1

Temat: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Środa 20 sierpnia 2003r. godz. 19:00 pod Kolumną Zygmunta w Warszawie
Hej!
No właśnie stary i niefortunny temat powrócił do mnie nieoczekiwanie.
Wszyscy pewnie dobrze pamiętacie Panią Olę i wielki blamaż....(szkoda słów)  Myślałem, że nas tym się skończyło ale niespodzieanie dzisiaj kiedy właśnie wracaliśmy z Gregiem i naszymi kobietami z małego urlopu zadzwonił mi telefon. Dzwonił dziennikarz, który pisze artykuł o starych gierkach na 8-bitowe komputery i zainteresowany jest też tematem sceny. mój nr dostał od znanej nam wszystkim Pani Oli, he he która chyba zawstydzona wolała przekazać temat koledze (to moje domysły) w Każdym razie w najbliższą środę 20 sierpnia 2003r. o godzinie  19 umowieni jesteśmy pod Kolumną Zygmunta  (w Warszawie ofcoz). Serdecznie zapraszam wszystkich będących w pobliżu, jak macie to weźcie jakąś atarkę wypasioną, jakiegoś lynxa czy jakieś inne fajne gadżety może na jakieś zdjęcie. 
Być może uda się ściągnąć też kogoś, ze sceny c64. 
Plan jest taki, żeby z pod kolumny wybrać się do ogródków nad Wisłą na jakieś piwko i w luźnej atmosferze pogadać o czym trzeba;)) 
Także cóż stawcie się jak możecie. Rozmawiałem z gościem osobiście i daje 99% że wypali ;)), a jakby niedajboże padło na ten 1% to przynajmniej napijemy się piwka.
paka!   jakby co dzwońcie moj nr pewnie macie, (żadko wpadam tereaz na net) !
Paka!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

I znowu tylko 100lyca?  :o  :(
Dlaczego nie na IRC-u - przynajmniej tam sa wszyscy równi (wirtualnie) a Dely moze zapodowac muzyczki do sluchania w trakcie rozmowy (róló)

3

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

a czemó 20 sierpnia a nie w jakis weekend gdzie mogloby byc wiecej tluma ? Mysle ze kolo by sie nieco zdziwil jakby zobaczyl zamiast paru osob - powiedzmy parenascie lub wiecej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

a moze zrobimy znow kiedys sztab virtualny na ircu?
w koncu na poprzedni z p. ola zjechalo mase ludzi.
ja tam bym chetnie posluchal jak dj dely rusza czarne puyty  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Ej, czytaj pocztę!
Na środę planujemy wypad do kina, o 19 :)
Także, konflikt interesów czuję...

: 404. Stopka not found

6

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Heh fakt nie czytalem ... brak czasu ..   środa dla tego, że w piątek art ma już iść do druku.  A czemu nie na ircu ??  ... no coż, bardziej pewnie ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

... bardziej pewnie, sucho... miętko....   :P    :lol:   :D   
/ech, te stare reklamy.../

8

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

A ja nawet na IRC nie mogę wejsc, bo te platfusy zablokowali Neostrade + Motyla noga >.<!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Ja będę. A moze troche wczesniej? Np. o 18.

10

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

jak chcesz wczesniej to mogę tez przyjsc troche wczesniej. ale juz nie bede zmienial godz., bo zaraz sie zrobi balagan. Sikor za to pewnie dojedzie pozniej.  wez jakiegos lynxa ;)) a jak mozesz to zapakuj do plecaka i swoja atarke, ciekawe jakie oczy zrobi gosciu jak mu sie pokaze ja w srodku ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Spoko. Atarke wezme. A co do Lynxa: moge wziac, ale mam tylko jedna gre i nie mam baterii (mam zasilacz). Brac?

