Temat: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Witajcie sprawa jest prozaiczna, kupiłem od Pitera klawiaturę dostałem wiadomość że wysłał ją do mnie , ale już drugi tydzień mija a klawiatury nie ma, napisałem wiadomość na PW ale brak odzewu. Stąd prośba o numer GG lub cokolwiek bym mógł się z nim skontaktować i wyjaśnić sprawę, z góry dzięki .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Piter dobra firma nie martw się. Jak mówi że wysłał to wysłał. Zaraz do niego dryndnę że jest problem.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Potwierdzam że Piter to dobra firma.

4

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

czesc glowas,

klawiaturka poszla do Ciebie

nie bylo mnie na forum .. 3 dni - teraz odczytalem info :)

spoko :) dojdzie, dojdzie

pozdr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

5

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

no to good news, że coś tam idzie od Pitera :P

mocno widac byl zajęty... 3 dni bez forum... fiu fiu :)

/l\tari

6

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

tak, kurcze, nie bylo zony i zajalem sie oźywianiem wszystkich Atari przed swietami i zaniedbalem pare rzeczy typu wymalowanie sciany - po prostu pare rzeczy bylo wazniejszych typu odpalenie Megi STE w sieci, podlaczenie satamdiska ;)))))

wiec nie wchodzilem na forum .. zeby nie kusilo ;))   

9278560 moj nr GG - odezwij sie jak mozesz

Ostatnio edytowany przez piter (2011-11-04 12:24:02)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

7

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Dziękuję wszystkim już jestem spokojny wysłałem wiadomość do Pitera na GG na pewno będzie OK :)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

8

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Glowas, podaj mi prosze swoj nr gg, bo nic nie dostalem, ale uzywam Adium zamiast gg i czasem nie dziala cos tam jak jestem offline

w razie co to moze skype jeszcze: kni_studio

pozdr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

[18:35:09] Adam Głowacki: Cze Piter Adam "glowas" z tej strony przesyłki nadal nie ma, wysłałem ci wiadomość przez GG ale nic nie doszło do mnie , jeśli możesz sprawdź status przesyłki tam gdzie ją nadałeś i daj znać .  Mój login w skype :aglowacki2, numer GG masz w informacjach o mnie na forum .

Pozdrawiam

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

10

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Witam z przykrością muszę stwierdzić że Piter to nie do końca porządna firma, tak jak koledzy wyżej go opisywali , klawiatury jak nie było tak nie ma . Zapłaciłem łącznie 60 pln więc nie jest to jakaś bajeczna strata mimo to ostrzegam innych by raczej uważali . Z ostatniego kontaktu poprzez Skype Piter stwierdził że sam nie wysyłał tej klawiatury ale pozostawił ją w firmie aby ktoś "" ją wysłał i tyle. Do tej pory cisza.
Osobiście uważam że podejście kolegi jest bardzo mało profesjonalne no ale cóż tak jak wspomniałem 60 pln to dla mnie nie jest strata jedynie nauczka .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

11

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Spokojnie, a pomyślałeś o naszej kochanej poczcie? Ostatnimi laty to działa całkiem sprawnie, ale :

1. List (!!! - nie paczka) polecony w maju szedł z Irlandii prawie miesiąc (przy czym jak zeznaje system trackingowy z Irlandii wyszedł następnego dnia)

2. Paczka od Duddiego (2-3 lata temu) i ostatnio od Strykera na pocztę trafiły ale awizo w skrzynce się nie objawiło. Poszedł zwrot do nadawcy

Także różnie się zdarza

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Wieczor zgadza się ale na paczkę czekam już prawie msc czasu sam przyznasz że to jak na polskie standardy zbyt długo, po za tym brak zainteresowania ze strony Pitera, ja jak coś sprzedaje komuś to nie ograniczam się do kwestii odnotowania przelewu i wysyłki towaru, zawsze utrzymuję kontakt aż do momentu kiedy towar dotrze do odbiorcy a w tym przypadku brak zainteresowania kilka razy pytałem czy pieniądze dotarły a gdy już się dowiedziałem że tak otrzymałem info że paczka poszła, zresztą nawet na forum Piter napisał w tym poście że tak było, a później podczas rozmowy stwierdził że nie jest tego pewny, bo zostawił ją w pracy aby ktoś ją wysłał , rozmowa ta miała msc przed zlotem w Gdańsku i od tej pory cisza. Stąd moje stwierdzenie o braku profesjonalizmu co do reszty to nie będę się wypowiadał .,

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

13

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Dlatego ja mu nie wpłaciłem kasy i czekam na klawke... aż się doczekam, a na razie jak u Ciebie glowas: miesiąc i cisza, odzew zerowy.
Co ciekawe jak np. BartoszP mi spylał swój sprzęt, to najpierw wysłał, a później mu wpłaciłem. Powołał się na zasadę "w klubie AA sobie ufamy" :). Porządny gość więc ja też się starałem od ręki wpłacić.
Teraz do tego dochodzi Duddie, któremu wysłałem sprzęt i czekam na odzew... Jak sobie jeszcze troche poczekam, to też strzelę wąteczek w tej sprawie.
W takich sytuacjach Panowie, chyba nie mamy innego wyjścia.

