1

Temat: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

W nawiązaniu do wątków http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 93#p136093 oraz http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=9221 ogłaszam wszem i wobec poszukiwania sponsorów na wyżej wymienione.  Poniżej przedstawiam sytuację:
- koszt wynajmu sali na party - 1500zł (1600zł, jeśli z "pokojami" - zdjęcia w pierwszym wątku o party)
- koszt materiałów - nazwijmy to - eksploatacyjnych, sprzątania itp - 200zł (tyle szacuję, jak będzie więcej - moja strata)
Oczekiwania:
- oczekuję na dzień dzisiejszy deklaracji, czy ktoś może wspomóc finansowo organizację party - kwota dowolna, jesteśmy dorośli, sami swoi. Na dzień dzisiejszy - ważna deklaracja, ewentualne wpłaty - około marca 2012 (zarezerwowanie sali)
- jak jest ktoś chętny na przekazanie nagród rzeczowych - też się proszę deklarować poniżej
Co w zamian:
- sponsorzy nie placą za wstęp, o ile ich wpłata przekroczy sumę biletu (na dzień dzisiejszy wstępnie jest to 75zł - przy wpłatach sponsorskich suma ta sukcesywnie będzie spadać)
- mozna liczyć na reklamę na stronie zlotu (po ustaleniu terminu powinna się pojawić w przeciągu około 1-2 miesięcy, przynajmniej w wersji light)
- jeśli powstanie plakat na zlot - mozna liczyć na wpis na nim (~70% szans, że powstanie)
Na co idą pieniążki?
- pieniążki od sponsorów idą w 100% na pokrycie wspomnianych kosztów i na ewentualne nagrody. Koszt biletu będzie sukcesywnie malał wraz ze wzrostem zebranej sumy od sponsorów, co będzie sukcesywnie odnotowane na stronie zlotu i w niniejszym wątku, bądź w wątku, który powstanie specjalnie do tego celu (rzecz do sprecyzowania)
- w przypadku 100% pokrycia kosztów - cenę biletu ustalam na 10zł, przy czym kobiety i dzieci mają zagwarantowany wstęp bezpłatnie.
- wszelkie przekroczenie założonego budżetu jest przeznaczone na ewentualne nagrody pieniężne, które zostaną przekazane w ostatnim dniu party zgodnie z regulaminem konkursów, który w najbliższym czasie zostanie poddany publicznej dyskusji, aby w ostatecznej formie znalećź się na stronie zlotu.
Na dzień dzisiejszy tyle. Poniżej oczekuję ewentualnych deklaracji wraz z sumą lub wykazem rzeczy, które możecie zaoferować na nagrody.
=================================================================================
Cena biletu bedzie wyliczana następująco: (1500zł-suma wpłat od sponsorów)/20 - zakładam 20 osób. Ewentualne braki mam nadzieję pokryją osoby, które się pojawią bez deklaracji. Poniżej aktualna cena (w miarę przybywania sponsorów - będzie malała aż do pułapu 10zł):
CENA WYJŚCIOWA: 75zł
Obecna cena:
- 70zł - zadeklarowana stówa od Eagla (uwaga! Może być większa przebitka, o ile nie zmieni kraju pobytu - wyliczenia w stosunku 1:1 w złotych polskich).
- 55zł - zadeklarowane 300 od Duddie-go
- 50zł - kolejna stówka od Lewisa
- 45zł - stówkę zaproponował mailem V0yager
- 27,50zł - 50-zł od Cobry, 100 od Drac030, 100 od Delego oraz 100 od Geparda - witam na liście sponsorów i z góry dzięki. Zaczyna się robić super dobra cena wejściówki ;)
- 25zł - 50 zł od Innuendo. Witamy na liście sponsorów ;)
- 20zł - kolejna stówka sponsorowana tym razem przez Zaxona. Witam nowego sponsora.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-09-28 10:38:18)

Sikor umarł...

