1

Temat: powazny szacun dla VanEijka !!!

jak w topicu ... kto sie zgadza niech sie po prostu dopisze ... powodow chyba wyjasniac nie musze.

... i mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec ...


[cedyn]

2

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

jak w topicu ... kto sie zgadza niech sie po prostu dopisze ... powodow chyba wyjasniac nie musze.
[cedyn]

podpisuje sie :>

3

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

tru dat.

sun/goes/nowhere/fo/real

4

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

frasunek !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

dely zaczna ci tu starsy nabijac w tym topicu :)
Ale podpisuje sie jako rasowy statsiarz :)

6

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Fra-(Sza)-cunek dla Eijka, za to że zawalczył i zdołał zrobić zafajniaste party - po latach !

7

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

dzieki za fotosy ! przynajmniej Ci co nie byli na QuaSTcie moga popatrzec ...................... i k*** zalowac ! :(

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

YES! frasuneK!

9

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Madafaka szafrasunek dla organizatora, bo tak dobrze jeszcze sie na zadnym zlocie nie bawilem

A wszystkie jeziorka byly przednie.

PS. NG dopiero teraz dane bylo wrocic po calodniowym wojazu.

10

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

podpisuje sie vaneijk bije na glowe...

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Mahnamahna dla Van Eijka!
I bonusowe TiuTiuTuRuTu!!!

: 404. Stopka not found

12

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

ja tez skladam wyrazy frasunku!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

13

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Manamanam!

We are living in Twingo crazy car!!!

                                        Mess, Nietoptica, Jurek, Zrebak

14

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Mega-super-duper-semi-demi-godly SZACUNEK/FRASUNEK dla Van Ejika!!!!!!!! Takiego Party nie zapomina się tak szyko :] było jak?

ZA-JE-BIŚ-CIE!!!!!!!!!!

Mahnamahna

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Oj wielki szcufranek dla Eijka !!    siedze tu w pracy i jakby mnie kto obuchem piardyknal w glowe,  łzy mi po plecach płyną i smutno mi ;(((    tęsknię, za Wami!!,  za Ornetą, za klimatem, i wogle. ...   
Naprawdę byłem na wielu zlotach (w dziesiątkach liczę je) ale to był najlepszy, najfajniejszy, najsympatyczniejszy zlot w moim życiu!!

Eijk dziękuję Ci za to Party! i kłaniam się w pas śpiewając

Noooooooo   Siii gnaaaaall IInnpuuuuuuutt    !!!
Mahna Mahna! 
Tu, tu, tururu!
Mahna Mahna! 
Tu, turu, tu
Mahna Mahna! 
tu, tu, tururu, tururu, tururu, tururururu rim pam param, pam!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

:D  nasze ulubione słowo dla Eijka :D

17

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Yo, brothaz!

Zgadzam się z Tobą Ced! Maximum respect dla Eijka za megazajebistą bibencję! Gratuluję małoatarowskiej scenie za tak liczne stawienie się na partyplace! Szkoda, że polska scena ST/Falcon nie dopisała - niestety, pozostały po niej jedynie resztki :(

Nie wiem więc czy jest sens organizować kolejną edycję SV, ponieważ była to imprezka dedykowane głównie dla sceny ST/Falcon. Małoatarowska scena zapewne woli bawić się na Laście lub kolejnym Quaście?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Impreza byla kul. nic dodac nic ujac  :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

MEGA-SUPER-HIPER-MULTI-SZACUNEK/FRASUNEK/JOŁ-MASA dla Eijka za reaktywowanie tej MEGASUPER IMPRY W MEGAHIPERZAJEBISTEJ ORNECIE!!!

:!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:


Atmosfera Róló! Klimat Róló! Organizacja Róló! Ludzie Róló!

:!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:


MAHNA MAHNA! ti tit tiridit!!!

:!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:



SEE YA NEXT TAJM THERE!

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Frasunek dla EIjka za party i dla TQA za Numena w wersji kinowej.
Mahna, mahna....

21

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

dzieki za fotosy ! przynajmniej Ci co nie byli na QuaSTcie moga popatrzec ...................... i k*** zalowac ! :(

Zdjcia oddaja conajwyzej 1% panujacego tam klimatu - to nie jest nawet wierzcholek przyslowiowej gory lodowej - to jest raczej jak kostka lodu w drinku porownana do gory lodowej. Tez sie zgodze z opinia, ze bylo to NAJLEPSZE PARTY na jakim kiedykolwiek bylem.

22

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Olbrzymi frasunek dla organizatora. Bylo waaaaaazzzaaaaajebis...
;)

ślamk!

ślamk!

23

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Joł! No Party pozamiatało dziadem wszystkie dotychczasowe. Megagiga frasunek Van Eijk Bossssss!

24

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

szacun i frasun jak skurXXXXX dla Eijka....chlopie jak Ty znow bedziesz zwlekal dlugo ze zrobieniem nastepnego party to OSOBISCIE wywioze Cie do lasu....moze byc nawet las w okolicach Ornety......

ps.rzeczywiscie Ornecianki sa ładniutke,ale tysz naiwniutkie.....:)

ps.NUMEN - The Movie zniszczyL mnie n dobre:)Mega kuXXX frasunek dla TQA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kto nie był jest łapidrakiem.........

gep/lamers^dial

25

Odp: powazny szacun dla VanEijka !!!

Dzieki za tak liczne przybycie. Za to, ze wielu z was doroslo w koncu do obecnosci na imprezach (brak ketchupu na scianach i markera na drzwiach). Ostatni dzien imprezy, dzisiejsze wypowiedzi, klimat, ktory czuje sie dopiero jak cos sie skonczylo - to powoduje ze Orneta 2004 to bardzo realny temat. Jest nawet pomysl, ze sie odbedzie ale tylko pod jednym warunkiem - conajmniej 3 dema na XE/XLa i jeeeeeszcze wiecej ludzi...  :D  :D  :D  :D<br>
Dzieki wszystkim - bez was nie byloby tej imprezy - ja nie zrobilem praktycznie nic (nie nosilem krzesel i lawek jak zwykle, nie przeprowadzalem competition) - chodzilem tylko i zagadywalem.. hehe

Jesli bedzie impreza za rok to w dniach 6-8 sierpien 2004 ale wszystko wyjdzie w ciagu roku... hehe Jak urodzi mi sie kolejna corka to bede musial pracowac nad synem ale jesli urodzi sie syn to sie z Wami z checia na imprezie w koncu napije!!!!