Temat: nowe statsy

a moze by tak zamiast ilosci wyslanych postow mierzyc ich objetosc w bajtach? oczywiscie z wylaczeniem cytatow itp.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

2

Odp: nowe statsy

polecam odwiedzić "lamerskie" www.forum.tuning.pl
tam nie mam liczka od postufff!
Może by tak na AA zrobić :twisted:

3

Odp: nowe statsy

...to ja proponuję ustalić "długość" znaku (np. 0,5 cm) i wyświetlać długość napisanego textu w kilometrach - można jeszcze rozróżniać rodzaj wlewanego do baku paliwa, jak również markę ogumienia, że już o oleju silnikowym i marce samochodu nie wspomnę... ;)

AS - Tu nie jest inne (lamerskie) forum tylko <b>atari-area</b>. Przyjmij to łaskawie z dobrodziejstwem inwentarza! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: nowe statsy

Mixerku chciałem tylko pokazać jak tam jest a nie porównywać AA do tamtego czegoś ;)
było to jako przykład forum że nie musi być koniecznie licznik :rolleyes:

5

Odp: nowe statsy

...to ja proponuję ustalić "długość" znaku (np. 0,5 cm)

A na jakim monitorze i w jakiej rozdzielczości? ;)

6

Odp: nowe statsy

zbyt duzo bylo ostatnio uwag o "nabijaniu statsow", wiec zaproponowalem bardziej obiektywna metode liczenia.

miker: jeszcze cie laski nie nauczyly, ze nie dlugosc sie liczy?  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

7

Odp: nowe statsy

Moze lepiej usunac wszystkie statsy w ch.. i juz?!

Odp: nowe statsy

Dlaczego? Niektorzy straciliby racje bytu.

9

Odp: nowe statsy

ludki nie czytacie mnie ! na tym forum co podałem linka nie ma tam liczników od statsufff! i wg., mnie jest to fajna opcja! ;)
co wy na to? :rolleyes:

10

Odp: nowe statsy

Cala ta dyskusja ma za cel nabijanie sobie statsow!  :twisted:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

11

Odp: nowe statsy

Cala ta dyskusja ma za cel nabijanie sobie statsow!  :twisted:

no i c**j! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: nowe statsy

hehehe

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

13

Odp: nowe statsy

Cyprian: punkt 4 regulaminu, nagroda: twoje statsy wracaja do punktu wyjscia.
Miker: punkt 3 i 7. nagroda: tydzien urlopu.

Temat zostaje zamkniety.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.