51

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Grey - Darthowi kategorycznie nie pasuje w piatek - a szkoda, bo myslalem ze przyniesie laptopa i obejrzymy tez cos z "wrogiej" (hehe) platformy..... :-/

Aaaa i czy da rade odpalic na F030 teledysk MAHNA MAHNA (mam w .mpg oraz msx w mp3), co by sie dobrze przygotowac???  ;)

52

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hospes: stuff na grill'a lepiej przywieź ze sobą - w piątek jest Święto, zapomnij więc o otwartych sklepach - tym bardziej wieczorem! :(
Co do Żon - coś się wykombinuje na miejscu...  :D

macgyver: więc jednak zawitasz w naszych morskich progach? Róló!!!  :D  :D  :D  Niestety, nie będzie PieCa! (3 kompy w zupełności wystarczą, mamy napięty rozkład zajęć... a nawet crazy compo! :))

darth'a nie będzie? buuu..... buuu..... :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

53

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Dracon: już dawno padł mi CeDek do flaszki, więć qpa... zresztą na niedopalonym flaku nie wyglądałoby to za dobrze ;) (jeśli w ogóle, hehe).

a co do lame kicker'a to jest rockkoz! :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Wiem   to już nudne..  ale pomyslcie nad tą kamerą ..  pożyczyć od szwagra, cioci Kasi albo wujka Romka..      Tak was dużo się zbiera szkoda, żeby przepadły takie ujęcia ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

55

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

x-ray, dude... przecież Hospes już napisał, że weźmie kamerkę ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

56

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hmmm, Trophy się zajebiście rozchorował więc niestety go nie będzie... :(

Stan na dziś: - Stryker, Dracon, Gepard, MacGyver, Hospes+Wife, AdamK no i ja.

I tak będzie róló!!!  :D  :D  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

57

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Potwierdzam ostatecznie moje przybycie - byc moze uda mi sie jeszcze wyciagnac kolege, ktory tez ma przeszlosc atarowska ;) (ale to tak na 40%)

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Choroba, zapomnialem wziasc z domu przedluzacza, a juz dzisiaj tam nie zajze (z roboty prosto do pociagu) :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

59

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Nie martw sie, sciagniemy kawal kabla z trakcji PKP ;)

60

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

ja biore cyfraka, monitor jakos go przytacham na plecach, przedluzacz aaa z tym grilem to chyba niewypali bo pogoda do h.ja sie zje..... moze pozniej sie poprawi ale chyba raczej nie....  :cry: jakby co troche sie spoznie ale.........

"wszystko się kiedyś kończy......."

61

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

AdamK: Argh... a potrzeba kilka metrów takiego kabla... czyżby zaczęło się coś sypać? :( pogoda po ch*ju, ale w razie czego mam plan awaryjny co do grilla :)

Stryker: weź jakieś przedłużacze pleeez!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

62

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

hhhmmm postaram sie... czy bedzie mozliwosc zostawienia monitorka gdzies do przyszlego tygodnia bo niebedzie mi sie chcialo go taszczyc spowrotem......

"wszystko się kiedyś kończy......."

63

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Stryker: tak, może zostać u mnie w biurze :) pozdro!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

64

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hmm pogoda sie po h$^%$%u nieco robi;( To moze my sie powstrzymamy od kupowania kielbas i bedziemy na cos polowac w Gdańsku. Na pewno jednak sie znajdziemy w Gdańsku Village tym pociagiem co Adam i reszta ekipy. Do Adama.. czy pociąg na pewno sie toczy o 15.17???? Jezeli tak to wsio w pariadkie i bedziemy sie lapac na dworcu.

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

65

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

no i po sztabie :-() bylo suuuuuperrrr !!!
na dniach wzuce linka do zdjec  (127) i 4 krotkich filmikow *.mov (QuickTime) po 15 sek. :-)
pozdr.
narqa

"wszystko się kiedyś kończy......."

66

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Heh no czekam, czekam na fotki, szczegolnie z kiebas i ich tarzania w zdrowym piasku gdańskiego wybrzeza;) Sztab sie udal i pod wplywem piva, nastroju i ogolnego podjarania sprzetem robimy demo na Flaka;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

67

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Hospes - A ja czekam na filmik z Twojej kamery cyfrowej.... :)

Twoja kobieta paliła sie do pisania na tym Forum, więc niech dołączy do niewielkiego grona tutejszej płci pięknej (obok Messiah, Ziny i Annett)...


Impreza faktycznie udana, pokazaliśmy, że nawet na przekór deszczowej pogodzie potrafimy się bawić... :P

68

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

heheheheheeh sztab rulez....
było naprawde zajebiscie...8 osób i tyle zabawy....rulez.......
czekam na zdjecia i filmy,oraz realtime text....
a wiecie ze Makgajwer kodował na sztabie...nie? to poczekajcie jak zobaczycie....rulez!

gep/lamers^dial

69

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

"Mc"  zakodowal jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, odwracalny sprzetowo "KIEŁBACHA SKROLLL" ;) Jako sprzetowy obracacz monitora wystepował osobiscie Gepard;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

70

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

co do pracy MaC-a, to poczatkowo przypominala ona efekt 'jarajacego sie ognia na grillu' - info dla tych, co nie byli...  ;-)

71

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

sorki wszystkim za LAMERSKi kabel SIO,ktory tak skomplikował sprawe promocji XE na sztabie....
nie zmienia to faktu,Ze Silly Venture BEDZIE!!!!! o dacie rozpisze sie sam Grey ktory to sam wygeneruje mowe na ten temat.

gep/lamers^dial

72

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Imprezka byla fajna - dziekuje wszystkim wspoluczestnikom za fajny klimacik, szkoda tylko, ze to trwalo tak krotko ;) Jedynym minusem byly problemy ze stacja do Atari 8-bit, ale mimo to dobrze sie bawilem ;)
Szczegolne podziekowania i gratulacje dla Grey-a - strona organizacyjna byla dopracowana perfekcyjnie. Kiedy powtorka ? :)

73

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

pewnie juz niedlugo...hehehehe,trzeba Mahna Mahna zacząć krecić,tym razem natura spłatała darthowego figla wiec trzeba powtórzyć...

gep/lamers^dial

74

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Yo partyzanci z 3miasta i okolic!  :D Cokolwiek bym nie napisał to i tak nie odda to klimatu z wczoraj... było mega-fuckin' róló i jush myślę o kolejnym spotkaniu  :lol: Hehe, oto official lista ludków którzy zawitali na
westerplatte:

Dracon, Gepard, Stryker, Sylwija (moja Żona :)) no i ja (3miasto)
Hospes, Voophroo (Żona Hospesa, warm grtx sweetheart!), AdamK (Elbląg)

MacGyver (Olsztyn)

total: 9 osób :)

Gep! Niedługo wygeneruje oficjalnego site'a SV2k+4, stay tuned! :)

l8er..

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

75

Odp: sztab polska-północ reaktywacja!

Twoja kobieta paliła sie do pisania na tym Forum, więc niech dołączy do niewielkiego grona tutejszej płci pięknej (obok Messiah, Ziny i Annett)...

Skoro zadałeś sobie trud wymieniania kobiet zagladających i piszących na tym forum to pomyśl troszkę dłużej następnym razem... Zapomniałeś o Cobrze.