1

Temat: Głuchołazy 2k11 FILM

Film ze zlotu w Głuchołazach jest już dostępny!
Na razie wersja HD (5,17GB). Nad wersją DVD pracuję i pojawi się wkrótce.
Film udostępniam poprzez sieć BitTorrent. Na stronie http://www.arsoft.netstrefa.pl/filmy.htm#g2k11 dostępny jest odpowiedni plik torrent.
Dla mnie P2P to eksperyment i nie gwarantuję, iż wszystko będzie szło gładko. W razie problemów dajcie znać. Jednak zaznaczam, że nie planuję udostępniania filmu w innej formie.

Mimo chęci nie udało mi się zrobić krótkiej relacji i musicie męczyć się przez prawie 45 minut, bo tyle trwa film. Szkoda mi było ciąć tak fajny materiał...

Pozdrawiam

2

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

super, nie będzie mi się nudziło w pracy :)

Larek, do zobaczenia w Gdańsku :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

grey, no fajna masz prace ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

No nawet chetnie bym to zobaczyl, ale chyba poczekam az Gepard lub Pigula albo inny doswiadczony gosc zrobi z tego dobry DvdRip.scene.only  :D
Larek, mogles wystawic na fileserve albo czyms w tym stylu, jeszcze  bys punkty zarobil na inne up/down-loady :)

5

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

40kb/s...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Cierpliwość to zaleta! ;-)

U mnie upload jest w okolicach 130kb
http://images46.fotosik.pl/976/abe6d6fc15f417c3.jpg
Szybciej raczej nie będzie.

7

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Down Speed ~160kB/s i momentami rośnie, ETA 2d3h i spada :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Panowie, przepraszam, ale jest problem... dysk sieciowy, na którym miałem film chyba się spier... :(
Na szczęście mam wszystkie materiały i gotowy montaż. Trzeba to tylko ponownie wyrenderować. No, chyba że uda mi się odzyskać dane z tego dysku.

Mam nadzieję, że do jutra... eee... tzn. dzisiaj przywrócę możliwość ściągania filmu. Jeszcze raz przepraszam.

http://szanty24.pl/__temp__/92c5f6ce851f5da3cf40611c100ccfec_314_204_w.jpg

Ostatnio edytowany przez larek (2011-08-06 01:07:39)

9

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Larek kuna .... przeca mamy pigwe ....OCB ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Prawa Murphy'ego przypomniały o sobie...

Jak to powiedział Brunner do Klossa - dysk na razie is kaput. Film wyrenderowałem ponownie (przy okazji usunąłem literówkę w napisach). Niestety trzeba będzie ponownie pobrać plik torrent, który dołączam tu w formie załącznika (na mojej stronie jest też już poprawiony).

Jeszcze raz Wszystkich najmocniej przepraszam. Mam nadzieję, że - jeżeli jeszcze ktoś chce ściągać - to tym razem będzie już wszystko dobrze. Wersja DVD wkrótce.

Pozdrawiam

Post's attachments

G2k11 (HD - 1080i DD5.1 AVCHD .m2ts).torrent 13.37 kb, liczba pobrań: 21 (od 2011-08-06) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

11

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Plik ISO z obrazem płyty DVD już gotowy. Tym razem jest to tylko 2,87GB ;-)
Torrent do ściągnięcia oczywiście tu: ArSoft

12

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Posedujcie trochę :P

13

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Ja mam ściągnięte 24% z wersji hd i z tego ciągnie ode mnie 10 klientów. Na pewno zostawię parę(naście) dni po ściągnięciu.
Wersję dvd zaciągnę jak przyjdzie hd, nie chcę larkowi zabić łącza.

I tak w wieczornej prędkości 180kB spadło teraz do 8.

Larek, a kiedy wersja 3D ? :D

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

14

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Z wersji HD poszło ode mnie w świat już prawie 7GB, czyli ponad jedna wielkość pliku. Teoretycznie więc cały film hd jest już w sieci. Widzę też, że są osoby, które jednoczeście ciągną hd i dvd. Ja będę starał się sedować do chwili, aż każdy zainteresowany ściągnie film, ale nie ukrywam, że liczę też na tych, co ściągneli i będą udostępniać innym.

