1

Temat: Ręce precz od cudzysłowów!!!

Jesli uzyje w poscie cudzyslowu (a uzywam akurat prawie w kazdym), to nie jest wyswietlany blad tylko w 9 przypdakach na 10 (bo chyba nie zawsze) moj post jest publikowany uciety na pierwszym cudzyslowie!
Bardzo prosze o wylaczenie tego kretynskiego mechanizmu. Po co to wogole jest zrobione??! Dely nie lubisz cudzyslowow? :P

2

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

Zmień przeglądarkę, poprawnie ją skonfiguruj - jeśli to nie pomoże to napisz do supportu PunBB. Czy naprawdę sądzisz, że można włączyć w panelu administratora ucinanie postów po pierwszym cudzysłowiu? :) No litości.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

Kierowniku, ja jednak proponowałbym sprawdzić. Bo dziś też mi raz obcięło tekst po czudzym słowie, a od zawsze mam tę samą przeglądałkę w tej samej konfiguracji.
Może pomocne będzie to, że w przypadku postów z czudzysłowami (a dziś takie były dwa z mojej strony) w pierwszym przypadku miałem od razu pytanie z matmy a zaraz po nim komunikat mówiący że post zawiera same wielkie litery, choć zawierał akurat same małe :) - tu nie obcięło postu. W drugim zaś wypadku były dwa kolejne pytania z matmy, mimo że już na pierwsze odpowiedziałem dobrze. I tu obcięło post, po edycji i wklejeniu go ponownie w całości, jest cała treść - dziwne.

Ostatnio edytowany przez Pecus (2011-03-10 19:24:43)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

Że zacytuję klasyka: "

http://www.5oft.pl/

5

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

:) Tyle że to tnie razem z cudzysłowem :P

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

6

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

A u mnie jest inaczej, w wątku "politycznym" kilkakrotnie ucinało moją wypowiedź po iluś tam znakach, nie było to związane z cudzysłowem. Nie występował w tekście a jednak postowała się 1/3 tego co napisałem. Szczególnie wkurzające było to jak człowiek naklepał się dużo a potem zonk i postuje się kawałeczek. Back, Back... ufff... jest to co pisałem... ctrl+c, edit i post again. Raz mi się zrobił również double post.

pozdrawiam
Seban

7

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

Pecus napisał/a:

Kierowniku, ja jednak proponowałbym sprawdzić. Bo dziś też mi raz obcięło tekst po czudzym słowie, a od zawsze mam tę samą przeglądałkę w tej samej konfiguracji.

seban napisał/a:

A u mnie jest inaczej, w wątku "politycznym" kilkakrotnie ucinało moją wypowiedź po iluś tam znakach, nie było to związane z cudzysłowem.

Przejrzałem trochę kodu i wydaje mi się, że jednak pun_stop_bots daje ciała. Usunąłem więc - trudno, będę musiał w takim razie ręcznie z mikerem i lewisem ciąć boty. Gdyby ktoś zauważył coś nie tak to raportujcie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

to jak już przejrzałeś kod Dely, zrozumiałeś, to może też go popraw :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

9

Odp: Ręce precz od cudzysłowów!!!

... o, a na moim Atari to działało :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info