76

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

W sumie, czemu nie... 8)

77

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

No fajnie by bylo jakby zrobic BIG party w Ornecie :)

Helmuty i inne svenskorony by zobaczyly jak sie pije ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

78

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

hehehe... jeśli taka będzie wola ludu to oczywiście się do niej przychyle, nie chciałbym robić nic na siłę bo nie mam w tym żadnego interesu. jednak Silly miałoby swój klimat, tym razem odbyłoby się blisko morza (ok 20 m!) (nie, nie w namiocie, hehe), albo w szkole z basenem :) nie wiem co w takiej sytuacji robić, bo chęci mam, pomysły też... eh.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

79

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Orneta + Silly razem ? IMHO dobry pomysl. Po pierwsze duzo produkcji, po drugie wspaniala integracja (z doswiadczenia wiem, ze z "duzoatarowcami" z innych krajow fajnie sie pije^H^H^Hbawi ).

Moze byc tylko niedosyt, ze nie bedzie sie pilo 2 razy (dwie niezalezne imprezy) tylko raz, ale za to nic nie stoi na przeszkodzie, zeby pic 2 razy intensywniej (jeden kielonek za QuaST-a, drugi za Silly, jeden za QuaST-a, drugi....) ;)

Jezeli chodzi o lokalizacje, to jestem za Orneta ze wzgledu na polozenie - piekny park, drzewa (od ostatniego party jedno podobno uschlo, organizatorzy konkurencyjnego party w Wielkopolsce zasiali destrukcje), r0l0 gorka, rzeczka, cudowny tarasik MDK-u, pobliskie monopole ;)

80

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

szkoda mi troche poczciwego SV4k...ja ze względu na geografie byłbym w dwóch miejscach...

gep/lamers^dial

81

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Sorki za tą long silence, bros and siss... Co do SV2k4 to sprawa nie jest przesądzona - nie zrezygnowałem z organizacji tej bibki. Obecnie prowadzę rozmowy co do wynajmu sali w szkole blisko chacjenty Leszka Wałęsy :) QuaST party to bez wątpienia najlepsze party w historii polskiej sceny i nic tego nie zmieni. Nie wiem czy pamiętasz Eijk jak na 2gim Quaście namawiałem Cię aby na party zaprosić też małoatarowcuff? :) Jak widzisz nie był to zły pomysł i gdyby nie mało-atarowska scena to pewnie nie było by kolejnych bibek w Ornecie...
Polska scena ST/Falcon praktycznie nie istnieje - stąd ta znikoma ilość ludkuff na ostatnim Quaście... Perspektywa organizowania SV2k4 głównie dla większych atarek trochę mnie przeraża, ale zawsze mogę (?!) liczyć na support od ludzi z zagranicy.

Sv2k4 planuję zorganizować w połowie Września. Być może do czasu QuaST'a uda mi się zrobić jakieś invitki które mógłby ktoś "po-spreadować" w Ornecie (nie wiem czy praca nie przeszkodzi mi w przybyciu na QuaST'a).

ok, tyle pier**lenia na dzisiaj. pozdrafka dla wszystkich :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

82

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

no ja mysle że sie nie rozmysliłeś...dlatego proponuje Sztaba skręcić przed Quastem......!

gep/lamers^dial

83

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

...jeszcze biba nie jest przesądzona na 200%, a już dostałem pierwszą pracę (Francja) na TC gfx compo :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

84

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

gepard strasznie sie cieszy z takiego obrotu sprawy...nareszcie ktoś coś narysował na true...:)

gep/lamers^dial

85

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

GREY !!! co tak cicho ????????? nic nie informujesz, mam nadzieje ze zlocik sie odbedzie ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

86

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

easy... coś na pewno będzie :) ale dopóki nie ma oficjalnej stronki nie ma sensu smęcić ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

87

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

A w ktorym roku?  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

88

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

dely, rozumiem Twoje rozgoryczenie :) ale spokojnie!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

89

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Sv2k4 planuję zorganizować w połowie Września. Być może do czasu QuaST'a uda mi się zrobić jakieś invitki które mógłby ktoś "po-spreadować" w Ornecie (nie wiem czy praca nie przeszkodzi mi w przybyciu na QuaST'a).

Wiesz, to nie chodzi o rozgoryczenie tylko o ten cytat powyzej :)

Chcialbym wiedziec (zreszta nie tylko ja) czy w tym roku jeszcze cos planujesz czy moze dopiero w Wielkanoc.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

90

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Danielu K, oczywiście w grę wchodzi tylko TEN rok... Na Wielkanoc planowana jest kolejna edycja EIL'a więc nie ma sensu robić biby w tym okresie...

sorki raz jeszcze, do końca TEGO miesiąca obiecuję dać odpowiedź co do daty i miejsca.

respect!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

91

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ourajt! Czekamy!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

92

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ladies and gentelmen.

