1

Temat: PS3

Gra ktoś z forum na PS3 w sieci? Można zaaranżować spotkanie w jakąś wspólną grę. Święta są to i czasu nieco więcej. Moje PSN id:

http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/delysio.png

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: PS3

mój ID to "sqward".

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: PS3

Kiera - kupiles PS3 ??? porownywales z 360 ??
podziel sie opinia....jak komp. z ps2 ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: PS3

Raczej nie ma co porównywać grafiki itp. W obu przypadkach jest zbliżona, tylko fanboje wynajdują różnice w pikselach - podczas gry tego nie zauważysz. Raz tu jest lepiej, raz tam. Patrzysz na gry - więcej fajnych dla Ciebie jest na PS3 to kupujesz PS3, więcej na X360 to kupujesz X360 :)

Podobno Live jest lepsze od PSN, ale trzeba bulić. Na X360 jest Halo, ale na PS3 jest Uncharted 2 itp. itd. Dla mnie podstawową rzeczą był napęd Bluray, zasadniczo konsolę kupiłem tylko jako dodatek do świetnego napędu ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: PS3

http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/macastefan.png

Ostatnio edytowany przez Havoc (2009-12-26 13:58:38)

6

Odp: PS3

Przylgnę do tematu, ale z trochę innej beczki. Mianowicie w dniu jutrzejszym stanę się również posiadaczem PS3, a moje pytanie dotyczy regionalizacji. Chodzi mnie głównie o to, że tytuły które chcę mieć w swojej posesji są zdecydowanie ciekawiej wydane na terenie Ludowej Republiki Ameryki niż w Europie. Czy ja, panowie, pogram sobie bez problemu w amierykańckie tytuły, czy napotkam problemy, które skutecznie mnie sfrustrują?? Proszę o łopatologiczne wyłożenie tematu, na zasadzie co i jak i dlaczego? (jeżeli można grzecznie prosić) ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: PS3

Na gry nie ma blokady regionów. Możesz mieć problem z j. polskim, znaczy z jego brakiem.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

8

Odp: PS3

A to mnie akurat pier...li Ostatnią konsolę jaką miałem to było Nintendo64 i tam regionalizacja była (choć zmyślny feature to zlikwidował). Jeżeli jednak tutaj problemów z tym nie bede miał to teraz jawi się problem jak przekonać Amazon do wysyłki do europy tytułów, które prawnie nie podlegają tu wysyłce :)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

9

Odp: PS3

Zdecydowanie polecam PL dub w Uncharted 2.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: PS3

z tymi tlumaczeniami roznie bywa. (np w inFamous nie dalo sie grac, szczegolnie jak slyszalo sie wersje ang).
Ostatnio modne stalo sie pojecie "Lokalizacje 2.0" SCEPu. Zobaczymy jak bedzie wygladac w przyszlosci.

11

Odp: PS3

Kerownik. A generalnie jakie tytuły/gatunki preferujesz? Bijatyki, wyścigi, efpepy?

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: PS3

Nie preferuję konkretnych gatunków, lubię po prostu dobre gry. Z tych co mam na PS3 polecam Uncharted 2, Wipeout Fury HD oraz kilka fajnych do kupienia na PSN: Star Trek DAC, Digger HD, Stardust HD, Commando 3, jak również 1943.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: PS3

ooo Star Trek DAC jest też na blaszaka....męczę tę giercę od jakiegoś czasu...:)

gep/lamers^dial

14

Odp: PS3

Dziś sobota, dzień kota - może zagramy w coś wspólnie. Nie ma to jak się rozerwać upokarzając przeciwnika :)

Mój typ na dziś - Uncharted 2. Ew. Killzone 2, Resistance 2. Wielka szkoda, że w Diggera HD nie można zrobić coopa przez PSN.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: PS3

A może Bioshock 2?

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

16

Odp: PS3

Niestety nie mam :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: PS3

Ja mam od dziś ntv więc raczej będe oglądał discopolo, pozdrawiam :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

18

Odp: PS3

No tośmy się nagrali... :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: PS3

Ja to bym nawet w cosik zagrał, problem w tym, że tu każdy ma inne gry i ciężko się dopasować. Online na PS3 to mogę pograć co najwyżej w Fife09 :(.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

20

Odp: PS3

Łatwiej będzie jak każdy kto jest posiadaczem tego sprzętu wrzuci listę gier, które posiada. Mając wtedy jakiś pogląd wybierzemy to co bedą posiadali wszyscy (a przynajmniej większość) chętnych. Zacznę od siebie:

Soul Calibur 4
Darksiders
Buzz (ale wersja z PS2)
Bioshock 2
Dante's Inferno Divine Ed.
No i pod koniec marca God of War 3

BTW Jak się zdobywa przenośny identyfikator bo do tego jeszcze nie doszedłem (?)

Ostatnio edytowany przez hororus (2010-03-14 21:24:12)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

21

Odp: PS3

FIFA 09
Little Big Planet
Motorstorm - Pacific Rift
Need for Speed - Undercover

A gdyby ktoś preferował  online na Xbox'a, to poniżej lista moich gierek, tylko że musiałbym sobie sprawić zawczasu 48-godzinnego "gold'a":
PGR 3, PGR 4, Forza 2, Banjo Kazooie - Nuts & Bolts, Viva Pińata - Party Animals, Beautiful Katamari.

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

22

Odp: PS3

Killzone 2,
Uncharted 2,
Resistance 2,
Wipeout HD Fury,
Eye Pet i Singstar;)

Oraz kupa popierdółek z PSN z Diggerem HD na czele :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: PS3

Zajebiście. Póki co wygląda, że każdy z nas ma co innego :)
Chociaż patrząc na listę kierownika to zauważyłem, że ma Wipeouta. Nie wiedziałem, że to się pojawiło na PS3, ale skoro tak to pewnie zakupię i chociaż z czymś się zgramy. Polecam Bioshock 2, przynajmniej dla singla. A jak ktoś grał w 1 to wie o czym mowa, a jak nie to niech się przekona. Gra jest przepiękna.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

24

Odp: PS3

to i ja:
- killzone 2
- fallout 3
- dragon age
- burnout paradise
- little big planet
- racedriver grid
- uncharted: drake fortune
- midnight club los angeles
- guitar hero 5
- everybody's golf: world tour
- far cry 2
- gta IV
- wipeout (nie rozumiem tej gry)
- Tekken 5 DR
- MSG 4

hororus, identyfikator masz po zalogowaniu sie na PlayStation?Network przez www.

25

Odp: PS3

Resistance 2
Dantes Inferno
Oblivion
Fable 2
Gears of war 1&2
Dragons age origins
EyePet
LBP
Burnout
GTA4
Uncharted 1&2
Dead Space
Batman Arkham...
Mirrors Edge
Shadow of the colossus
il2
heavy rain
god of war 3
wipeout

i jeszcze jakieś gierki o których zapomniałem

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.