26

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

@popp: Twój problem, rejestrując się powinieneśprzeczytać regulamin. Tyle.

Sikor umarł...

27

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Widzisz, było jako te bydlęta w wigilie, ludzkim językiem przemówić.
Wierz mi na słowo, że mieszanie z "kupką" początkujących użytkowników, nie jest najlepszym pomysłem.
Bez urazy Sikor :)

28

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

As, nie podobają Ci się zasady oraz ludzie piszący na forum - nikt Ciebie nie zmusza do uczestnictwa w dysputach. Dopóki nie wyskoczyłeś jak Filip z konopii to wszystko było w porządku - człowiek źle napisał, Sikor go upomniał, popp przeprosił i sprawa według mnie była załatwiona. Pozostawało czekać na oferty, natomiast wpadłeś i robisz porutę, trollując przy tym niesamowicie. Co ciekawe, na żywo jesteś w porządku gościem - co się dzieje z Tobą, kiedy siadasz przed forum?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

29

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Zamienia się w trola :)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

30

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

dely napisał/a:

As, nie podobają Ci się zasady oraz ludzie piszący na forum - nikt Ciebie nie zmusza do uczestnictwa w dysputach. Dopóki nie wyskoczyłeś jak Filip z konopii to wszystko było w porządku - człowiek źle napisał, Sikor go upomniał, popp przeprosił i sprawa według mnie była załatwiona. Pozostawało czekać na oferty, natomiast wpadłeś i robisz porutę, trollując przy tym niesamowicie. Co ciekawe, na żywo jesteś w porządku gościem - co się dzieje z Tobą, kiedy siadasz przed forum?

Dely,
nie jednego browara wypiliśmy i wypijemy.

tutaj przyznaję dałem upust swoim emocjom~!

Ludzie mnie mało nie zabili że wystawiłem toms-a na allegro.
nie sprzedałem go, sprzedałem inną wersję mocno używanego za 400pln pewnemu atarowcowi, który się boi tutaj o tym wspomnieć że go kupił odemnie. Nawet Pinek pisał czy działa w nim tylko obudowa..
ile zarobiłem na nim ani grosza, sprzedałem go za tyle za tyle ile za niego dałem.
dodam że oczywiście założyłem topic z tym że chcę go pchnąć, dopiero jak wystawiłem na allegro toms-a 720 cr w stanie sklepowym i nowym, to zaczął się lament i zgrzytanie zębami.

Do dnia dzisiejszego męczy mnie o niego jeden człowiek....
nawet cena 2000pln nie przeraziła go! ale i tak go nie sprzedam.

Ostanio Miker coś tam napisał o ornecie jak zamieściłem zdjęcia z niej..
i wiesz co się działo!

....tylko błagam niech nikt nie pisze że toms 710 nadaje się tylko do pudełka.
to najlepsza stacja jaka kiedykolwiek powstała, mam trochę stacji do atari (nie nie chwalę się! ale ca2001,ldw,1050,xf551,toms720 mogą kupać do toms-a 710tki)


Dely,
obiecuję wyluzować.

AS... będzie teraz wyluzowany~!

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-03-05 20:37:46)

31

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Dopiszcie do regulaminu, żeby używać słownika ortograficznego, bo mnie zaraz coś strzeli...

32

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

vasco: ROTFL =)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

33

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Chciałbym tylko zauważyć, że cała sprzeczka o regulamin traci sens bowiem na forum obowiązują dwa różniące się jednym punktem. Jeden zowie się Zasady a drugi Regulamin.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

34

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

przegapilem TAKA aukcje!!!  :(  tez bym dal 2000 Polskich Zlotych, jak to sie stalo ze zadnego "alert-u" nie dostalem z Allegro? (normalnie dostaje zawiadomienia na komorke)  :(  oh well, maybe next time... gratuluje dobrego zakupu.

35

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Stacja została sprzedana gratuluję nowemu właścicielowi - niewykluczone, że przyzna się do zakupu.
Dodając pikanterii to jeden z forumowiczów :)
Tak czy siak trafiło ustrojstwo w łapki skalane Ataryzmem :)
Co mnie bardzo cieszy :)

36

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Ja nie wygralem. Spodziewalem sie ze aukcja potrwa do konca.
Ladna cena, ja nie dalbym tyle. Gratuluje!

@mk - alerty pewnie dzialaja z jakims poslizgiem, a ta aukcja trwala raptem pare godzin.

37

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

popp napisał/a:

Stacja została sprzedana gratuluję nowemu właścicielowi - niewykluczone, że przyzna się do zakupu.
Dodając pikanterii to jeden z forumowiczów :)
Tak czy siak trafiło ustrojstwo w łapki skalane Ataryzmem :)
Co mnie bardzo cieszy :)

Ja wiem kto to....:)
Ciekawe czy się pochwali nowym nabytkiem.
Cena była męska.

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-03-06 11:00:43)

38

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

Na przyszłość proponuje fajne wyjście by wilk był syty i owca cała. A gdyby napisać specjalny skrypt dla tego forum, albo niech przykładowo powstanie nowy dział, gdzie za pomocą postów będzie licytacja i będzie wszystko jasne. Kto chcę coś sprzedać, zakłada tam wątek a TYLKO ten co licytuje (zamierza kupić) odpowiada postem i sprawa zamknięta. Wyjście najprostsze i bez ceregieli.

gep/lamers^dial

39

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

gep: to zaraz pójdziemy w kierunku naszej klasy - integracja z systemem aukcyjnym, galerie, śledziki i całe to g... razem wzięte.

40

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

ja mówie o aukcjach dla zarejestrowanych atarowców, przeca nikt nie każe Ci się bawić w sieciowy ekshibicjonizm, chcesz kupić jakąkolwiek atarowską rzecz, mógłbys tu ją kupić a nie na alledrogo uiszczając przy tym wygórowaną opłatę dla serwisu.

gep/lamers^dial

41

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

http://www.allegro.pl/item944672925_tom … ri_xl.html
link by Grzeniu!

42

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

o zesz... ciekawe ile trwala aukcja

43

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

pewnie chwilę..

44

Odp: Sprzedam Toms 710 BOX

pewnie ustawka ...