1

Temat: Trolowanie z dodatkowego konta

Uprzejmie informuję, iż w związku z dużą ilością skarg podjąłem (w późnych godzinach wieczornych) decyzję, że postanowię uprzejmie i uniżenie poprosić osoby, które używają dodatkowych kont do postowania rzeczy, których boją się wypisywać pod własnym, rozpoznawalnym nickiem lub do zwykłego trolowania o zaprzestanie dalszej wywrotowej działalności.

Informuję również, że wiem do kogo należą te konta i niestosowanie się do wyżej wymienionej prośby będzie skutkowało cofnięciem dostępu do zasobów atari.area (włącznie z forum) dla IP używanych do reakcjonistycznych występków. W większości przypadków dane identyfikacyjne dodatkowych kont są zbieżne z danymi kont "głównych" - efekt proszę sobie wyobrazić we własnym zakresie.

Dziękuję za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

btw. gdyby jednak ktos pisal z kilku kont jednoczesnie nadal - karnie moze wklejaj tu uzywane nicki danego delikwenta.
bo niby muwio na miescie ze cos takiego ma miejsce, ale jakos nie wiem o kogo konkretnie chodzi ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

dodac -klon- do nazwy, bedzie wiadomo.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Zara pojawią się konta pozakładane z TORa heh. BTW, nie wiedziałem, że coś takiego ma miejsce.

5

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Xan, uwierz mi, że mam swoje metody na sprawdzenie kto zacz.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

No w końcu :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Zgadza się!

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

To ja mam jeszcze prośbę, abyś podał listę takich lewych kont. Marzę sobie, żeby razem z informacją do kogo należą.

9

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Nigdy nie dowiemy się, ile takich kont zostało założonych przez kierownika. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

10

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Vasco/Tristesse napisał/a:

To ja mam jeszcze prośbę, abyś podał listę takich lewych kont. Marzę sobie, żeby razem z informacją do kogo należą.

Prośby można mieć, marzenia również są dozwolone ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Co do ilości - być może się dowiemy, ale na pewno nie będziemy wiedzieć JAKIE!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

12

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

to bardzo prosze o dodanie do nazw kont, ktore nie sa kontami podstawowymi koncowki "-klon" / "-fake"

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

13

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Wreszcie!! :)  Bo do tej pory wydawalo mi sie, ze istnialo jakies ciche przyzwolenie na "wirtualnych" rozmowcow, zwlaszcza ze niejeden moderator w historii tego forum potrafil pisac nie tylko pod swoim nickiem.... ;)

14

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Dobra, ale nie mamy tutaj chociaż nalotu warzywniaka na forum :) Co robić, jeśli ktoś cierpi na schizofrenię?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

15

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

dely napisał/a:

Xan, uwierz mi, że mam swoje metody na sprawdzenie kto zacz.

A to chętnie się dowiem, jakie. Może być na priv. Ja rozumiem, że można wydedukować na podstawie logowań/wylogowań i na podstawie informacji podawanych przez przeglądarkę.. ale to drugie można fejkować a błędu co do pierwszego zmyślniejszy troll nie popełni... no chyba, że masz jakąś tajemną wiedzę aka. szklaną kulę.

16

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Dely: Wydaje mi się, że jak ktoś w towarzystwie robi innych w bambuko, to ci zorientowani powinni raczej to zdemaskować, a nie się razem z nim świetnie bawić...

Dodano:
Na Kazowni widzę, że też się świetnie bawią w najnowszym newsie...

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2011-07-09 01:14:25)

17

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Dracon: to moze w prost napisz wprost o ktorych chodzi (skoro nie jeden, czyli nie tylko miker o ktorym gdzies indziej juz wspominales).
Vasco: skoro chodzi rowniez o moderatorow - pewnie delemu glupio by bylo demaskowac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

18

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Wystarczy że Dely będzie napiętnował takie zjawiska. Proszenie go o podanie do publicznej wiadomości takich osób jest bezcelowe - niestety są to też osoby dobrze znane Naczelnemu, więc po co wtykać kij w mrowisko?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

19

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

szto Grey skazał. Nie ma co wystawiać na pośmiewisko, wystarczy pouczyć imo.

Ostatnio edytowany przez gorgh (2011-07-09 06:00:56)

20

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

I ukarze mandacikiem... 500 zł piękny kawalerze!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

21

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

Od momentu powstania tego tematu wyznaczam grubą kreskę, teraz gdy ktoś będzie trolował na dodatkowym koncie, zostanie zdemaskowany. Over.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

a jak ktoś naprawdę ma zaburzenia dysocjacyjne ? zawsze mnie ten temat przerażał...


PS - poczytajcie to -- STRASZNE

Zaburzenia dysocjacyjne są niezmiernie rzadkie. Mimo uwzględnienia ich w diagnostyce, nadal zdarzają się lekarze nie akceptujący takiej diagnozy. Wystąpienie dysocjacji osobowości związane jest z podatnością pacjenta na rozszczepienia osobowości (objawem może być np. łatwe wchodzenie w hipnozę) oraz silne, traumatyczne przeżycia w dzieciństwie.
Zaburzenia dysocjacyjne zwane są również osobowością wieloraką, lub – dawniej – podwójną osobowością. Rzadko jednak zdarza się, aby osobowość pacjenta rozszczepiała się jedynie na dwie osobowości (dr Jackyll i Mr. Hyde). Najczęściej, przecietna liczba osobowości waha się od 6 do 16, choć znane są psychiatrii przypadki, kiedy osobowość chorego podzielona była nawet na 34 osobowości. Każda z osobowości może dysponować własnym głosem, umiejętnościami, mimiką i zachowaniem oraz wiedzą. Może zdarzyć się tak, że wyodrębniona osobowość potrafi wykonywać czynności, których osobowość podstawowa nigdy się nie uczyła (np. malować lub grać na pianinie). Po integracji osobowości, dodatkowe umiejętności poszczególnych "osób" znikają.

Terapia osobowości wielorakiej jest bardzo trudna i niezmiernie rzadko skuteczna. Polega na powolnej integracji poszczególnych osobowości w jedną stabilną strukturę. Niestety, bardzo często zdarza się, że już zintegrowana osobowość ponownie rozpada się pod wpływem impulsu lub traumatycznego doświadczenia.

Najczęściej, podstawowa osobowość chorego nie ma pojęcia o współistnieniu innych osób, choć bywa że "dodatkowe" osobowości wiedzą o sobie nawzajem.

Osobowość wieloraka jest najbardziej tajemniczym zaburzeniem znanym w psychiatrii.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

23

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8542

przeczytajcie co pisze deadcode...
"pewien dobrze znany forumowicz atari area."
Ale on występuje pod 2gim kontem, na swoim boi się tego napisać .

A pamiętam że nie raz i nie dwa razy było tego więcej..
Dla mnie torlowanie z 2giego konta i strach zrobić tego na swoim to  ................

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-09 09:17:03)

24

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

lotharek a jakie jest prawdopodobienstwo ze dwie osobowosci tak zaburzonej osoby interesuja sie malym atari ? ;)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: Trolowanie z dodatkowego konta

xxl: skoro oboje to wariaci, to spore ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio