Temat: negatywna opinia o nowym stylu

chciałbym wyrazić moją negatywną opinię o nowym stylu forum... to specjalnie dla mnie taki wybraliście?

2

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Ekhm, a może rozbudowałbyś swoją wypowiedź, np. o wyjaśnienie co ci się w Nim nie podoba?
Poza tym zawsze możesz skorzystać z tego: http://spinkbb.jsand.net/punbb/?spkEn. Trochę klikania i masz taki jak chcesz, a potem wystarczy kiera poprosić, aby podegrał na stronę.

grzybson/SSG^NG

3

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Mi też jakoś ten styl jeszcze w "oko" nie wpadł ;/ ... ale może z czasem się przyzwyczaję.

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

bezrobotny napisał/a:

chciałbym wyrazić moją negatywną opinię o nowym stylu forum...

Nie przekonałeś mnie... ;)

5

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

No to konstruktywnie: dwie skrajnie odmienne kolorystycznie "parafie" strony głównej i forum.

P. S. Ech... Gdzie ta stara dobra brązowa strona AtariArea ze złotawym logosem... To było cuuudo! ;)

6

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Przecież konstruktywne opinie są zawsze mile widziane. Zapraszam do stworzenia spójnego stylu - nie stworzysz, nie będziesz miał, więc musisz poczekać aż ja go zrobię. Migracja na nowe forum również trochę trwała - bo nie miał kto inny zrobić, a ja mam czas na hobby ok. 30 minut dziennie, w weekendy trochę więcej.

Proste i klarowne chyba, prawda?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Prawda :) To nie jest tak, że się nie docenia, po prostu można przekazać jakieś odczucia co do przyszłych 30 min. które zostaną uwzględnione lub nie ;)

8

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Mnie się podoba.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Tak, teraz z tą kolorystyką forum wszystko pasuje i się zazębia - świetnie :)

10

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Jeżeli mówimy o kolorystyce, to pozwolę sobie wsadzić trzy grosze w mrowisko :) Proponuję, żeby całość była jednolita kolorystycznie - odcienie brązu na białym tle, czarne i brązowe litery. W tej chwili całość jest dla mnie mało czytelna i jakaś taka szczipatielna w oczi.
Jeżeli style są definiowane w css-ie, to deklaruję się do ewentualnej zmiany i podesłania swojej propozycji.

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

11

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Nie mam zastrzeżeń do kolorystyki. Jedyny ból to zbyt mała różnica w kolorze czcionki działów czytanych i nie czytanych. Po przeczytaniu postów z grupy KUPĘ/Sprzedam/Zamienię ;) i powrocie do menu wszystko zostaje po staremu, czyli brązowe.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

12

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Teraz skórka jest cool, ale zmienił bym jeden drobiazg - zostały niebieskie ikony informujące nowe posty:

W oxygen_cs.css, linia 383 proponuję taką zmianę:

.brd .main-content .new .icon {
border-color:#E57B49 #E56A30 #8C3D13 #7E2C00;
}

Co ty na to, Dely?
Kto ma np. FireBuga, może sam sprawdzić moją sugestię.

EDIT:
Zauważyłe, że na stronie "przkierowania" też została niebieska belka tytułowa.
No i może zmniejszyłbym margines górny i trochę poszerzył forum -

.brd 
{/* reszta zostaje jak była */
  width:98%;
  padding: 0.5em, 0;

Ostatnio edytowany przez grzybson (2010-03-10 12:41:20)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

dely napisał/a:

a ja mam czas na hobby ok. 30 minut dziennie, w weekendy trochę więcej.

Proste i klarowne chyba, prawda?

Kieras. Za długo przy PS3 siedzisz. (sprawdzone, śledzę kiedy się ostatni raz logował) ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

14

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Ja bym prosił o zmniejszenie wielkości fonta sygnaturki o 1 punkt - obecnie sygnaturki za bardzo się zlewają z treścią postów.

___
Press play on tape...

15

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

No to moja propozycja jest taka :)

Post's attachments

style.css 24.29 kb, liczba pobrań: 4 (od 2010-03-12) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

16

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Jeszcze jedna drobna uwaga: u góry wątku - "Dodaj do subskrypcji"

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

17

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Mnie też się podoba,ale te niebieskie ikonki przy postach możnaby poprawić,jak pisał wczesniej Grzybson.

8 bit rulez!!!

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Proszę poprawić popupa pokazującego się po najechaniu linką na nick po prawej stronie postów, bo teraz jest 'Idź do dely's profilu.'

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

19

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

dzięki za uwzględnienie mojej sugestii - wątki się teraz o wiele lepiej czyta

___
Press play on tape...

20

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

No to mniej więcej tyle jeśli chodzi o poprawki. Dzięki dla tych, którzy przyczynili się do poprawek (cosi, sajkor, miker, grzybsą, maw i inni niewymienieni).

Błędy w tłumaczeniu są niezależne ode mnie - skorzystałem z gotowego pliku. Poprawię w tzw. "wkrótce".

W razie błędów w wyświetlaniu proszę o pełne przeładowanie strony (ctrl+f5).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Jeszcze "atari.area strona głowna" na "atari.area strona główna". Wiem, że to już jest tak od dawna., ale zawsze mi umykało (a skoro już r3mąt, to... hehe).

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Kiero, powiem krótko, teraz to forum wygląda zarąbiście;
Jeżeli jeszcze bug/literówka/łot ewa wpadnie mi w oko, dam znać.

EDIT:
Sorki, właśnie wpadł mi jeden "drobiazg", patrz załącznik.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2010-03-13 13:43:10)

Post's attachments

Schowek01.png 44.72 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
grzybson/SSG^NG

23

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Stare forum ?rozciągało się? do szerokości ekranu. Teraz są dwa wielkie, białe, puste pasy po bokach i wąska zawartość po środku.

24

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

.. a mi się ten styl zajebiście podoba i uważam, że lepszego do tej pory nie widziałem :) :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: negatywna opinia o nowym stylu

Grzybson, tak wiem o tym przypadku. Poprawię "wkrótce"...

5eba: to też jest do wykonania.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.