Temat: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Tak mi teraz przyszło do głowy bo innego wyjścia z sytuacji nie widzę. Ostatnio coraz więcej płomieni tu się tworzy więc tak se pomyślałem, że można by, a n podkreslić to wszystko grubą kreską i zapomnieć. Uścisnąć wirtualną dłoń i zacząć forumowanie od nowa. Taka tabula rasa i katharsis dla każdego. Przydałoby się to bo generalnie ilość pojechanek Pan A vs Pan B vs rest of the world rośnie w postępie geometrycznym. Nie ukrywam, że sam się kilka razy udzielałem w różnych flameach, ale jak tu siedzę przed monitorem więcej razy nie będzie. To tyle z mojej strony.

eeee tam, i tak pierwszy post jaki tu się pojawi to będzie pojechanka w moją stronę :)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

no to huzia na jozia

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Popieram, "zgoda buduje", ale z tą "grubą kreską" to bym uważał. Ostatnio jak jeden ważniak ją zadeklarował / choć nikogo nie zapytał o zdanie/, to prezydentem  został  Kwaśniewski a premierem Miler! :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Ale przecież takie założenie generuje z góry fałszywe zachowania. Zobaczcie: jeśli od tego momentu ktoś (tu w domyśle chodziło o Sikora) zacznie się zachowywać odmiennie niż zgodnie ze swoim przekonaniem oraz inaczej niż nas do tego przyzwyczaił to jak należy do tego podchodzić? Bądźcie sobą, bo inaczej nie będzie kogo banować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Dely. Nie do tego piłem. Raczej do formy jaką to przybiera. Nie powinniśmy się mieszać z błotem. Kur...a, należy się nam wszystkim jakiś szacuneczek, a czasami naprawdę posty przybierają formę skandalicznej degrengolady. Nie moim celem jest naprawa świata, ale można spróbować go sobie trochę polepszyć. Jak przeglądam niektóre tematy to mam wrażenie, że pisują tu siedemnastolatki. Co innego polemizowanie a co innego je**** kogoś. Nie wiem, po prostu chciałem żeby się tu sytuacja trochę uspokoiła bo nie wierzę, że każdy kto tu pisze tylko czeka żeby się do kogoś przypier...ć. Więc nie wydaje mi się, że taki postulat jeżeli przybrałby oczekiwaną formę, hamowałby wszystkich, bo choć czekają tylko jak sępy na flame, to jednak się powstrzymają bo Hororus prosił. Nie chcę nikogo hamować, ale może po prostu spróbujemy prowadzić dyskusję, a nie doskakiwać sobie do gardła. I tak, jakiś czas temu "in a post so far" napisałem, że zawsze walę prosto z mostu i nie ważne jaką to formę przybiera i jak jest odbierane. Jakoś postanowiłem to zmienić. Przynajmniej ja spróbuję.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

6

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Jest dobrze jak jest! Juz przez te lata wszyscy lub wiekszośc się na sobie poznała i nie ma problemu. Ja na ten przykład lubie co jakiś czas napisać komus że jest debilem lub p*.* złamasem. Tak jak i po za forum są tu ludzie z którymi zabawa w argumenty nic nie daje, bo to jak kopać się z koniem Przewalskiego. Co do Sikora ( bo domyślam się, że on jest tu przez Ciebie wzmiankowany) to nie ma zupełnie problemu. Jaki Sikor jest, każdy widzi ;) hehehe no offence! Po co miałby się zmieniać ze zrzędy na jakiegoś sztucznego przyklaskiwacza czy cokolwiek innego. Mi by w sumie brakowało tego biadolenia i defetyzmu w Jego wykonaniu. To przeca juz taki forumowy folklor. Niech jest jak jest. A co do samej grubej kreski....Hmmm...do dzis odczuwamy, że ten eksperyment sie w Polandzie nie udał i był przekrętem grubymi nićmi szytym.

gep/lamers^dial

7

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

BTW. Malo kto pamieta ze dzisiejsze znaczenie "grubej kreski" jest wypaczone:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruba_kreska

Choc biorac pod uwage zachowanie autora tych slow i reszty jego "obozu", trudno sie dziwic dzisiejszej interpretacji, niezaleznie od pierwotnej intencji ich uzycia.

8

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

.. jak bym to rozwiązał inaczej. Dla nowych userów forum ankietka przy rejestracji, od której wyników zależało by czy dany user ma pełny dostęp do dobrodziejstw forum, czy też może wypowiadać się w określonej kategorii - np. "nowicjusze" ;)- :D

Może tym właśnie sposobem można by częściowo odfiltrować ludzi niepoprawnych politycznie :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Nie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

:) - może nie gruba kreska, tyle co duża kropka :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2011-02-22 19:44:31)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

To ja proponuję potrenować na http://dagobah.net/flash/Cheer_Up_the_ChatBot.swf

http://www.5oft.pl/

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Pin, dzielenie ludzi na poprawnych i niepoprawnych politycznie trąci nieco rasizmem, - politycznym oczywiście. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

dla spokoju , wypada roztrzelac hororus  + nosty
powiedzial : Muammar al-Gaddafi

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

14

Odp: A może by tak zrobić grubą kreskę?

Rysio - bardziej dyktaturą :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info