Temat: sztab polska-północ reaktywacja!

Yo ludki z 3miasta i okolic! Spotkanie w najbliższy weekend! :) Nie wiem tylko czy lepiej zorganizować to w piątek czy sobotę... miejsce to samo co ostatnio :) Of course biorę ze sobą flaszkę 030% i (jeśli będzie potrzeba) - poczciwego ST'ka...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

może piątek ??? gdzieś o 18.00 ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Stryker: spoko, mi pasuje zarówno piątek jak i sobota... co do godziny to pomyślimy, może nieco wcześniej...?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

w sobote to niewiem bo raz koncze 17 raz 20 :-) zalezy gdzie nas wysla (Karwia, Jastrzebia Góra, Hel i inne hujemuje).... a w piatek to najczesciej mam stogi....i westerplatte...
Jakby co zabieram aparat cyfrowy.....
narqa

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Wy to macie fajnie - sam pamietam sztaby warminsko-mazurskie w latach 95-97 w Olsztynie i okolicach, nawet wtedy nikt tego nie nazywal "sztab" - to byly czasy. Przyjezdzala ekipa Gizycko: Wodz, Bloomer, Kuchara, Tomas, przyjezdzal Raster ze Szczytna, czasami Maskotka, w Olsztynie miejscowi: Ja, Winio, Mayonez, Eros, Spiryt (Ooze). Niestety, to juz minelo :/

6

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Stryker: spoko, looz... piątek ok. Koniecznie weź swoją cyfrówkę bo ostatnio trzaskałem fotosy zwykłym aparatem i później musiałem to dziadostwo skanować... blah. 

godz. 17sta?

Możnaby też grill'a zrobić po bibie... co Wy na to? 

MacGyver: Ty mi tutaj stary nie picuj, tylko pakuj dupcię do pociągu bylejakiego i do zobaczenia w Gdańsku :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ok postaram sie zdązyc na 17-sta, a kiebache do grila bedzie mozna kupic, czy wziazc ze soba :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

...brać kiełbachę! :)) kupić co prawda można, ale gotową ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Wodz, Bloomer, Kuchara, Tomas, przyjezdzal Raster ze Szczytna, czasami Maskotka, w Olsztynie miejscowi: Ja, Winio, Mayonez, Eros, Spiryt (Ooze). Niestety, to juz minelo :/

Mów, co sie z nimi stało ????    "Wydorośleli" z Atari, hehehee???

Widze, ze termin sztabu podjeto z niewielkim wyprzedzeniem - zobacze, czy sie wyrobie, bo w piatek prace koncze po poludniu....

A moze by ktos wzial mala atarke? ;)
Ewentualnie rodzieliloby sie sprzet na pare osob - jedna: monitor, druga: stacja, trzecia: comp (tak jak to bylo na wyjazdach - na stare Quasty), hehehe    8)   :?

10

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ja moglbym wziasc monitorek i ewentualnie zasilacz...bym mogł wziasc atarke ale jeszcze przelacznikow nie zamontowalem do obudowy i wszystkie wisza :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

DRC, w piątek jest święto i do pracy? Buuu... porażka  :? Niech ktoś weźmie malucha - będzie wtedy komplet (XE/ST/Falcon). Róló!

pozdro...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Acha, jak swieto to spoko - mam wolne.
Ja ewentualnie moglbym wziac jedna rzecz do XE... Czekam na reszte...

13

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

zescie wymyslili z tym swietem ja calkiem zapomnialem - w swieto 12h - zawsze od 7-19 :-( ale zakombinuje i pojde na noc gdzies od 2(3) do 14(15) mam nadzieje ze sie uda (napewno) i przybede zjeban.... ale bede tylko wtedy monitorka juz nieprzyniose... :-(

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Drc, tylko nie bierz joystick'a...  ;)

Stryker: ...a można wiedzieć co porabiasz?

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Witam sztabowcow;)
EHh a czemu ten piatek wymysliliscie? Nie lepiej spokojna sobotka? W piatek jeszcze ostro pracuje do 20 (mimo ze swieta) a potem juz nie mam jak do gdanska zawitac. A taka sobotka na 17 idealnie by pasowala, szczegolnie ze bede z kobieta jechal, wiec potem trzeba ja bedzie jeszcze zabrac na jakies "pizzowanie". Moze udalo by sie zebrac w sobotke bo wtedy na 100% mi sie uda. Hmm no i gdzie to spotkanie wogole sie odbedzie, bo ja zamiejscowy jednak jestem. (Elbląg Rula ;))

ps. Grey napisza maila na priva jak tam sie dostac i co zabrac ze soba. Musze jechac "ciapągiem" (czyt.pociąg) bo nie mamy szofera nie pijacego;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

16

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hospes: hmm, do weekendu jeszcze sporo czasu! Nie ukrywam, że zależy mi także na Twoim przyjeŸdzie aby nieco odœwieżyć friendship sprzed lat... :) zresztš częœciowo już nam się udało w Ornecie - chyba wygrzebię wszystkie snail'e z piwnicy, aby powspominać stare dobre czasy... eh!

PrzyjedŸ z Żonš, przekimacie u nas na chacjencie  :D W nocy wyskoczymy na jakšœ imprezkę :) pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

17

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

a, może byście zaopatrzyli się tak w kamerę ??  i nakręcili parę ujęć Mahnamahna! ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

a, może byście zaopatrzyli się tak w kamerę ??  i nakręcili parę ujęć Mahnamahna! ??

...napisał niezmordowany Xray - heh postawa godna naśladownictwa :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

19

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Xray, hehe... za kamerą będzie ciężko, ale pewnie da się załatwić :) jest za, mahna mahna!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ja pierd*lę, fuckin' typos ;) jestem za, mahna mahna, damn!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Stawie sie, jesli mnie ktos z dwora Gdansk Glowny Osobowy odbierze o 16.25

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

22

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

maska: o to sie nie martw ;) zabiore Cie... :)

polska scena st/falcon reaktywacja! :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

To moze wreszcie dowiem sie ostatecznej daty i godziny tego lokalnego meetingu ???    Mi nie robi za duze roznicy czy to bedzie piatek czy sobota, ale niektorym tak (Hospes, Stryker).
I proponuje dominacje grillowania nad reszta... ;)

Stryker - ja bym sie poswiecil i wzial moj zielony monitor NEPTUN, kto wezmie stacje + komputer ???

24

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ohhh yeahhhhh.....rula k****! przyjezdzac kurde na maksa....
pytanie juz tu postawione: kto moze wziac kamere?????????
pytanie do Greya: sciagnij Trophiego i kogo sie da....im wiecej muppetow tym lepiej....:))))
mi tam pasuje w piatek,w sobote itp...byle byloby to w tym tygodniu,bo w nastepnym nie moge,jade wylegiwac sie na Hel....
mahna mahna.....

to bedzie drugi najazd na Westerplatte,po tym historycznym w 39-tym....

Major Sucharski/Westerplatte Squad

gep/lamers^dial

25

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Ok, boyz and girlz... Więc ustalmy termin "na sztywno" :)

Ja obstawiam więc Sobotę, godz. 17sta. Miejsce - Westerplatte, namiot "TYSKIE" :) Po imprezce wewnątrz - wypad nad morze i wielkie griloowanie, mahna mahna! :) Wszystkim pasuje? Czekam na odpowiedź do środy, muszę powiadomić kierowniczkę "namiotu" ;)

grtx!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)