101

Odp: SIC!Cart preorder

madry murzyn wie ze lepsze deko handlu niz kilo roboty. zbiera zamowienia, posredniczy, lezac bykiem zarabia, dodatkowo otrzymuje calusa w pompe od dostawcy. user koncoy ma lepsze urzadzenie taniej. wszyscy zadowoleni. e tam murzyn... nawet murzyn.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

102

Odp: SIC!Cart preorder

xxl nie troluj ... bo cisnienie podnosisz ;]
Carta mogles miec prawie za darmo: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8887
Jakbys sobie sam go poskladal to cena byla by o wiele nizsza...
Zalozenia byly moje takie... zeby to bylo "jeszcze na dipach" i jak juz calosc dokumentacji bedzie udostepniona kazdy bedzie se mogl nawalic i 500 cartów...
Pamieci z odzysku mozna kupic juz za przyslowiową złotówke...
Gale są do dostania... nawet z odzysku koles ostatnio mial mi do zaoferowania 500 sztuk ;]
.......chciałem dipy ... a Candle ... mówił idz na smd zrobie ci carta 64Mbit i bedzie si... ale nie ....
i teraz takie J... x... i z.... zamiast coś robić to marudzą :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

103

Odp: SIC!Cart preorder

Musicie pamiętać, że Max powstawał też jakiś czas i obecnie zbiera owoce pracy. Jest 1Mb i 8Mb

SIC ma swój cel i mi jego możliwości na tą chwilę odpowiadają. Jest 1Mb - 4Mb. Jeśli kiedyś powstanie nowa wersja, to pewnie już 8Mb - 16Mb. Bo więcej niż 2MB, to i tak już ponad jakikolwiek "standard" w /|\

104

Odp: SIC!Cart preorder

Oj tam, Stryker,  po prostu napisalem co mi sie nie podoba w SIC i mnie irytuje, to tylko  moje prywatne zdanie. Co do tego ma SIDE? Zreszta widzialem ze edytowales swoj post w tym temacie kilkukrotnie a pojechales po mnie ostro.  Do tego, jaka wojna? Co ty masz do mnie czy ja do ciebie zeby isc na jakas wojne, no i o co??? Odsikorowalo ci czy co? Uzywam atarimaxow wiec porownalem podobne w zalozeniach urzadzenia do siebie, poki co wyszlo porownanie na korzysc atarimaxa,  mysle ze  to powinno zmobilizowac do poprawienia softu bo SIC ma spory potencjal poki co nie do konca wykorzystany ale a nie do krzyczenia na krytyka, urzytkownikow tez tak traktujesz?  Chwala ze zrobiles, dziala, no i nie ukrywajmy, wymaga dopracowania. Co zreszta bedzie duzo latwiejsze gdy zamiast przemilczac problemy z urzadzeniem  bedzie sie je ujawniac. Wtedy przynajmniej wiadomo co dopracowac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

105

Odp: SIC!Cart preorder

MM:Tu był post nie mający nic wspólnego z tematem, z bluzgami. Zbanowano. A ostrzegałem.

Sikor umarł...

106

Odp: SIC!Cart preorder

SIC! jako cart jest bardzo dobry, dalej jednak mam problemy z oprogramowaniem do niego. Ostatecznie, spisuje się dobrze poza etapem programowania, co moim zdaniem bardzo odstrasza każdego, który ma cokolwiek więcej niż tylko XC12 ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

107

Odp: SIC!Cart preorder

Pin - przestań już ... biadolić bo mi sie słabo robi....kup se Maxa i odeslij Sic'a :-) problem u ciebie napewno zniknie.

"wszystko się kiedyś kończy......."

108

Odp: SIC!Cart preorder

A co tam w zasadzie jeszcze nie działa? Przydałyby się jakieś konkrety (typu: sicflash wersja ta i ta, jak robię po kolei to, w punktach: a, b, c, d, to wyświetla mi, że). Bo na takie "nie działa", można odpowiedzieć tylko "a u mnie działa" :P

Pin, masz aktualne wersje softu?

