Temat: Holla !!!

Wysylam Wam troche slonca z Dominikany ... i butelke rumu pozdrowienia

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: Holla !!!

Takiemu to się powodzi ;)

3

Odp: Holla !!!

To się nazywa francuzka emerytura ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Holla !!!

Ciekawe z której części Dominikany, tej ładniejszej (droższa), czy tej brzydszej :P   ..... ech też mieliśmy w planach ponowny wypad w tym roku, ale jakoś nie czasowo wyszło....
Dużo rumu Bacardi i Jacka Danielsa w bezcłowym przed wylotem kup :)
Ja popełniłem błąd (średniej wielkości zakupy) i jak ceny porównałem w Europie to zdębiałem ;)

Ostatnio edytowany przez Pecus (2009-09-29 19:05:56)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Holla !!!

a ja muszę wybrać między Nauru a Kiribati... ;)

gep/lamers^dial

6

Odp: Holla !!!

Ja wybieram się do Szwajcarii (tej Kaszubskiej, pieszo - bo na LPG nie ma) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Holla !!!

a ja w październiku jadę do Czernobyla i jak się uda to zahaczę o Oko Moskwy ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

8

Odp: Holla !!!

hororus w pazdzierniuku!? :) ktorego?

9

Odp: Holla !!!

-->hororus, zazdroszczę, miałem na wiosnę się wybrać ze znajomymi kumpla (akurat drugi raz się tam wybierali - pierwszy właśnie coś na jesieni/zimie byli).

Trzeba się spieszyć - jeszcze parę lat i nic tam nie zostanie (strasznie ponoć zarasta), nie mówiąc że z roku na rok przybywa turystów (co mocno psuje klimat Prypeci...).

wszystkie trzy strony świata

10

Odp: Holla !!!

Hororus, odwiedziny tam pod wplywem grania w S.T.A.L.K.E.R.'a ?   Gratuluje i zazdroszcze widokow oraz klimatu!
:)

Odp: Holla !!!

Faktycznie ceny w hotelowych sklepikach to przesada 20 $ za butelke lokalnego rumu , wiec upominki pewnie kupie na lotnisku ( dzieki za wiadomosc Pecus ) hotel 30 min od Punta Cana 5 Stars jestem w czesci for adult only wiec jedyny krzyk jaki slychac to bzykajace sie malolaty na miodowym miesiacu , reszta full wypas nawet cygara i wifi za free

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Holla !!!

No to ja się pospieszę, wybieram się od 3 lat, bezskutecznie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Holla !!!

O ile Ukraińcy mnie nie zawiodą. Jeszcze nie dostałem odpowiedzi, a kasę juz przelałem.
@Dracon - zawsze chciałem tam pojechać, a po grze w STALKER stwierdziłem, ze powinienem tam mieszkać ;). Mam jakies dziwne ciągoty do takich miejsc (zdecydowanie większe niż do gorących plaż karaibów) i przez  todochodzi do pewnych nieporozumień na lini mąż-żona ;) ale Czernobyl i Prypeć to pikuś, jezeli uda mi się dostać do Czernobyla-2 to będę w 100% ukontentowany. Przeraża mnie ogrom tej instalacji. Jeżeli ktoś z Was jeszcze tego nie widział to wystarczy w goglach wpisać "oko moskwy" i Waszym oczom ukaże się... to coś :) wspaniała pożywka dla wszystkich lubujących się we wszelakich teoriach spisku i tym podobnych... teoriach :)
@Havoc - jak mam być szczery to... nie wiem. Miałem dostac na mejla cały wyszczególniony plan zajęć i nic. Nie wiem czy mnie ukraińcy wystawiły do wiatru stosując jakąś strategię Radziwiła, czy po prostu dostanę info w ostatniej chwili. Jak nie wyjdzie przez oficjalne biuro, to sam tam pojadę. Aż tak daleko nie jest ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

14

Odp: Holla !!!

A może tak olać "kresowców" i zorganizować własnoręcznie wypad grupą Atarowców? Widzę, że jest więcej pojechanych łbów niż myslałem ;) Na pewno jakiś radziecki klon Atari leży zakurzony w jednym z bloków Prypeci :)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

15

Odp: Holla !!!

radzę się pośpieszyć bo jak Janukowycz dojdzie do władzy (a to że dojdzie jest pewne) to będzie jedna wielka radioaktywna k.u.p.a. :/ ogólnie to na Ukrainie robi sie jedno wielkie gówno (z Banderą na czele)...

gep/lamers^dial

16

Odp: Holla !!!

No to ja dopisuje pozdrowienia z Krety :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

17

Odp: Holla !!!

A ja chciałbym być teraz na Malcie i oglądać na żywo Mistrzostwa Świata Strongman, które się odbywają właśnie teraz ;) Ale niestety, tak wyszło, że siedzę w domu :P

18

Odp: Holla !!!

Pecus napisał/a:

No to ja dopisuje pozdrowienia z Krety :)

Czy to prawda, że rdzenni mieszkańcy Krety to Kretyni? ;);)

gep/lamers^dial

Odp: Holla !!!

To ja dopisuje pozdrowienia z Węglowej :)

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2009-10-02 19:52:29)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: Holla !!!

gepard napisał/a:
Pecus napisał/a:

No to ja dopisuje pozdrowienia z Krety :)

Czy to prawda, że rdzenni mieszkańcy Krety to Kretyni? ;);)

Tak, to prawda. Rdzenni mieszkańcy księżyca to księża, a ziemi to PYRY!!! :) :) :) - z Poznania ;) I podobno też... rdzenni mieszkańcy Marsa to Snickersy :) :) :)

Ostatnio edytowany przez hororus (2009-10-02 20:43:08)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

21

Odp: Holla !!!

Radom również pozdrawia! Wpisujcie miasta!!!111

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Holla !!!

I z twierdzy Modlin ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

23

Odp: Holla !!!

A ja pozdrawiam z okolic przecięcia 20. południka na wschód z 50. równoleżnikiem na północ!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

24

Odp: Holla !!!

o to kozacko nie powiem. kumpel tam byl i mowil, ze przemiazga totalna (poza cenami jak sie chce pominac darmowy bar; ) pozdrowka rowniez z dzierzoniowa ^_-

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2009-10-03 20:43:41)