12

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Ja będę. A moze troche wczesniej? Np. o 18.

mieliśmy jechać wiadomo po co lewisie ...i co ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

A ja wezmę kilka Atarynek... I kubek dla Lewisa (jak dam radę zapakować w neseser ;)) A może ktoś zadzwoni po Mikera, aby wziął 2600 i kilka cartów? Aha, na 90% dotrę w okolicach 19... Jak by co, to póście sms-a gdzie Was szukać  ;)

Sikor umarł...

14

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Lewis: wez i Lynxa ;)  a jakie baterie ?   może kupilbym po drodze w jakims markecie ?

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

6 x zwykle paluszki.

16

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

A może wziąć także Portfolio... Ale też mam padnięte bakterie, a nawet zasilacza nie mam ani żadnej ramkietki... Ale jakby co...?

Sikor umarł...

17

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

spokoojnie chłopaki, może najpierw wyczajcie co koleś właściwie chciałby zobaczyć ;)

: 404. Stopka not found

18

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

i tak gościu pewnie nie przyjdzie :) albo jak przyjdzie to pogada z wami 10 minut i chodu do domu

All I hear is the sound of me falling on the ground

19

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

A kiedyś na Quasta '95 przyjechała osoba z "zewnątrz": wysłannik "BAJTKA" - Tomasz Piotrowski i walnął bardzo fajny reportaż.   :)

Ten tekst został na szczęście zarchiwizowany (zeskanowany) przez Strykera!   8)

Oby i teraz gościu stanął na wysokości zadania  (cytując PIXELA:
"bądź na poziomie i trzymaj się w pionie!")   ;)

20

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

A kiedyś na Quasta '95 przyjechała osoba z "zewnątrz": wysłannik "BAJTKA" - Tomasz Piotrowski i walnął bardzo fajny reportaż.   :)

.. tak swoja droga ja wtedy przez jakies 2 czy 3 lata myslalem ze ten gosciu na jednym ze zdjec w tym reportazu (chodzilo o TLB dokladnie) to byl Miker hehehehe 8) potem dopiero ktos mnie oswiecil.. :) a samym reportazem z tego bajtka bylem zajarany niezle .. (ale wtedy to sie mialo 12lat ;P). mam jeszcze ten numeros gdzies :)

sun/goes/nowhere/fo/real

21

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

i tak gościu pewnie nie przyjdzie :) albo jak przyjdzie to pogada z wami 10 minut i chodu do domu

Tatqoo. Wez nie obnizaj poziomu... Jak Ci sie nie wiedzi to nie przychodz.

22

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

spoks .... miałem zły dzień

All I hear is the sound of me falling on the ground

23

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

> A kiedyś na Quasta '95 przyjechała osoba z "zewnątrz": wysłannik "BAJTKA" - Tomasz Piotrowski i walnął bardzo fajny reportaż. 

A dokladnie znajduje sie tu:

http://ftp.atari.art.pl/stuff/collectio … raport.jpg
http://ftp.atari.art.pl/stuff/collectio … aport2.jpg

Przy okazji mozna zobaczyc jacy niektorzy byli kiedys szczupli :)

24

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

A kiedyś na Quasta '95 przyjechała osoba z "zewnątrz": wysłannik "BAJTKA" - Tomasz Piotrowski i walnął bardzo fajny reportaż.   :)

Ten tekst został na szczęście zarchiwizowany (zeskanowany) przez Strykera!   8)

Oby i teraz gościu stanął na wysokości zadania  (cytując PIXELA:
"bądź na poziomie i trzymaj się w pionie!")   ;)

...na Silly tez był jeden redaktorzyna-tym razem z "Zycia"...pogadał,pokrecił sie,pyfko z lamersami wypił i....nabazgrał notke wielkosci tych w rubryce "znaleziono psa itp" miast duzego artykulasa...PRASA KLAMIE!!!!!!!;)

gep/lamers^dial

25

Odp: Artykuł - spotkanie w Warszawie we środę 20 sierpnia

Ze nie wspomne o artykule po Last 98 bodajze - zenada - przedruk w Syzygy_vasko_pamieta_w_ktorym :)