µicr0Bee, z wersją 3D dałeś mi do myślenia, bo coś mi się zdaje, że chyba mam możliwość konwersji z 2D do 3D do oglądania np. przez dwukolorowe okulary. Nie wiem jednak, czy to ma sens, bo takie pseudo-3D nic chyba nie jest warte. Poza tym każdy kto ma PowerDVD 10 i trochę lepszą kartę graficzną, to może sobie włączyć takie pseudo-3D.

15

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Ja się dołączę we wtorek.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Ja ściągam, mam 34%, ale pobieranie mam 8kB/sek, a wysyłanie 120kB/sek. Sedujcie, jako i ja to czynię.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

17

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Kurde jeszcze raz sie zapytam czy na pigwe nie mozesz tego dac?
Lub np. http://www.wupload.com/  ? Konto do 30 dniowego pobierania bez limitow mozna zakupic na allegro za 2,5 zł ... i przy okazji w necie jest xxx stron z innym softem wrzucanym na ten server....
Czekam na pozytywny odzew :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

że się tak zapytam naiwnie, a dlaczego nie wrzucić tego na youtube? przecież taganie tego po torrencie to jest jakiś nonsens.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

19

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Sqward - bo z youtube jakość jest raczej mizeria. Co do torrenta - takie rozwiązanie także mnie dziwi; o ile z początku miałem 5-6Mbps na ssanie, tak teraz 1-1.5 i ciągnie się to w nieskończoność...

Czy na Pigwę to nie wlezie przypadkiem? ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

20

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Z youtube jakość mizerna jest tylko na Rubinach. Od dawna można wrzucać długie filmy w 1080p, downloaderów filmów jest również od metra. Jeśli Larkowi nie chce się wrzucać na pigwę to YouTube jest całkiem niezłym rozwiązaniem - niemniej jednak fajnie byłoby najpierw przejrzeć materiał, żeby wyłapać kompromitujące fakty ;)

Natomiast jeśli ktoś to wrzuci na kolejne sendfile, rapidshare czy inne wynalazki bez alternatywy w postaci FTP to przestanę podawać rękę na party.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Mój upload nie jest wysoki, a teraz dodatkowo pasmo podzielone jest na tych od HD i na tych od DVD, więc idze wolno, aczkolwiek u mnie cały czas na maksa. Danych z filmu HD poszło już ode mnie ponad 8GB (przypomnę, że film ma 5GB!).

Nie mam nic przeciwko temu, aby ktoś po ściągnięciu filmu wrzucił to sobie na pigwe, yt, czy do... studni ;)

Początkowo myslałem o YT, ale na party Pin twierdził, że lepiej tam nie pchać. Poza tym, tak jak zauważył Dely, może lepiej, żeby najpierw zobczyć to nie-publicznie i później zdecydować, czy wrzucić na YT. Oczywiście z mojej strony zrobiłem wszystko, żeby film nikomu nie szkodził.


Cierpliwi zostaną wynagrodzeni! :) albo i nie :P

Ostatnio edytowany przez larek (2011-08-07 22:57:10)

22

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

wbic sie teraz na Twoja strone to hoho... trzeba bylo zrobic preview w telefonicznej jakosci a po korekcie dopiero wersje HD ...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

23

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Ale ja nie przewiduję żadnych korekt... :P


PS.
Z moją stroną to nie ma za wiele wspólnego. Pobiera się z niej tylko Torrenta. Natomiast sam film ciągnięty jest bezpośrednio z dysku mojego komputera (a później rozchodzi się również poprzez tych, co ściągają) . Internet mam z Netii i download jest na poziomie 8Mb (czasami nawet 14Mb), ale upload niestety dużo mniejszy :(

Ostatnio edytowany przez larek (2011-08-08 09:13:19)

24

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

to może te szympansy jakąś wajchę źle przestawiły? ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

25

Odp: Głuchołazy 2k11 FILM

Bede seedowal co najmniej do jutra, tj do czasu kiedy material wrzuce na pigwe.
Nie ograniczam transferu wiec powinno ladnie siorbac (sorry, w laptopie mam tylko 100Mbps)