Ponieważ czuję oddech Dely'ego na moich plecach podaję datę ew. edycji SV2k4 - 17-19 Grudzień (piątek - niedziela). Partyplace oczywiście w Gdańsku, co do dokładnego miejsca to sprawa rozwiąże się na dniach.

Moonie - jesteś w stanie zrobić teraz dla mnie site'a? Czy mam poprosić Trophy'ego?

Sqward - mogę liczyć na Ciebie co do invitki na ST/Falcon?

let me know guyz...

l8er.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

93

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Termin według mnie jest OK. Grey szykuj wódkę ;)

94

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

datę ew. edycji [b]SV2k4 - 17-19 Grudzień.


;/ kurde patrzac na moj plan zajec to przejebane ...w te dni mam chyba szkole i prace tj. 24/h zajety ...jebiona mać :(

"wszystko się kiedyś kończy......."

95

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

rulezja!!! w morde...nareszcie!!!...wódeczka już w zamrażalniku...
czekamy zatem na ostatnie informacje...termin więcej niz fajniutki!  :D  :D

gep/lamers^dial

96

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

kiedy mniej wiecej powstanie stronka dotyczaca party ?? i jeszcze jedno gdy powstanie zrobcie jakiegos banerka i podeslijcie dely'emu aby zapodal na glownej stronie ;]

aa bym byl zapomnial ktos mnie prosil abyscie dodali na tej stronce cos w stylu jak bylo przed foreverem... ,ze na stronce byly zapisy i kazdy deklarowal czy zrobi msx, gfx, intro czy demo ..

"wszystko się kiedyś kończy......."

97

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Dear fellowz...

Czas poważnie pomyśleć o zimowej bibie, co więc czynię. W tym miesiącu na pewno ukaże się oficjalna strona imprezki - nie ma innej możliwości! Niech mnie ktoś wydyma jeśli to się nie uda. Czekam na odpowiedź od Moonie'go odnośnie site'a, później "zapukam" w tej sprawie do Trophy'ego. Być może ukaże się też invitka w wersji na małą atarkę, STka i Flaszkę.

Przyszłość biby zależy od Was. Chciałbym wzorem EIL'a "zabezpieczyć się" przed ewentualną "klęską finansową". Nie stać mnie na dokładanie do kolejnej edycji SV2k, liczę na to że koszty wynajmu sali etc. zwrócą się co do złocisza. Na stronce SV2k4 będzie podany numer konta gdzie można wpłacić wejściówkę (być może tą drogą będzie nieco niższa, zobaczymy). Jeśli uzbiera się odpowiednia liczba osób która pokryje koszta wynajmu etc - sprawa będzie przesądzona. Jeśli nie - zmuszony będę na własny koszt zwrócić Wam wpłacony cash. Taką samą metodę zastosowali organizatorzy EIL'a i OutLine party. Oczywiście najpierw ukażą się invitki + oficjalna stronka imprezy - mam nadzieję, że nie będą one robione na darmo.

Mam kilka pomysłów odnośnie compotuff które choć w części mogłyby konkurować z QuaST'em ;) Potrzebuję pomocy od kogoś ze sceny małej atarki odnośnie COMPO rules (najlepiej w języku angielskim ale to nie warunek!).

Oki, to tyle tym razem...

atari rulez.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

98

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

tak generalnie, to może i się wybiore ;))  miłe mi są bowiem ziomy z bryzą we włosach.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

99

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

w morde!!! PRZYBYWAJCIE!!! róbcie prace wszelakie...

Grey: oferuje pomoc wszelaką przy organizacji.

X: grudniowa bryza na morzem rulez; zreszta o tej porze u nas dosyć ciepło:)

:D  :D  :) .

gep/lamers^dial

100

Odp: --- SillyVenture 2k+4 --- 17-19 Grudzień, 2004

Ladies and Gentelmen,

Dzisiaj odbyłem kolejną rozmowę odnośnie lokalizacji SV2k4. Organizacja coprawda spóźniona, ale rusza z miejsca. Jakiś czas temu wysłałem mail'a do AS'a z zapytaniem odnośnie projektora, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi - czy jest ktoś w stanie pomóc mi w tym temacie? Oczywiście postaram się to załatwić z innego źródła, ale bez pewnych kosztów za pewne to się nie obędzie... :(

greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)