/l\tari

14

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

dynamike2010 napisał/a:

...BartoszP ...powołał się na zasadę "w klubie AA sobie ufamy" :). Porządny gość ...

Bardzo dziękuję za taką laurkę. :) Dodam, że ponieważ są to sprzęty stare, to wolę aby odbiorca sprawdził u siebie i nie miał pretensji albo przynajmniej był świadomy co dostał.

15

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Ja również Bartosza polecam, otrzymałem od niego ekspresowo pamięć. Co prawda nie miałem nawet możliwości odstawienia jakiegoś czteropaka, ale to chyba jeszcze będzie do nadrobienia :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

a ja polecam sledzenie.poczta-polska.pl
jak ktos cos wyslal, to da sie tam znalesc, chociaz jak do tej pory czegos takiego jak list polecony krajowy szukac sie nie da

przechodze na tumiwisizm

17

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Dynamite2010 jest dokładnie tak jak piszesz, z tym że ja  wysyłając mu kasę traktowałem to tak jak BartoszP czyli miałem pełne zaufanie , przecież ta społeczność jest taka mała więc powinniśmy traktować się poważnie oraz uczciwie, no cóż w tym przypadku niestety się pomyliłem. Dlatego to opisuję aby ktoś inny miał to na uwadze . Sam już kupiłem również towar wcześniej i to za znacznie większą kwotę choćby od ArticWroc nie miałem żadnych wątpliwości żeby zrobić mu przelew bo stosowałem właśnie zasadę BartoszaP i nie zawiodłem się , no aż do teraz niestety .

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

18

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Zaraz zadzwonię do Piter-a i przypomnę mu się w Twoim imieniu!!

19

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Glowas, masz już klawkę? Tak z ciekawości, bo mnie piter nadal nie odpowiedział, o paczce nie wspomnę... Może zarobiony chłop?
Piter może forum czytasz to daj znak - kasy nie wpłacałem (bo i nawet nie mam nr konta), więc jak się z klawką rozmyśliłeś/itp. to też bym chciał wiedzieć... Czirs!

/l\tari

20

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

No niestety przykre jest to że ktoś połaszczył się na 60 pln numer konta mogę ci do niego podać jeśli też chcesz zasilić go jakąś kaską, może chłopak potrzebuje pieniędzy aż tak bardzo by postąpić w ten sposób choć myślę że szczerością zyskałby więcej wystarczyłoby założyć wątek w Bałaganie " Ja Piter jestem pod kreską poproszę o zrzutkę"  PRZYKRE TYLE POZOSTAJE NAPISAĆ.

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

21

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

glowas11, jestem pewien że nie chodzi o głupie 60 zł. Klawiatura na pewno dotrze, a że bywają czasem w życiu sprawy ważniejsze niż Atari, to się przeciągnie i tyle. Nie pękaj :)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-12-01 21:37:06)

22

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Mnie tam się nie spieszy, a już po tym jak zakończyliśmy na glanc deal z Duddiem w ogóle luzik jest :).
Glowas ma jednak fajny argument, że w takiej niezbyt licznej (elitarnej :P ) społeczności powinniśmy inaczej podchodzić do tych spraw - jak już tam coś obiecujesz to dotrzymuj słowa... albo lepiej nic nie obiecuj bo Ci wątek założą :P
Także Glowas, głowa do góry :)

/l\tari

23

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

jury napisał/a:

Klawiatura na pewno dotrze, a że bywają czasem w życiu sprawy ważniejsze niż Atari, to się przeciągnie i tyle. Nie pękaj :)

Przecież Piter rzekomo Mu napisał, że wysłał. A minął już chyba ponad miesiąc, to co się miało przeciągać???

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-12-01 22:18:43)

24

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Wrzuciłeś Grzesiu list do skrzynki, jak prosiłam?
List, proszę cioci? List? Wrzuciłem, ciociu miła!

25

Odp: Czy ktoś ma jakiś kontakt do PITERA

Jacques napisał/a:
jury napisał/a:

Klawiatura na pewno dotrze, a że bywają czasem w życiu sprawy ważniejsze niż Atari, to się przeciągnie i tyle. Nie pękaj :)

Przecież Piter rzekomo Mu napisał, że wysłał. A minął już chyba ponad miesiąc, to co się miało przeciągać???

A tam ...

Ostatnio edytowany przez jury (2011-12-02 07:28:49)