Ostatnio edytowany przez drac030 (2011-07-15 08:38:36)

KMK
? HEX$(6670358)

109

Odp: SIC!Cart preorder

Skoro u Pina nie działa, to znaczy, że wszystko jest w porządku ;)

W razie czego mogę jakiś workflow przetestować u siebie z okazji weekendu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

110

Odp: SIC!Cart preorder

Jeżeli chodzi o soft:

Konstruktywne (mam nadzieję) uwagi:

1) SICMenu nie wyłącza jednego z kanałów stereo przy muzyce TMC, po wybraniu programu/gry do załadowania. Czyli gra się ładuje, ale jeden pokey permanentnie "buczy" ;) To już Strykerowi raportowałem, czekam na wieści ;)
2) nie działały jakieś pojedyncze gry, w tym Crystal Castles, nie wiem czy to już zostało poprawione
3) SicGen jest fajny, bo ma GUI, natomiast przydałaby się w nim chociaż jedna zmiana: możliwość WŁĄCZENIA/WYŁĄCZENIA obrazka powitalnego dla generowanego wsadu. Ja korzystam z SicMenu, który ma większe możliwości (ale nie ma GUI czyli albo wygodnie, albo funkcjonalnie :P), ale rozumiem frustrację tych, którzy chcą korzystać z prostego SICGena a nie mogą darować sobie tych efektownych "opóźniaczy" po uruchomienia carta ;)

111

Odp: SIC!Cart preorder

"Wkrótce" pojawi się online generator ROM dla SIC. Wystarczy mieć przeglądarkę, będzie można dodawać gry z dysku lub prosto z sieci wklejając linki. Czy będzie możliwość wyłączania / wyłączania obrazków i muzyki to pytanie do (chyba) probe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

112

Odp: SIC!Cart preorder

i to jest dobre podejscie. wystarczy wybrac na stronie co sie chce i pyk - dostajesz gotowy plik, wyeliminuje sie narzekania najprawdopodobniej wynikajace z bledow usera.
<reklama>podobnie jest tu http://patch.atari.pl</reklama> :)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

113

Odp: SIC!Cart preorder

Jacques w załączniku kolejna wersja....
Na dniach Trub będzie robił nowe Gui do sicmenu ... więc będzie dużo opcji ... ;-)

Ma ktoś z was Maxflasha i mogłby na nim te gierki przetestować co nie trybią ?
Czy tam chodzi wszystko ?
Co oznacza ten screen ?  http://www.atarimax.com/flashcart/documentation/images/mfs_editline.png

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-07-15 17:01:45)

Post's attachments

sicmenu059a.zip 129.06 kb, liczba pobrań: 9 (od 2011-07-15) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
"wszystko się kiedyś kończy......."

114

Odp: SIC!Cart preorder

stryker napisał/a:

Jacques w załączniku kolejna wersja....

Sprawdziłem, teraz oba kanały muzyki menu w TMC są wyciszane po wybraniu programu do załadowania :)

stryker napisał/a:

Na dniach Trub będzie robił nowe Gui do sicmenu ... więc będzie dużo opcji ... ;-)

Super!

115

Odp: SIC!Cart preorder

Stryker, ja kliknalem ten stuff na allegro :) dzieki za przypomninie i czekam na przesylke

Ostatnio edytowany przez insert (2011-07-18 20:36:19)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

116

Odp: SIC!Cart preorder

lamerskie pytanie: jak sie laduje pliki na ten cart? przez sio2pc tylko? w takim razie jak pogodzic brak portu com (kable na allegro maja takie wtyki) z tym ze mam tylko laptopy (w dodatku macowe) bez comow? :/

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

117

Odp: SIC!Cart preorder

sio2sd, sio2ide , sio2usb ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

118

Odp: SIC!Cart preorder

sio2sd posiadam, czyli mam komplecik? :)

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

119

Odp: SIC!Cart preorder

Insert tak :-)
http://sic.pigwa.net/ <-- tu będą zamieszczane aktualne wersje programów. Strona na razie tylko w PL i bez działającego Generatora.

Kolega "wieczór" - kupił carta - prosił o wysyłkę na adres (zony, matki ...) adres w Gdańsku... jednym słowem rzut beretem.... po miesiącu carta dostaje od listonosza....ze nie podjęto :-). Pisze do niego na priv , widzę ze czyta ale brak odpowiedzi... i teraz o co kaman ? :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

120

Odp: SIC!Cart preorder

mozna tez przez sio z... stacji dyskow ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

121

Odp: SIC!Cart preorder

lekko offtop == nareszcei mam chwile pobawic sie SICiem -- SIC GEN nie dziala pod XP ? jakies dodatkowe bilbliteki sa potrzebne ?? nie dziala mi drag and drop..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

122

Odp: SIC!Cart preorder

Mi działa d&d pod XP.

123

Odp: SIC!Cart preorder

Poka. Lub nie pij jak odpalasz SIC'a ;D
Jacques... odezwij sie to zostaniesz betatesterem wiesz czego... ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

124

Odp: SIC!Cart preorder

stryker, pisz na priv, mogę testować :) Choć ten tydzień przed Głuchołazami trochę napięty mam, więc czasu niewiele...

125

Odp: SIC!Cart preorder

Stryjek, nie medrkuj. Wiesz, ze nie pije (malo) w poniedzialek.

serio, nie trybi

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey