Temat: Wymienię moje 1040STFM na Twoje ZX Spectrum +3 lub ew. 128K

W skład zestawu wchodzi:
- 1040STFM
- mysz Atari SM1
- osłona przeciw kurzowi
Opcjonalnie:
- kabel zasilający (zwykły jak do PC)
- kabel antenowy RF (nie polecam na stałe, lepiej zrobić kabel to TV RGB po SCART lub do jakiegoś monitora)

Komputer:
- Odkurzony i wyczyszczony, zwłaszcza klawiatura (zdjęty i umyty pianką każdy klawisz osobno).
- Posklejane plastiki (pęknięte kiedyś w skutek transportu), przycisk wysuwania dyskietki jest złamany, ale czasowo dyskietkę można wysuwać albo za pomocą tego złamanego, albo za pomocą ołówka, wkrętaka, drewnianego kołeczka, czy czegoś podobnego. Na dłuższą metę na pewno da się coś tam dorobić na stałe lub wymienić flopa (chociaż ten działa bezbłędnie).
Oprócz tego przetestowane: bootowanie z dyskietki z monitorem mono, z monitorem kolor (TV po SCART RGB), TV po RF, odsłuchanie muzyczki z gry, działanie myszy i dżojstika, bootowanie z UltraSatana.
Nie testowane z braku peryferiów: porty midi, port kartridża, port szeregowy ani równoległy.

Zdjęcia

Oferty Spectrumny proszę na priv - przez link "E-mail" pod moim avatarem. Konieczne zdjęcia przyzwoitej jakości i opis.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2011-02-20 19:50:38)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Wymienię moje 1040STFM na Twoje ZX Spectrum +3 lub ew. 128K

Chyba żartujesz :) BP NMSP.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Wymienię moje 1040STFM na Twoje ZX Spectrum +3 lub ew. 128K

Noo Dely, masz racje  tez bym mojego +3 na 1040 nie zamienil ale mam 2 szt , ,Mowny odezwe sie na PRV.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

4

Odp: Wymienię moje 1040STFM na Twoje ZX Spectrum +3 lub ew. 128K

Właśnie na taką okazję liczyłem że ktoś może mieć w nadmiarze ZX-ów, a brakować ST-ka. Zamiany rządzą się swoimi prawami, poza tym jestem otwarty na ustalenie dokładnych warunków. To czekam zaxon na kontakt.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: Wymienię moje 1040STFM na Twoje ZX Spectrum +3 lub ew. 128K

Jako że ceny przesyłek na zaxonową wyspę i z powrotem nas zniechęciły, oferta zamiany jest aktualna. Zamiast tego posklejanego 1040STFM mogę oddać 1040STF - rzadszy model i w dobrym stanie, z plombą, QWERTY, jedynie lekko pożółkły - ciut bardziej niż oddają to ZDJĘCIA. Oryginalna mysz w komplecie. Negocjacje na priv - przez link Email pod awatarem.

--== edit ==--

Tak dla porządku, STF dawno sprzedane a +3 i 128K kupione, sprawa nieaktualna. Wątek można zamknąć.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2012-01-14 00:11:00)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.