różnych imprezkach, w zasadzie prawie wszyscy go znają, ale mimo wszystko nie ma to jak sprawdzony drink :) Potrzebne składniki to wódka czysta, sos tabasco (preferuję czerwony) i sok malinowy (byle nie z tych najtańszych). Do kieliszka 50 ml wlewamy sok malinowy (aż do mniej więcej 1/3 objętości kieliszka), następnie bardzo ostrożnie nalewamy wódkę po ściance kieliszka (ale tak, żeby się nie wymieszała z sokiem!). Na końcu dodajemy kilka kropli tabasco (np. 4-5). A teraz pozostaje już tylko wypić całość za jednym łykiem :)

Ostatnio edytowany przez mindfields (2011-02-06 19:00:03)

Loading... Please wait!

23

Odp: Czym się sponiewierać?

Sikor, ech, mało wiesz w takim razie :P po ziole NIE ma żadnych wizji, to NIE jest halucynogen. Kurde, podaj z jakiego źródła bierzesz te dane, bo chyba nie że opierasz się na tym że gdzieś tam słyszałes. Tak samo bzdury piszesz o jakimś przetwarzaniu trawy. To się sadzi, potem zbiera i suszy. Naprawdę,  OBEJRZYJ zalinkowany przezemnie film. Lykniesz chociaż podstawy :) a moze i się okaże że tym się da wyleczyć Twój problem zdrowotny, nie pamiętam czy na tym filmie wymieniali to co masz, naprawdę niektórzy wreszcie się biorą za prawdziwe badania nad tą rośliną :)
Powtarzasz zwykłe bzdury panujące u nas ( i w większości świata, choć niektórzy wreszcie zaczynają myśleć ) że alkohol jest dobry ( bo niby dlaczego, że legalny ) a ziołe be ( bo co, bo nielegalne ). Wrescie badania zaczynają ( niestety masakrycznie powoli ) odwracać ten durny trend.

Powtórzę, po ziole nie da się upodobnić do zwierzęcia jak po alkoholu.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-02-06 19:04:10)

24

Odp: Czym się sponiewierać?

@mindfields: stare, znane i nie poniewiera
@jury: ja z zasady nie palę, nieważne, tytoń, marycha, haszysz... Nie mogę z moją pojemnością płuc ;P

Sikor umarł...

25

Odp: Czym się sponiewierać?

Zmieńcie dilera... albo forum...

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2011-02-06 19:05:49)