1

Temat: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/22112009092.jpg

mam taki oto zestawik osiemsetka ma uwalone pamięci (self test czewony że hej) a drukarka fizycznie działa głowica lata lecz nie mam taśmy ale myślęże jast w pełni sprawna z powodu zalegania tego zestawu u mnie i katowania go przez atarowca co ma 3 latka hętnie zamienie na coś do atarki i tu pole dla was bo nie chcę tego na aledrogo puszczać

no i zapomniałem zasilacz w zestawiku ;-)

Ostatnio edytowany przez sake78 (2009-11-22 10:14:23)

2

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

A co byś życzył sobie w zamian?

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

wpadła mi w ręce a 1200 i miałem se kupić 1084s tylko to mi wpada do głowy dlatego napisałem że czekam na propozycje
szukałem jeszcze ramcarta ale to wydaje się za mała suwenira trz by coś dorzucić
mam jeszcze pare drobiazgów na wymianke to wieczorem pstrykne foty i wstawie

a tak z innej beczki włąśnie gram w gears of war 2 na xlive może ktoś sie przyłączy z atarowskiej rodzinki darmowy weekend online jest hehe muj nick hindenburg78 PL

Ostatnio edytowany przez sake78 (2009-11-22 11:39:51)

4

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

konsola ?? xbox ??? a fuuujjj



robbo forever pomecz !

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

były dwa wybory 360  lub ps3 ani nowa wypas karta grafiki za tysiąc pincet na pół roku
padło na xsa i nie załuje mam rok  wersja elite płyta falkon nie przerabiałem aczkolwiek powoli się przymoierzam tylko te gatesowe gorole mogą mnie zbanować może warto poczekać na nowy ixtrame

6

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

sake78 napisał/a:

padło na xsa i nie załuje mam rok  wersja elite płyta falkon nie przerabiałem aczkolwiek powoli się przymoierzam tylko te gatesowe gorole mogą mnie zbanować może warto poczekać na nowy ixtrame

Kiedyś to przynajmniej ludzie się nie chwalili, że zamierzają coś ukraść.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

7

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

sqward napisał/a:

Kiedyś to przynajmniej ludzie się nie chwalili, że zamierzają coś ukraść.

A kto tu mówił o kradzieży?

PS. A w ogóle to post można już przenieść do "Bałagan". :D

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

8

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

powiedz ile razy ściągnołeś film mp3 i wiele wiele innych a potem wal
mowa o zamianie tego co na załączonym obrazku na 1084 jak ktoś ma a tu jakieś wywody nie na temat
a pozatym mam jeszcze centronics atraxa magol z jakimś turbo atarke 65 z eci ale bez pokeya
stary modem zyxell omni 288s narazie tyle potem coś jeszczee nie znajde chciałem tu to posłać a nie na alegro
dla kolesia co w szafe włoży zabije dechami i bedzie czekał aż weżnie jak za antik

9

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

sake78: nie dziw się kolego, Sqward piszę z pozycji kodera/developera bo siedzi w tym biznesie, więc teoretycznie każdy pirat na rynku, to mniej kasy w portfelu.

gep/lamers^dial

10

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

spoko ja jestem ogrodnikiem :) ale wróćmy do tematu mych precjozów może ktoś ma ramkarcika 128 albo lebiej jeszcze double
a to reszta  http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/22112009105.jpg

11

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

Jeśli nikt się nie zgłosi po magnet to ja chętnie. Teresin koło Sochaczewa?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: czarna rodzinka - raczej na zamiane !!!

dokładnie ten

magol kiedyś sprawdzałem  z tymi kasetkami ze zdjęcia jakiś tam loader był i szło bez carta oczywiście kasetki w komplecik z nim trochę kijowo przewija tylko w jedna strone

Ostatnio edytowany przez sake78 (2009-11-22 20:21:30)