Temat: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Jest to smutna wiadomosc, odszedl jeden z naszych kolegow Kajtek...

Pogrzeb odbedzie sie w Zamosciu w Sobote o godzinie 11:00. wszystkich ktorzy by chcieli jechac niech skontaktują sie z Jankiem nr.
0-501-615-503,
z tego co wiem z Warszawy jest organizowany transport, wiec jak ktos chce sie zabrac nie da znac na ten numer..

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

ktoś się wybiera ....  ????

i podajcie trochę wiecej informacji ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

sam za duzo nie wiem, dowiedzialem sie przed chwilka od jego brata .. i poprosil mnie abym wpisal go na forum i podal numer... z tego co wiem na obecna chwile to jest organizowany autokar z wawy do zamoscia...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Niestety nie mogę przyjechać, finansowo nie dam rady. Złóżcie ode mnie kondolencje.

To jest dla mnie niewyobrażalne. Poznałam go zaledwie dwa tygodnie temu w pociągu, razem piliśmy, razem rozmawialiśmy, kąpaliśmy się, a teraz go nie ma... Życie gaśnie jak wypalony papieros.

Szacunek...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

5

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Z tego co wiem narazie jade ja, Dely i prawdopodobnie Wilson.

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Kurde, a jeszcze tydzien temu stal razem z nami TE minute ciszy za innych...

- - - -

Sluchajcie, moze by sie dorzucic kolegom z Wawy na jakis wieniec/kwiaty od nas? Ja juz deklaracje wyslalem do Lewisa.

7

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Jestem za.

8

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Popieram. Postaram sie wyrobić. Najlepiej niech jeśli się da to kupia, ja pieniądze dostanę po weekendzie ; (

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Pogrzeb odbedzie sie w Zamosciu

Sam pochodzę z Zamościa ale teraz od kilkunastu lat mieszkam w Wa-wie - nie znałem Go osobiście (przynajmniej ze zdjęcia twarzy nie kojarzę) - nie mniej jednak może kiedyś się spotkaliśmy bo Zamośc to dośc małe miasto....

10

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

I ja się przyłączam. I pomyśleć, że dwa tygodnie temu poznaliśmy się w libation trainie :(((

Najlepiej niech jedna osoba da namiary aby uzbierać potrzebną kwotę.

Dracon__

ślamk!

11

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

k****!!!, Panowie (panie!) ja go odwoziłem do WARSZAWY zaledwie 2 tygodnie temu, spędziliśmy ze sobą pół drogi (bo drugie pół jechał z AS'em), jechał obok mnie na siedzeniu!!! A teraz mówicie że nie ŻYJE !!! To jest niewyobrażalne... aż ciarki mnie przechodzą!!!, żebym człowiek wiedział co go czeka za kilkanaście dni :(((... może dałoby się temu zapobiec :(((...

ps. Jeżeli czyta moje słowa ktokolwiek z jego rodziny, naprawdę wielkie i szczere kondolencje ode mnie. Chętnie bym się wybrał na pogrzeb ale mam za tydzień swój ślub i nie dam rady czasowo. Niemniej KAJTEK będe myślał o tobie pomimo tego że na tym zlocie cie poraz pierwszy w życiu poznałem :[.

ps2. A czy ktokolwiek wie co się stało ??? Jakiś wypadek samochodowy ??? zabójstwo ??? samobójstwo ??? NIEDOCIERA TO DO MNIE!!!!!!

Zajec/sword ;)

12

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Bardzo kiepskie uczucie... do dupy z tym wszystkim...

Messy twierdzi, że to o Kajtku:
http://info.onet.pl/784478,11,1,0,120,686,item.html

: 404. Stopka not found

13

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Tak. To o NIM.

14

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Z tego co wiem narazie jade ja, Dely i prawdopodobnie Wilson.

Dely a nie przejeżdżacie czasem gdzieś w pobliżu mojej wioski .. chętnie się zabiore ... dorzucę na paliwko i wieniec .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Ja jeszcze nie wiem ...chociaż akurat będę miał w miarę blisko (będę na lubelszcyznie) .. wiec jest prawdopodobne że będę z wami w sobotę.

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Pigula, Zamosc jest kompletne w druga strone jesli chodzi o Warszawe lub Radom.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

a ja niestety nie zdążyłem go poznać ...   Niech spoczywa w pokoju ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Pigula, Zamosc jest kompletne w druga strone jesli chodzi o Warszawe lub Radom.

fakt .... myślałem, że Twoja woska leży troszkę wyżej....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

a ja niestety nie zdążyłem go poznać ...   Niech spoczywa w pokoju ...

Był w ornecie ... tam go właśnie poznałem ..ehh ziomal ..szkoda ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

20

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Tez poznalem go w Ornecie, super gosc...

21

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Najszczersze kondolencje dla rodziny i znajomych Kajtka

22

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

życie to chwila...
zapamiętajmy jej sekundy...

Przesympatyczny chlopak, liczyl wotki, bardzo uczynny...

Za rok na Q2004 bedzie nam go brakowalo...

Na pewno jednak bedzie z nami...

23

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

kondolencje ode mnie. jeszce niedawno Piorun umarl a teraz kolejny atarowiec - przykry swiat...

BBSL drinker5 is still alive !!!

24

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Nie wiem, co napisać. Nie za bardzo potrafię się znaleźć w takiej roli. Niestety, w piątek i w sobotę pracuję, więc nie dam rady pojechać...
Tym niemniej, wyrazy współczucia ode mnie dla całej rodziny Kajtka... Sam niedawno przeżyłem podobną tragedię (w lutym zmarł mi tata), więc w jakiś sposób wiem, jak się człowiek czuje... Ale pamiętajmy, nie można się załamywać!!! I niech pamięć o Kajtku pozostanie w nas wszystkich!!!

Sikor umarł...

25

Odp: Bardzo Wazne!!! Pogrzeb KAJTKA

Od razu chce sie rezcz life sux. jestes i nagle Ciebie nie ma. Repaer byl super osoba. Spedzilismy z nim sporo czasu na Ornecie, pilismy razem, rozmawialismy, zartowalismy. Kilka dni przed smiercia, wyslal mejla do Justy z relacja ostatniego dnia. Ona odpisala od razu. Nie wiem czy zdazyl przeczytac... jakie to wszystko pojebane :(

Nie wiem co powiedziec... poznasz osobe, ktora nagle znika. A mielismy wybrac sie do niego do Warszawy we wrzesniu... :( :(

Kochajcie swoich bliskich.