1

Temat: kupie sn-360

jak w temacie - prosze o oferty z cena

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

2

Odp: kupie sn-360

życie Ci nie miłe ? ;)

3

Odp: kupie sn-360

A za ile chciałbyś ją kupić?

4

Odp: kupie sn-360

alex: pewnie okolo setki, moze z hakiem... zaproponuj cos

mac: lubie takie lowendowe klimaty ;)

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

5

Odp: kupie sn-360

masochista....))))

6

Odp: kupie sn-360

macgyver napisał/a:

życie Ci nie miłe ? ;)

walnąłeś w stół; ciekawym kiedy nożyce sie odezwą;P

gep/lamers^dial

7

Odp: kupie sn-360

mea culpa... powinienem napisać "niemiłe"....jako, że wychowałem się na stacji TOMS 720 CR (była to moja pierwsza natywna stacja, a więc na niej straciłem dziewictwo), stwierdzam, że:

- stacja jest niegodna uwagi ze względu na brak możliwości przeskoczenia szybkości 19200
- gęstość 360kB niezgodna z XF551 (atarowski standard), LDW 2000 i CA 2001 oferują tyle samo, jeżeli odwrócimy dyskietkę na drugą stronę... dodatkowo LDW 2000 i CA 2001 mają możliwość dowalenia rozszerzenia z turbo, czyli tak czy siak mamy dwie gęstości Double (na każdą stronę) + turbo, które daje jednej z w.w. stacji 70000 b/s zamiast standardowego 19200 :P

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-12-26 00:58:55)

8

Odp: kupie sn-360

macgyver: nie pytalem o opinie na temat ww stacji (fakty, ktore przytoczyles sa mi znane) tylko o to, czy ktos chcialby taka sprzedac
jestem zdecydowany uczciwie za nia zaplacic wiec prosze, jesli ktos ma do sprzedania takie cos, o propozycje (tutaj, badz via email)

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

9

Odp: kupie sn-360

ja tylko napisałem uzasadnienie/usprawiedliwienie mojego pytania o "niemiłe życie" ;) a skoro to wszystko wiesz, to cieszę się, że jesteś osobą, która wie czego chce, tak trzymać ;)

10

Odp: kupie sn-360

Stacja jest bardzo fajna mimo swoich ograniczeń. Bardzo mała, estetycznie wykonana i co najważniejsze - bezproblemowo czyta i formatuje dyskietki HD! :) w przeciwieństwie do wszystkich innych stacji. Miałem do sprzedania pół SN-ki, ale właściciel drugiej połówki chce ją zachować więc sprawa nieaktualna.
A co do braku turbo, to jest dostępny ROM od tej stacji więc jeśli ktoś się zna i ma czas to może coś w tej kwestii zdziałać :)

11

Odp: kupie sn-360

no właśnie... alex dyplomatycznie nawiązał do wątku "napisz.se" ;)

12

Odp: kupie sn-360

Hehe :D A tak BTW to wpisując w google "napisz se" wyskakuje atari8 :)

13

Odp: kupie sn-360

alex napisał/a:

bezproblemowo czyta i formatuje dyskietki HD!

Posiadam napęd na dyskietki 5,25'' HD do peceta. Czy twoje stwierdzenie oznacza, że mogę nagrać na pececie dyskietkę 5,25" z grami i będzie ona bezproblemowo odczytywana na tej stacji ??

Ostatnio edytowany przez BTC (2006-12-26 16:59:14)

14

Odp: kupie sn-360

Nie oznacza.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: kupie sn-360

jak sformatujesz na single 180kb to da sie to zrobić.

gep/lamers^dial

16

Odp: kupie sn-360

BTC: Niezupełnie tak, chdziło mi o nośnik, a nie format zapisu. Stacje atarowskie potrafią zapisywać i odczytywać jedynie dyskietki DD. SN-360 jako jedyna potrafi bezproblemowo zapisywać i odczytywać danze z nośników HD. Jeśli jednak dysponujesz programem SN Converter na PC, to możesz nagrać na PC dyskietkę w formacie atari i ją odczytać SN-360. Oczywiście mając Sio-2-PC nie ma to większego sensu, ale kiedyś było to coś :) Poza tym łatwiej obecnie znaleźć nośnik HD niż DD :)

17

Odp: kupie sn-360

oferta kupna sn-360 aktualna

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów