Temat: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Cześć Dely !

Ja tylko chciałem donieść że wkradł ci się BYK do skryptu...
i status BRAK UŻYTKOWNIKÓW przeglądających forum, wygląda
następująco:

W tej chwili forum przeglada: brak uzyszkodników.

ps. I kto tu jesz użytko-szkodnikiem ???  :lol:

Zajec/sword ;)

2

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

he he... chyba nie znasz dely'ego i jego puchatkowo-mustakowego poczucia humoru.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Jeśli to działanie umyślne... to wielkie SORRY za zwracanie uwagi!
naszemu kochanemu MEGA BOSSOWI  :D

ps.Faktycznie mało znam poczucie humoru kierownika zamieszania.

ps.2 W ogóle znam mało kierownika... jeszcze się nie skuliśmy razem  :( ... mam nadzieje że w Ornecie będzie ku temu okazja ... poznać przynajmniej swoje głowy... ;) 

pozdro DELY!

Zajec/sword ;)

4

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

....hehehehe....no to zobaczymy Zajc jaką masz mocnąpo tych kilku latach głowe.....

gep/lamers^dial

5

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Racja!!! Jak MUS-TAK to MUSTAK!!!  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

gep: oj glowe to zajec ma mocna - na LL2003 w sleeping roomie uderzyl podloga w czaszke i nawet sie nie obudzil  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

7

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Nic nie pamiętam  :oops: Bardzo mi przykro ... ale o coooo chodzi ?!?.

GEP: Mordo "kochana" nie mogę się doczekać kiedy znów popłyniemy...tym bardziej że będzie dużo okazji do wypicia:
- Za spotkanie po roku
- Za Ornete
- Za Scene Atari i Ataromaniaków...
- Za ostatnie party na którym jestem kawalerem  :rolleyes:  (23.08.2003-ślub)
  ale nie ostatnie na którym bede !!!!!

pozdro.

Zajec/sword ;)

8

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Taaa, a ja cie Zajec namawialem na LL 2002 - "Chodz sie napijem", a ty: "Eeee juz nie pije, ja JUZ WIECEJ NIE PIJE" :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

To musiało być zaraz po przebudzeniu... bo był taki moment na LL2002 co naprawde się kulawo czułem.... Real Time Fraktal etc.  :rolleyes:

Ale cóż mam nadzieję DELY że w naszej Mecce - Ornecie, nadrobimy straty  ;)

Zajec/sword ;)

10

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

ech narobimy jak znowu połączymy siły :twisted:

11

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Panowie................co to kurde ma być? chlejnia,chlewik czy wytrzezwiałka na tej Ornecie???

                            SCENA TO NIE TYLKO ALKOHOL
                TO ROWNIEZ IMPREZY NA KTóRYCH PLYWA SIE W
                                       A L K O H O L U
                 WIEC NIE PRZYGLADAJ SIE BIERNIE,CHWYC ZA
                     BUTELCZYNE.PIJ POWOLI-NOC JEST DLUGA.

gep/lamers^dial

12

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

SCENA TO NIE TYLKO ALKOHOL

dlatego trzeba bedzie cos zapalic i kontynuowac tradycje LNS (Lezacych Na Scenie)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

13

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

tak z ciekawosci jak to sie dzieje, ze prawie zawsze jak odchodzi sie od tematu z topicu, corozmowa schodzi na tematy etanolowe?:)

ps.a odnosnie Ornety: Foxie wziasc Siwuche czy Abolwenta?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

14

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Niech zgadne co by odpowiedzial Fox.....   "Jedno i drugie!" ???   - i mysle, ze bym sie z nim zgoddzil ;))   no ale poczekam co on odpowie ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

i tabasko :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

tavasco!!!

17

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

Jako ze Fox mnie poratowal w koceranach (nie przypuszczalem, ze w postpPeGeeRowskim sklepiku nie bedzie wodki!!!) to z radoscia odwdziecze sie mu na Ornecie i Siwucha i Absolwentem :)
Problem polega na tym ,ze Siwucha jest coparwda najlepsza wodka jaka pilem, ale musi byc zmrozona... Bedzie lodowka na Ornecie? (Na Eastcie byla:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

18

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

moze od razu lepiej pomyslec o kilku lodowkach. kto wie ile napojow wypije atarowska brac...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

19

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

> Bedzie lodowka na Ornecie? (Na Eastcie byla:)

Byla wszedzie... ;)

20

Odp: BRAK UZYSZKODNIKÓW :)

dobry pomysł z tą lodóweczka.... :twisted:
w końcu będzie ciepło! ;)