1

Temat: QuaST Party 2004

A więc tak. Wrażenia po Q2003 są bardzo pozytywne. Trochę obawiałem się tego spotkania, ludzi, zmian i wogóle. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ewolucją wielu osób ze sceny. W ostatni dzień imprezy zapowiedziałem, że Q2004 raczej się nie odbędzie.

W niedzielę nastąpiło jednak kilka wydarzeń które zapoczątkowały myśli o Q2004, aż w końcu explozja zdecydowania. Jeśli Vasco i Opalenia 2004 się na mnie nie obrażą (wszak lato 2004 miał przecież robić Vasco) to Atari Quast Party (powinno mieć w nazwie Foto - boshe ile było tych cyfrówek!) odbędzie się na 99%. Reszta (1%) zostawiam sobie na wypadki losowe.

Termin imprezy 6-8 sierpnia 2004.  Warunek jest tylko jeden. Żeby na party było więcej party! tzn. więcej produkcji i więcej compotów. Myślęże wiele osób Q2003 zignorowało nie będąc pewnym jakości imprezy i stąd produkcji było mało... Co do warunków, nowych pomysłów i nowych informacji takowe powinny pojawić się jeszcze w tym roku na www.quast.orneta.net. Zdjęcia z Q2003 na www.zulawy.com.

I co Wy na to ????

2

Odp: QuaST Party 2004

Kochaaaam cię szefieeeee!
A do Vaska należy zawsze zima, wiec raczej się nie będzie rzucał :]. Ja sie zapowiadam, zę będę na pewno : D. Jako pierwsza ^^!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

3

Odp: QuaST Party 2004

wiec jednak sie przemogles arturze - gratulacje i oczywiscie stawie sie niezawodnie :))

4

Odp: QuaST Party 2004

wiadomo ze przybede i stane u wrót Ornety......

gep/lamers^dial

5

Odp: QuaST Party 2004

/me tó

ps. eijkowi omsknela sie reka i dwa razy zapostowal ale to pewnie z wrazenia (duplikat usunalem)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: QuaST Party 2004

na 99% również zawitam ... bo jakby nie patrzeć to party według mnie było najlepszym zlotem na który zawitałem ....

Greeetzzzz

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: QuaST Party 2004

wow, zajebiœcie!  :D Of coz zjawie się na 100%, choćbym został ponownie Ojcem ;)

No cóż panie i panowie... temat letniej edycji SV rozwišzał się sam. Anyway SV będzie - większe lub mniejsze, albo jeszcze w tym roq, albo na poczštku przyszłego...

grtx.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: QuaST Party 2004

jeszcze tylko 11 miesięcy ;)

9

Odp: QuaST Party 2004

bede...

10

Odp: QuaST Party 2004

Jestem na tak. Ale mam ieszane uczucia, bo watpie aby wszyscy jechali na Quasta a pozniej (wczesniej) do Opalenicy... Ktos bedzie musial odpuscic.
Ciekaw jestem co na to Vasco...

11

Odp: QuaST Party 2004

bedizemy z lokalnym skladem na 100% + jakies produkcje sie przywiezie i w ogole *cmok* :) eh a to dopiero za rok, ja chce juz jutro !

12

Odp: QuaST Party 2004

przyjedzcie do koceran we wrzesniu

13

Odp: QuaST Party 2004

Się zobaczy prosze pana ^_-.

A Wasko raczej odpuści spokojnie. Sam się chyba dobrze bawił w tym roku w Ornecie :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

14

Odp: QuaST Party 2004

A Wasko raczej odpuści spokojnie. Sam się chyba dobrze bawił w tym roku w Ornecie :].

bankowo dobrze sie bawil hehehe.. szlugi. podpieranie drzewa. wina lyk (niejeden) :) etc.

pozdrowy dla wasia!

sun/goes/nowhere/fo/real

15

Odp: QuaST Party 2004

zajebiscie juz nie moge sie doczekac...

Asik pijemy? -dozbruj swoj samochodzik o kolejne 1000wat :)
Zajec - musimy znowu sie napic.?  Ty sie nie zen... bo zgrzybiejesz a grzyby z Atari nie ida w parze :)

ja bede na pewno... bo nie mam co do roboty... a musze przyznac ze bylo to moje na naj lepsze party ,,...

A co z mokrym podkoszulkiem? proponuje zrobic taki na 10-20 osob, co wy na to? moze bedzie to tradycja na party? 

moze jak bede mial chwilke to cos napisze (megatazina 2003 ;) dobra buziaki dla mokrych podkoszulek i pifko dla ogladaczy ...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

16

Odp: QuaST Party 2004

A co z mokrym podkoszulkiem? proponuje zrobic taki na 10-20 osob, co wy na to? moze bedzie to tradycja na party?

Oczywiscie, ale kogo zaciagniesz do tego ? Znowu jakies miejscowki wyrwiecie ? ;) Wy wystapicie ? ;)

17

Odp: QuaST Party 2004

Okoliczne sa Fajne .... a jak nie to mozemy z Zajcem sie poswiecic :)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

18

Odp: QuaST Party 2004

AS moze jakas ekspedientke ze spozywczaka wyrwie ??? :) ;)

19

Odp: QuaST Party 2004

spozywczaka? moze lepiej ze sklepu monopolowego Eden Plus?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

20

Odp: QuaST Party 2004

Eijk powinien poinformowac Eden, ze bedzie zlot, coby kielasy/bulek/win nie zabraklo, jak ostatnio =]

21

Odp: QuaST Party 2004

Dobry pomysł. I niech sie zaopatrzą w papieroski mentolowe dla Ntp i dla mnie :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

22

Odp: QuaST Party 2004

Eijk: a mówiłeś, że przyjedziemy za rok, a ciebie nie będzie. :-) Frasunek!
manamana...

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

23

Odp: QuaST Party 2004

To BARDZO dobry pomysl.  L&My menthol rółó ((c) mikey;)) w pociagu relacji Pozen--->Krakau:).
Hamburgery we Wrocku tez róló(c) jak powyzej);)

24

Odp: QuaST Party 2004

no bo jak znowu byxów zabraknie to bojkotujemy :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: QuaST Party 2004

jak juz skladacie zamowienie nie zapomnijcie o Sobieskich 0.7 dla nas!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.