26

Odp: Problem z FALCON-em

Zrobione )) - weszło idealnie - mam pulpit i mam dyski )) - doskonale )

te trzy pliki założyłem nowy katalog przerzuciłem je tam i gra i buczy .


Dziękuję Bardzo za pomoc Wam Wszystkim - takie forum tutaj to bardzo dobra rzecz - będę więcej z tego korzystał . Pzdr i życzę Wam miłego weekendu )

27

Odp: Problem z FALCON-em

Spoko, grunt że Falcon działa tak jak powinien :)

28

Odp: Problem z FALCON-em

BOMBA - mam jeszcze inne pytanko - co sądzicie o tym programie - mówię o oryginale  - Steinberg Cubase audio 16 for ATARI FALCON ?

29

Odp: Problem z FALCON-em

To jest kultowy program, dla niego właśnie się kupowało Falcon-a :)
Jeszcze nie instalowałem, ale kiedyś w końcu to zrobię, tylko muszę znaleźć wersję która działa z Falconem 060 :P

30

Odp: Problem z FALCON-em

Marcin,
sądzimy o Cubase bardzo dobrze a nawet lepiej.

Jeszcze pod koniec lat 90tych, Falcon z Cubase nie ustępował kroku pecetom.

warto nadmienić że do nagrywania audio Cubase wymaga dysk SCSI, no i jakaś dopałka też byłaby zalecana.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

31

Odp: Problem z FALCON-em

Mam takie coś u siebie w wersji BOX  i nie wiem czy to sprzedać czy zostawić dla siebie w tym pudle w środku są takie "cardridże" czerwone - oprócz tego mam full kabli do tego aby to spiąć z falconem oraz dwa CD płytki oraz terminator SCSI - niestety napędu CD nie mam do tego kompletu (

32

Odp: Problem z FALCON-em

Zostaw to sobie!
- kiedyś może zapragniesz pobawić się spdif w Falconie, sprzęcie który ma już prawie 20lat :P
(na ebayu widziałem że sprzedawał się cubase box za 30-35 € więc nie wiem czy warto to sprzedawać..)
Napęd scsi kupisz na allegro za max. 100pln :)

A przyda się Tobie do przewalania danych między falconem a resztą świata..

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-06-03 12:14:37)

33

Odp: Problem z FALCON-em

Dziękuję za info i Pzdr

34

Odp: Problem z FALCON-em

Cartridge - powinny być chyba 2 - jeden to pewie MIDI EXPANDER (więcej portów MIDI), drugi - to klucz sprzętowy, bez którego oryginalny Cubase nie ruszy.

Sikor umarł...

35

Odp: Problem z FALCON-em

Powinien być jeszcze Cubase Audio Clock - taki czerwony Cartridge wtykany w port DSP który daje 44.1kHz dla audio (bez tego będzie tylko 32kHz i 48kHz)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

36

Odp: Problem z FALCON-em

Sprawdzę chłopaki i dam znaka co dokładnie jest  dziś lub jutro )