Odp: To jest bez sensu

Mierzenie patriotyzmu jest... głupie.

Może jestem naiwniakiem, ale wierzę w ludzi, i uważam że wszyscy którzy zginęli w katastrofie byli patriotami i każdy z nich pracował na to aby nasze jutro było lepsze, oczywiście na swój sposób. Można było się z nimi nie zgadzać, to jest po prostu fakt.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: To jest bez sensu

Panowie... czy wy widzieliście jak wygląda lądowanie w mgle? X podrzucił mi jeden przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=M3wnl1Ut--o

Na załączonym filmie samolot "prowadzi" system ILS którego w Smoleńsku jak wiecie nie było. Prawda jest taka iż prób lądowania powinno być "zero". Oni nawet nie powinni tam próbować lecieć. Wiedzieli o tym jaka jest pogoda przed wylotem... mimo to podjęto próbę.

28

Odp: To jest bez sensu

To daje dużo do myślenia....naprawdę...

29

Odp: To jest bez sensu

Panowie, a wiecie jak wygląda lądowanie w ogóle? Przepraszam za zarozumiałość, ale uprzejmie proszę zapoznać się z procedurami, rolą drugiego pilota podczas lądowania oraz innych systemach naprowadzania (ILS nie jest jedynym stosowanym) przed wklejaniem filmów z YT. Piloci bez większych problemów wylądują nawet kiedy widoczność jest na kilkadziesiąt metrów, a nie na kilkaset. I zdecydowanie uprasza się o niepowtarzanie bzdur, które plotą media o "niemożliwości dogadania się po rosyjsku z kontrolerem", "zabronieniu lądowania przez kontrolera" względnie "o rozkazie udania się na sąsiednie lotniska".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: To jest bez sensu

chyba nie powinienem był się wypowiadać... bo faktycznie nie mam pojęcia o lądowaniu... ale myślałem że skoro nic nie widać i ma się tylko do dyspozycji parę informacji wyłącznie z przyrządów pokładowych i widoczność bliską zeru to się lądować nie powinno... szczególnie iż ma się na pokładzie sporo ważnych ludzi... ale może się myliłem.

I jeszcze jedno... ja na pewno nie mam pojęcia to lądowaniu, ale pozwolę sobie wkleić kolejny link:

http://www.tvn24.pl/-1,1651857,0,1,przy … omosc.html

co tym razem będzie źle? Złowroga stacja TVN? Pułkownik nie wie co mówi? Zmanipulowano jego wypowiedź i wcale nie chciał tego powiedzieć? To czysta spekulacja? Powinienem podać linki z innych źródeł potwierdzające tę teorię?

Wybaczcie ale nie potrafię być obiektywny w tej sprawie.

Ostatnio edytowany przez seban (2010-04-13 11:03:01)

31

Odp: To jest bez sensu

Szkoda gadać, dużo ludzi zginęło...  Kilka osób widać nie może się powstrzymać, aby nawet zmarłemu dowalić ... 
Dely zamknij ten topic, proszę ...

pomidor

32

Odp: To jest bez sensu

szkoda gadac, duzo ludzi zginelo... kilka osob widac nie moze sie powstrzymac, aby zaczac wybielac ludzi za zycia nie koniecznie uwazanych za bohaterow...
Dely, powtarzam prosbe - zamknij ten topic...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

33

Odp: To jest bez sensu

Zgodnie z powtarzającymi się prośbami i narastającymi niesnaskami pozwolę sobie zamknąć temat.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: To jest bez sensu

"zgodnie z powtarzającymi się prośbami", sorry, no comment...

ale niech se bedzie zamknięty

I Ty zostaniesz big endianem...