2

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Ja się określę minimalnie bo nie wiadomo co będzie w marcu :)
Stówa ode mnie, w mojej walucie (kursu nie mogę zagwarantować :) ).
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

3

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Przyjąłem awaryjnie złotówki, po ewentualnych wpłatach (marzec najwcześniej) - będzie ewentualna korekta. Witamy na liście sponsorów ;)
Uwaga! W pierwszym poście będę uaktualniał sugerowaną cenę biletu i listę sponsorów!

Sikor umarł...

4

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Sikor, ja również na pewno się dołączę, trudno mi na dzień dzisiejszy określić kwotę, bo termin wpłat odległy, ale na pewno będzie to >300 peelenów.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Zaktualizowałem pierwszego posta, witam na liście sponsorów, z góry podziękowania.

Sikor umarł...

6

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

To ja na dzien dzisiejszy dam 100PLN. A w marcu sie okaze czy dam wiecej.

7

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Dopisany do listy sponsorów. Powoli zaczyna sie robić realna cena biletu. Podziękowania za wsparcie party.

Sikor umarł...

8

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Witamy nowego sponsora - stówkę dorzuca VOyager (mail do mnie). Cena biletu sukcesywnie spada...

Sikor umarł...

9

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Ja też się dorzucę. Zawsze wspieram takie inicjatywy.
Z uwagi na brak dochodów do października  2012r. nie bedzie to wiele, ale na pewno z  50zł.

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2011-09-27 19:45:17)

8 bit rulez!!!

10

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Ja też wstępnie deklaruję stówkę.

KMK
? HEX$(6670358)

11

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Hm, głupio nie dać stówki, skoro wszyscy dają. 100 ode mnie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

tez dam stówkę bo to zaczyna być modne :)
bynajmniej będzie okazja by w szerszym gronie ponarzekać jak to nie wyszliśmy z grupy na Euro :D

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-09-27 15:11:37)

gep/lamers^dial

13

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Uff, duży update... Doszło 350zł - podziękowania dla Cobry, Drac030, Delego, Geparda...
W sumie mamy zadeklarowaną sumę 950zł (minimum) od sponsorów. Pękła magiczna połowa... Obecna cena biletu to 27,50zł - ale może się uda zejść niżej. Uważam, że jest to całkiem realna cena wejściówki, ale jak pisałem wcześniej - walczymy o 10zł na wstęp ;)

Sikor umarł...

14

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Wstępnie deklaruję 50 zł. Party będzie w Warszawie, więc odpadnie u mnie opłata za benzynę, czy dojazd.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

15

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Witam na liście, cena biletu zaktualizowana. Dzięki za deklarację.

Sikor umarł...

16

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Ode mnie tez 100 PLN i cos z zabawek tez sie znajdzie na nagrody  jesli potrzeba.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

17

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Witam na liście Zaxona, jak widzę - szykują się także nagrody rzeczowe. Jak tak dalej pójdzie - może być mocna rywalizacja...  Cena biletu zaktualizowana.

Sikor umarł...

18

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Więc ja dołożę trzy grosze :) no nie na dzień dzisiejszy 50 pln a w marcu może więcej :)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

19

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Czy i kiedy bedzie to Party?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

20

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Będzie, 28-30.09.2012 - od piątku do niedzieli.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

21

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

jak mi sie robota nie zmieni - deklaruje sie wstepnie na 100pln, przy czym raczej na wiecej.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

ja też dam 100

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

No to ja dam 100 zł, ale proszę o nr konta/nazwisko właściciela konta oraz datę deadline'u wpłat, bo jestem na kacu i nie czytam żadnego tekstu powyżej 3 linijek.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

24

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Dam 100.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

25

Odp: Party w Warszawie - wrzesień 2012 - poszukiwani sponsorzy

Tylko nie deklarujcie się tutaj, bo nie wiadomo czy Sikor to w ogóle czyta.
On przeca walnął focha i stworzył swoje forum. Jak już to tam walcie deklaracje i dopytujcie się o szczegóły.